اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات در XCode(برنامه نویسی آیفون)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منبعي براي آپديت برنامه سراغ نداريد (منظورم از آپديت اينه كه مثلا برنامه خبر هايي رو از منبعي بگيره و نشون بده يا اطلاعات برنامه رو به مرور زمان تغيير بديم)

نظر

نوشته اصلی توسط javatti6670 نمایش پست ها
      منبعي براي آپديت برنامه سراغ نداريد (منظورم از آپديت اينه كه مثلا برنامه خبر هايي رو از منبعي بگيره و نشون بده يا اطلاعات برنامه رو به مرور زمان تغيير بديم)
      نه خودمم دنبالشم !

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
        نه خودمم دنبالشم !
        پس سعي مي كنم پيدا كنم كه ما هم يه help به شما داده باشيم !!!...

نظر

من يه جدول با 150 سطر نوشتم وقتي اسكرول مي كنم برنامه crash مي كنه ولي وقتي مثلا 20 سطر داشته باشه مشكلي نداره به نظرتون چه مشكلي داره ؟

نظر

اين امكان وجود داره كه محل يك كلمه رو درtextView پيدا كرد و در اون محل يك label نشون داد ؟

نظر

دوستان ایا کتابی برای برنامه نویسی در مک هست به فارسی؟
              اگه نیست به انگلیسی چیزی هست به ما معرفی کنید؟
              ترجیحا e book نباشه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط radin_zahedi نمایش پست ها
                دوستان ایا کتابی برای برنامه نویسی در مک هست به فارسی؟
                اگه نیست به انگلیسی چیزی هست به ما معرفی کنید؟
                ترجیحا e book نباشه!!!!
                به فارسی که خیر وجود نداره ! واسه برنامه نویسی بهتر هست از ebook استفاده کنید -- چون بعضی وقت ها مجبور میشید که کد رو کپی کنید:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread7748.html

البته لینکها بعضیاش خرابه که سرچ کنید پیدا می کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iphonep نمایش پست ها
                  اين امكان وجود داره كه محل يك كلمه رو درtextview پيدا كرد و در اون محل يك label نشون داد ؟
                  میشه بیشتر توضیح بدید ؟*

نظر

محمد جان میشه بیشتر در مورد نحوه ساختن فایل ipa و اجرای برنامه تستی روی گوشی خودمون توضیح بدی؟
                    من همون طور که گفته بودی از اینجا برای خودم certificate هم ساختم ولی بعدش کمی گنگه.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                      محمد جان میشه بیشتر در مورد نحوه ساختن فایل ipa و اجرای برنامه تستی روی گوشی خودمون توضیح بدی؟
                      من همون طور که گفته بودی از اینجا برای خودم certificate هم ساختم ولی بعدش کمی گنگه.
                      واسه ساخت certificate برای آیفون شما باید حتما اکانت داشته باشی و از طریق iphone development سایت اپل بسازی -- روش دیگه هم اینه که یه جورایی fake بسازی که من تاحالا کار نکردم و فکر کنم هر ورژن SDK فرق کنه نحوه پچ ساختنش .

اما واسه ساخت IPA و نصب کردن بر روی گوشی خودت خیلی راه حل ساده ای وجود داره :

1- برنامه ات رو که ساختی حالا چه برای تست یا عرضه مد Release - Device رو انتخاب کن . گوشیت هم نیازی نیست وصل باشه
                      2- و build and run رو بزن - بهت اروری میده که دستگاهی یافت نشد که همم نیست
                      3- به فولدر اپلیکشنت میری بعد فولدر Build رو باز میکنی - تو اونجا چندین فولدر دیگه هم هست فولدر
                      Release - iphoenos رو باز کن ،
                      4- توی اون یه فایل برنامه ات هستش یه فولدر به اسم
                      کد:
                      Payload
                      درست میکنی و بعدش اون فایل اپلیکیشنت رو درگ میکنی تو فولدری که ساختی بعدش zip کن بعد از زیپ پسوندش رو به ipa تغییر بده و بعدش دوبار کلیک کن تا اد شه تو itunes بعدش هم سینک ! همین

نظر

مرسی مثلا الان همون برنامه hello iran رو که می خوام بسازم fail میده ببین:

حتی رفتم از keychain اون certificate که ساخته بودم رو هم trusted کردم ولی فرقی نکرد.
                        مدش رو هم درست گذاشتم:

راستی نسخه xcode ام 3.2.2 هست.

نظر

اینجا برو و don't sign .....اننتخاب کن*:

نظر

link xcode 3.0 ?
                            lotfan az sayt apple

نظر

میشه یکی لطف کنه از فایل هایی که در XCode هست در قسمت Group & file در قسمت Hello iran عکس بزارن من با چندین ارور رو به رو شدم اگر این کار رو بکنید خیلی ممنون میشم

نظر

چگونه می شه یک text رو از یک textView به نرم افزار SMS آیفون ارسال کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X