اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون (www.unlocks.ir)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام خسته نباشید
    یه سوال دارم منم به یکی از فامیلا گفتم یه ایفون 5 لاک از مالزی برام بیاره گفت برات میارم ولی سالیانه باید یه پول بپردازم می خواستم بدون با این سرویس تکلیف این پول سالیانه چی میشه ؟ راستی مگه این ایفون های لاک قراردادی نیست تکلیف اون قرارداد چی میشه ؟یه سوال دیگه لاک مالزی رو انلاک میکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط iamir4g نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      یه سوال دارم منم به یکی از فامیلا گفتم یه ایفون 5 لاک از مالزی برام بیاره گفت برات میارم ولی سالیانه باید یه پول بپردازم می خواستم بدون با این سرویس تکلیف این پول سالیانه چی میشه ؟ راستی مگه این ایفون های لاک قراردادی نیست تکلیف اون قرارداد چی میشه ؟یه سوال دیگه لاک مالزی رو انلاک میکنید؟
      سلام کسی جواب منو نمیده؟این فامیل ما دو هفته دیگه میاد ؟ اگه نمیدونید بگید لطفا.

نظر

سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون

به احتمال زیاد این گوشی اصلا لاک نیست و می توانید با هر سیم کارتی استفاده کنید ولی اون پول ماهیانه از حساب فامیلتون کم میشه مگر اینکه یه راهی برای فسخ قرارداد پیدا کنه ( که معمولا با یه مبلغ جریمه یه راهی هست)

نظر

ممنون از جوابتون ولی من جوابمو نگرفتم یه سوال کلی دارم لاک قراردادی هست با این سرویس ما انلاک کنیم تکلیف قرارداد ما با اپراتور چیمیشه؟

نظر

سلام. من یه 3gs با فرمویر 6.1 که لاک هست و at&t آمریکا هست دارم که میخوام آنلاک دایم کنم. خواستم ببینم شما میتونید این لطف رو انحام بدید. هزینه ی اون جقدره و چطور میتونم هزینشو پرداخت و بعدشم پیگیریش کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط borna_72002 نمایش پست ها
              سلام. من یه 3gs با فرمویر 6.1 که لاک هست و at&t آمریکا هست دارم که میخوام آنلاک دایم کنم. خواستم ببینم شما میتونید این لطف رو انحام بدید. هزینه ی اون جقدره و چطور میتونم هزینشو پرداخت و بعدشم پیگیریش کنم.
              سلام. بلی. از اینجا واسه 4/4s رو بخرید فرقی نمیکنه
              http://www.cydiastore.ir/unlock.html

نظر

شما خودتون مسئول اون سایت هستید؟ در جریان هستید که من 4/4s رو واسه ی 3gs میخوام بگیرم نکنه بهش نخوره؟ بعد از واریز وجه کد پیگیری رو اینجا یادداشت کنم؟ راستی به 6.1 آپگرید کردم ولی هنوز جیل نکردم چون پیغام میده باید اکتیوش کنید بعد جیل بشه و فعلا فقط تماس امرجنسی داره. وقتی شما کد آنلاک رو بهم بدید با این شرایط میتونم در آیتونز برمو فعالش کنم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط borna_72002 نمایش پست ها
                  شما خودتون مسئول اون سایت هستید؟ در جریان هستید که من 4/4s رو واسه ی 3gs میخوام بگیرم نکنه بهش نخوره؟ بعد از واریز وجه کد پیگیری رو اینجا یادداشت کنم؟ راستی به 6.1 آپگرید کردم ولی هنوز جیل نکردم چون پیغام میده باید اکتیوش کنید بعد جیل بشه و فعلا فقط تماس امرجنسی داره. وقتی شما کد آنلاک رو بهم بدید با این شرایط میتونم در آیتونز برمو فعالش کنم؟!
                  برادر من، فرقی نداره. بعد از خرید واستپن یه صفحه باز میشه که مشخصات دستگاهتون رو وارد میکنید. نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد

نظر

باسلام
                    دوست و مدیر محترم
                    من هم یک ایفون 3gs لاک دارم که میخوام انلاکش کنم
                    بعد از واریز پول و گرفتن کد ها باید کجا اونها را وارد کنیم
                    اینها را دقیقا کجا توضیح دادید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
                      باسلام
                      دوست و مدیر محترم
                      من هم یک ایفون 3gs لاک دارم که میخوام انلاکش کنم
                      بعد از واریز پول و گرفتن کد ها باید کجا اونها را وارد کنیم
                      اینها را دقیقا کجا توضیح دادید؟
                      نمیدونم مشتری چرا هنوز مرحله اول رو نرفته دنبال مرحله ۳ میگرده. خب دوستان، مسلمه پس از خرید ادامه کار رو متوجه خواهید شد. قرار نیست پول رو بدید و خداحافظی کنیم باهاتون!!!! شما بخرید، ادامش رو متوجه میشید

نظر

• آقا من که پرذاخت کردم . ولی مدل گوشیمو نپرسید فقط iimei رو پرسید. چقدر طول میکشه فعال بشه؟ روش فعال کردنو کجا میشه یاد گرفت؟ جیل بریک یا آپدیت بیس باند نباید داشته باشم؟

نظر

• سلام خدمت آدمین عزیز این آیفون 4 من با مشخصات زیر هزینه آنلاکش چقدر میشه
                          DeviceClass: iPhone4
                          SerialNumber: 65109M98A4S
                          BasebandVersion: 04.12.05
                          IMEI: 012646000706958
                          SIMStatus: kCTSIMSupportSIMStatusNotInserted
                          ممنون میشم جواب بدی

نظر

• سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون

من هم پرداخت كردم، fastget مشكل داشت از سايت اصلي واريز كردم، الان منتظر ايميل هستم
                            ايفون ٤ at&t

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• آقا دمتون گرم! هنوز بهم میل نزدید که گوشیم آنلاک شده ولی الان همینجوری به آیتونز وصلش کردم نوشته بود گوشیتون با موفقیت آنلاک شد و اپراتور رو شناخت!!! واقعا کارتون حرف نداره کاش زودتر اینکارو میکردم... یک روزه آنلاک شد!

نظر

• سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون

واقعاً ممنون!
                                به من هم هنوز ايميل نرسيده ولي آيتونز پيغام داد كه گوشي آنلاك شده!
                                كارتون حرف نداره! كمتر از ٢٤ ساعت آنلاك شد! (At&t)

ویرایش: بعد از چند ساعت تاخیر ایمیل رسید :دی!
                                ویرایش توسط erikonem : https://i-phone.ir/forums/member/45448-erikonem در ساعت 07-02-2013, 12:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X