اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات در XCode(برنامه نویسی آیفون)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فايل itunes Artwork رو چطوري بايد به برنامه اضافه كنم ؟

يه برنامه از نوع TabBar Application ايجاد كردم چطور ميتونم رنگ پس زمينه tabBar رو عوض كنم ؟

نظر

عكس a.png رو به برنامه اضافه كردم و يك بار a و بار ديگر a.png رو به عنوان داده سطر icon فايل Info.plist قرار دادم ولي در هر دو بار آيكن برنامه عوض نشد چرا ؟

در كل من يك سري مشكلات عجيب و غريب دارم
      براي مثال عكس a رو به برنامه اصافه مي كنم واز داخل كد نويسي اون رو به عنوان عكس يك imageview قرار ميدم
      حالا عكس a رو حذف مي كنم وعكس ديگري با همان نام a را به برنامه اضافه مي كنم ولي برنامه باز درون imageView عكس قبلي رو نشون ميده و عكس جديد رو نشون نميده حتما بايد نام عكس جديد رو براي مثال از a به b تغيير بدم و درون كد نويسي جايي كه از a استفاده كردم رو به b تغيير بدم تا درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط javatti6670 نمایش پست ها
        فايل itunes Artwork رو چطوري بايد به برنامه اضافه كنم ؟

يه برنامه از نوع TabBar Application ايجاد كردم چطور ميتونم رنگ پس زمينه tabBar رو عوض كنم ؟
        سوال اولت رومتوجه نشدم !!!
        اینو نمدونم اما بعید میدونم بشه عوض کرد ، مگر اینکه کاستم بساز .. رنگ آبی آیکون ها رو میشه یه جورهایی عوض کرد اما نمیدنم

نوشته اصلی توسط iphonep نمایش پست ها
        عكس a.png رو به برنامه اضافه كردم و يك بار a و بار ديگر a.png رو به عنوان داده سطر icon فايل Info.plist قرار دادم ولي در هر دو بار آيكن برنامه عوض نشد چرا ؟

در كل من يك سري مشكلات عجيب و غريب دارم
        براي مثال عكس a رو به برنامه اصافه مي كنم واز داخل كد نويسي اون رو به عنوان عكس يك imageview قرار ميدم
        حالا عكس a رو حذف مي كنم وعكس ديگري با همان نام a را به برنامه اضافه مي كنم ولي برنامه باز درون imageView عكس قبلي رو نشون ميده و عكس جديد رو نشون نميده حتما بايد نام عكس جديد رو براي مثال از a به b تغيير بدم و درون كد نويسي جايي كه از a استفاده كردم رو به b تغيير بدم تا درست بشه

ایکان برنامه حتما باید شرایط زیر رو داشته باشه :

1- اسم فایل باید icon.png باشه
        2- 24 بیت باشه ( با save for web) تو فوتوشاپ
        3- سایز اون باید 52x 52 پیکسل برای آیفون باشه

نظر

داخل فايل ipa يك فايل وجود داره به نام itunesArtWork كه يك عكس 512*512 هست كه بدون png هست كه از آن براي آيكن برنامه در appStore استفاده ميكنند ميخواستم ببينم اين رو بايد چطور به برنامه اضافه كرد و آْيا نياز به تنظيماتي دارد يا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
            اینو نمدونم اما بعید میدونم بشه عوض کرد ، مگر اینکه کاستم بساز .. رنگ آبی آیکون ها رو میشه یه جورهایی عوض کرد اما نمیدنم
            چطور ميتونم يه outlet رو به اين tabBar وصل كنم (چون tabBar Application هست نميدونم اين outlet رو تو كدوم فايل تعريف كنم)

نظر

نوشته اصلی توسط javatti6670 نمایش پست ها
              داخل فايل ipa يك فايل وجود داره به نام itunesArtWork كه يك عكس 512*512 هست كه بدون png هست كه از آن براي آيكن برنامه در appStore استفاده ميكنند ميخواستم ببينم اين رو بايد چطور به برنامه اضافه كرد و آْيا نياز به تنظيماتي دارد يا نه ؟
              اون فایل 512x512 رو موقعی که میخواید برنامتون رو آپلود کنید برای app store فایل ایکون بزرگ رو هم همراش آپلود میکنید که خود اپل جایگزین میکنه ، با sdk راهی نداره اما اگه میخوای دستی اضافه کنی همونجایی که ituneArtwork هست یه فایل مثلا bigicon.png داری اسم و پسوندش رو سلکت میکنی و همه رو به ituneArtwork تغییر میدی دیگه آیتیونز خود به خود میشناسه .

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها

ایکان برنامه حتما باید شرایط زیر رو داشته باشه :

1- اسم فایل باید icon.png باشه
                2- 24 بیت باشه ( با save for web) تو فوتوشاپ
                3- سایز اون باید 52x 52 پیکسل برای آیفون باشه

تمام كارهايي رو كه گفتيد انجام دادم باز هم نشد

نظر

تمام كارهايي رو كه گفتيد انجام دادم باز هم نشد
                  sdk یه قاطی پاتیایی داره گه گاهی ! اگه پروژت اولشه یه پروژه جدید بساز

نظر

sdk یه قاطی پاتیایی داره گه گاهی ! اگه پروژت اولشه یه پروژه جدید بساز

بدبختي اينه كه اولش نيست 20 روزي ميشه روش دارم كار مي كنم من قبلا به مشكلات شبيه اين برخورد كردم ولي با تغيير درايو برنامه درست شد ولي اين بار نميشه

ولي هيچي كامپايلر c# Microsoft نميشه !!!

نظر

بدبختي اينه كه اولش نيست 20 روزي ميشه روش دارم كار مي كنم من قبلا به مشكلات شبيه اين برخورد كردم ولي با تغيير درايو برنامه درست شد ولي اين بار نميشه

ولي هيچي كامپايلر c# Microsoft نميشه !!!
                      اتفاقا این خدااااااااست
                      شما مشکل icon داری فقط ?
                      یجای debug مثلا release رو انتخاب کن حتما حل میشه

نظر

شما مشکل icon داری فقط ?
                        یجای debug مثلا release رو انتخاب کن حتما حل میشه

يه پروژه جديد ايجاد كردم نشد
                        يه عكس ديگه اضافه كردم نشد
                        يه بار png رو نوشتم نشد
                        اسم عكس رو عوض كردم نشد
                        عكس با اندازه كمتر نشد
                        عكس با اندازه بيشتر نشد
                        debug كردم نشد
                        release كردم نشد

نظر

يه پروژه جديد ايجاد كردم نشد
                          يه عكس ديگه اضافه كردم نشد
                          يه بار png رو نوشتم نشد
                          اسم عكس رو عوض كردم نشد
                          عكس با اندازه كمتر نشد
                          عكس با اندازه بيشتر نشد
                          debug كردم نشد
                          release كردم نشد
                          حتما داری یه جایی اشتباه میکنی !! دقیقا تو icon فایل بنویس
                          icon.png

در ضمن حتما باید save for web کنی تو Photoshop که png 24bit بشه

نظر

با عرض معذرت من يه نمونه برنامه گذاشتم شما ببينيد من اشتباه مي كنم يا اينكه مشكل از sdk من هست

IphoneExample.rar

نظر

با عرض معذرت من يه نمونه برنامه گذاشتم شما ببينيد من اشتباه مي كنم يا اينكه مشكل از sdk من هست

IphoneExample.rar
                              SDk رو يك بار ديگه نصب كردم اين برنامه كه گذاشتم درست شد و آيكن رو نشون داد ولي بك بار ديگه يه برنامه كاملا شبيه اين با همين آيكن ساختم ولي باز هم آيكن رو نشون نداد !

نظر

sdk رو يك بار ديگه نصب كردم اين برنامه كه گذاشتم درست شد و آيكن رو نشون داد ولي بك بار ديگه يه برنامه كاملا شبيه اين با همين آيكن ساختم ولي باز هم آيكن رو نشون نداد !
                                متاسفانه من در حال حاظر مک بوک ندارم نمیتونم تست کنم برات

نظر

صبر کنید ..
                                X