اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات در XCode(برنامه نویسی آیفون)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sajjadzare نمایش پست ها
    با nsdate ميشه تعداد روزهاي رفته از سال رو فهميد ؟
    كد زير تعداد روزهاي رفته از سال رو ميده

کد:
    NSCalendar *gregorian = [[NSCalendar alloc] initWithCalendarIdentifier:NSGregorianCalendar];
    NSUInteger dayOfYear = [gregorian ordinalityOfUnit:NSDayCalendarUnit inUnit:NSYearCalendarUnit forDate:[NSDate date]];
    [gregorian release];
    return dayOfYear;

نظر

وقتي از يك فونت خاص در برنامه استفاده ميكنيم آيا اين فونت خود به خود در iphone شناخته ميشه اگه نه چطور اون رو روي iphone نصب كنيم ؟

نظر

سلام محمد جان خوبی آقا من این اس دی کی ۴ رو دانلود کردم و خواستم از اول همه چیز رو ست کنم ولی دیدم بهم Certificates رو بهم نمیده چی کار کنم قبلا زیر Certificates سبز نوشته بود ولی الان قرمز هست و هیچ کاری نمیتونم بکنم
        اکانتشم دارم ۱ سال هم نشده که تموم بشه

اینم عکس :

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
          سلام محمد جان خوبی آقا من این اس دی کی ۴ رو دانلود کردم و خواستم از اول همه چیز رو ست کنم ولی دیدم بهم Certificates رو بهم نمیده چی کار کنم قبلا زیر Certificates سبز نوشته بود ولی الان قرمز هست و هیچ کاری نمیتونم بکنم
          اکانتشم دارم ۱ سال هم نشده که تموم بشه

اینم عکس :
          والا جواب درستی نمیتونم بهت بدم ! اخه پروسه های مختلفی داره فقط میتونم بگم دوباره از اول بساز مخصوصا Certificates هارو

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
            والا جواب درستی نمیتونم بهت بدم ! اخه پروسه های مختلفی داره فقط میتونم بگم دوباره از اول بساز مخصوصا Certificates هارو

همرو از اول ساختم همرو پاک کردم از اول تا می خوام Certificates بگیرم دیگه نمیشه و قرمز هست و سبز نیستش و هیچ کاری نمیشه کرد

قبلا هم که سبز بود بهت گفتم Build and Go نداشتم کلا نمیشه

نظر

چطور ميتونم دو textFiled داشته باشم كه وقتي ميرم داخل اولي كيبورد انگليسي باشه و وقتي ميرم داخل دومي كيبورد فرانسوي باشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط javatti6670 نمایش پست ها
                چطور ميتونم دو textFiled داشته باشم كه وقتي ميرم داخل اولي كيبورد انگليسي باشه و وقتي ميرم داخل دومي كيبورد فرانسوي باشه ؟
                راستش نمیدونم برات هم گشتم اما پیدا نکردم !چون آیفون همچین مزیتی داره که بسته مکان زبان و ... رو تغییر میده اگه بتونی کاری کنی مثلا وقتی textFeild دومی انتخاب شد location اش به فرانسه تغییر کنه شاید کیبورد رو هم عوض کرد ، اینو سرچ کن :

کد:
                NSCurrentLocaleDidChangeNotification
                ببین چطوری کار میکنه شاید تونستی یه کارایی انجام بدی

نوشته اصلی توسط iphonep نمایش پست ها
                وقتي از يك فونت خاص در برنامه استفاده ميكنيم آيا اين فونت خود به خود در iphone شناخته ميشه اگه نه چطور اون رو روي iphone نصب كنيم ؟
                نمیدونم تاحالا از فونت کاستوم استفاده نکردم این شاید کمکت کرد :

Using custom fonts in iPhone applications � R.CloudCover

نظر

بعد از اينكه برنامه نوشته شد كدوم فايل رو و چطوري روي آيفون نصب كنم ؟
                  منظورم از چطوري اينه كه چون اكانت developer ندارم آيا احتياج به كرك كردن و ... هست ؟

نظر

بعد از اينكه برنامه نوشته شد كدوم فايل رو و چطوري روي آيفون نصب كنم ؟
                    منظورم از چطوري اينه كه چون اكانت developer ندارم آيا احتياج به كرك كردن و ... هست ؟
                    کرک به اون صورتها هم نیست ! این فیلم رو برات آپلود کردم ببین چطوری میشه بدون اکانت برنامه رو نصب کرد رو گوشی :

http://www.momeks.com/files/createIPA.zip

البته باید گوشیت جیلبریک باشه

نظر

کرک به اون صورتها هم نیست ! این فیلم رو برات آپلود کردم ببین چطوری میشه بدون اکانت برنامه رو نصب کرد رو گوشی :

http://www.momeks.com/files/createIPA.zip

البته باید گوشیت جیلبریک باشه

پس از انتخاب iphone Device و Build and Run كردن خطاي زير را مي دهد

the identity 'iphone developer' doesn't match any valid certificate / private
                      key pair in the default keychain

از sdk 3.2.2 استفاده مي كنم

نظر

پس از انتخاب iphone Device و Build and Run كردن خطاي زير را مي دهد

the identity 'iphone developer' doesn't match any valid certificate / private
                        key pair in the default keychain

از sdk 3.2.2 استفاده مي كنم
                        مهم نیست ! شما برو به همون مسیری که تو فیلم داده و فایلت رو ipa کن

نظر

آقاي Momeks يه سوال در آدرس زير پرسيده بوديد اگه جواب گرفتيد ميشه جواب رو اينجا بنويسيد
                          How to add background image on iphone Navigation bar ? - iPhone Dev SDK Forum

من از كد هاي زير استفاده مي كنم ولي به صورت كامل پس زمينه رو عوض نميكنه

کد:
                          UIImage *image = [UIImage imageNamed: @"img.png"];
                          UIImageView *imageview = [[UIImageView alloc] initWithImage: image];
                          imageview.frame = cgrectmake(0.0,0.0,320.0,44.0);
                          self.navigationItem.titleView = imageview;
                          مثل تصوير زير ميشه

ویرایش توسط javatti6670 : https://i-phone.ir/forums/member/20958-javatti6670 در ساعت 09-07-2010, 12:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط javatti6670 نمایش پست ها
                            آقاي Momeks يه سوال در آدرس زير پرسيده بوديد اگه جواب گرفتيد ميشه جواب رو اينجا بنويسيد
                            How to add background image on iphone Navigation bar ? - iPhone Dev SDK Forum

من از كد هاي زير استفاده مي كنم ولي به صورت كامل پس زمينه رو عوض نميكنه

کد:
                            UIImage *image = [UIImage imageNamed: @"img.png"];
                            UIImageView *imageview = [[UIImageView alloc] initWithImage: image];
                            imageview.frame = cgrectmake(0.0,0.0,320.0,44.0);
                            self.navigationItem.titleView = imageview;
                            مثل تصوير زير ميشه

به این خاطر هست که باید بکگراند دکمه رو هم حذف کنی ... کلا یه دکمه کاستوم بساز به این صورت .

کد:
                            UIButton *button =  [UIButton buttonWithType:UIButtonTypeCustom];
                                [button setImage:[UIImage imageNamed:@"ESMEAKS.png"] forState:UIControlStateNormal];
                                [button addTarget:self action:@selector(YOURACTION) forControlEvents:UIControlEventTouchUpInside];
                            	 [button setFrame:CGRectMake(0, 0, 32, 32)];
                            	 self.navigationItem.leftBarButtonItem = [[UIBarButtonItem alloc] initWithCustomView:button];
                            بگراندش هم حذف میکنی

این کد رو هم میتونی سرچ اضافه کنی استایلش رو عوض کن :

UIButtonTypeCustom

نظر

چرا سوالاتتون رو پاک میکنید ؟؟ !!

نظر

چرا سوالاتتون رو پاک میکنید ؟؟ !!
                                so Sorry !!! جواب گرفتم ديگه حواسم نبود كه جواب رو اينجا بنويسم فقط سوال رو حذف كردم

نظر

صبر کنید ..
                                X