اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مژده: فراخوان برنامه نویسی برای نرم افزار موبایل بانک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

جالبه هیچ کدوم از مدیران عزیز هیچ عکس العملی در این مورد نداشته اند؟

نظر

خب دقیقا باید چه عکس العملی نشون بدیم ؟ امیدواریم که موفق باشه این پروژه

نظر

دوستان توی ایران که اکثرا جیلبریک شده گوشیا، چه نیازی هست حتما از طریق اپ استور بخوایم نصب کنیم برنامه رو! فکر کنم همین که برنامه از طرف خود بانک تایید بشه و از روی سایت خود بانک بگیریدش از نظر امنیت اکتفا کنه، بعدش هم که دیگه راحت روی جیلبریک ها نصب میشه.
        وقتی تحریم می کنن ما هم اینجوری تحریم کنیم! نه؟

---
        I am here: http://maps.google.com/maps?ll=29.611060,52.534076
        ---------
        From My
        iPhone 4
        iOS 5
        ---------
        ویرایش توسط nimamalek : https://i-phone.ir/forums/member/8574-nimamalek در ساعت 16-11-2011, 01:23 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nimamalek نمایش پست ها
          دوستان توی ایران که اکثرا جیلبریک شده گوشیا، چه نیازی هست حتما از طریق اپ استور بخوایم نصب کنیم برنامه رو! فکر کنم همین که برنامه از طرف خود بانک تایید بشه و از روی سایت خود بانک بگیریدش از نظر امنیت اکتفا کنه، بعدش هم که دیگه راحت روی جیلبریک ها نصب میشه.
          وقتی تحریم می کنن ما هم اینجوری تحریم کنیم! نه؟

---
          i am here: google maps
          ---------
          from my
          iphone 4
          ios 5
          ---------
          مطمین باش رو اپ استور بیشتر از بانکای اینجا امنیت داره بعدشم تکلیف اونا که جیل نیستن چی میشه؟برنامه نویس که اینقد زحمت میکشه چی؟اپلم زانوی غم بغل گرفته چون ما می خواییم تحریمش کنیم اره؟
          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 16-11-2011, 01:35 PM

نظر

چرا ما باید اپل رو تحریم کنیم؟ مثلآ اگر تحریم کنی اپل رو ورشکست میشه؟ تحریم رو کسی میتونه بکنه که یه قدرتی داشته باشه نه ماها!
            ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 16-11-2011, 06:58 PM

نظر

دوستان بنده طبق تجربه هرچندکمی که در کار با یکی از دوستانم که در شرکت توسعه نرم افزارهای بانک و خودپرداز فعالیت داره دارم،در هیچ نرم افزار بانکی این مساله که اطلاعات اطلاعاتی بانکی باشه نیست.اصول کل نرم افزار. به اینصورت هست که طبق قراردادی که گذاشته میشه یه سری الگوریتم ها با استفاده از یه بستر امن به سروری در بانک که از طریق اسمس هست در ایران موبایل بانکها غالبا،ارسال میشه و اونجا اعتبار سنجی میشه و عملیات انجام.نرم افزاره سمت کاربر فقط یه فرم پر شده هست که با الگوریتیمی کد شده و سمت بانک با یک پروتکل امن میره.پس کاملا امکان پذیره، بنده در ضمینه اطلاعات از این سیستم ها در خدمت هستم.

ارسال از آیفون ۴ فریمور ۵ برنامه Tapatalk

نظر

دوستانی که علاقمند هستند لطفا یه ایمیل بزنن به من فقط در مورد اینکه چه توانایی هایی دارند و چه برنامه هایی تاحالا برای آی او اس طراحی کردند بنویسند!!!

خیلی ممنونم.

به امید موفقیت.

نظر

فقط 1 نفر؟؟؟

بابا چی شد پس این همه جوون با استعداد؟؟!

نظر

دوست من.دوست گرامی من ،
                    ممنون از لطفی که میکنید.
                    اما ،
                    بنده با اینکه برنامه نویس iOS نیستم ( در زمینه وین فون 7 فعال هستم ) ،
                    این کار ، برای من ، تنها و تنها بوی دردسر میده.
                    مخصوصا که در ایران ؛
                    که همیشه حق با خریدار است !
                    شما الان یک برنامه بنویسید و 10 ماه روش زمان صرف کنید.
                    بیشترین پولی که به شما داده میشه 1-2 میلیون تومن خواهد بود.
                    بجز مسئله پول ،
                    حالا یه کرکر ،
                    این اپ رو روت کنه.
                    شما میخواید دقیقا چیکار کنید دوست من؟
                    بانک های ایرانم که ماشالله ! قانون مند.
                    اون برنامه نویس بیچاره چه کنه؟
                    جالب تر )))
                    دوستی که دانشگاه سراسری باشه ،
                    وقتشو برای یه بانک تلف نکرده و تلف نمیکنه
                    مطمئن باشید.

در آخر ،
                    براتون آرزوی موفقیت دارم.

موفق و پیروز باشید.

نظر

آیدین جان ،
                      برنامه همراه بانک یه برنامه کارآمده . برنامه یا بازی ای نیست که با خریدنش (یا اگه مجانی باشه) زود از یاد بره ...
                      من خودم به شخصه خیلی خیلی نیاز دارم به همراه بانک (خصوصا ملی و پاسارگاد)
                      من کسی رو میشناسم که به خاطر همین همراه بانک از خرید 4 پشیمون شد چون همش کارش با بانک ها و هزار جور مشغله امور بانکی بود .
                      دوستانی مثل Abbaspoor ، Appersian ، Blissful ، Truculent و ... که الان در انجمن هستند و شناخته شدند هم توان این کار رو دارند ...

منتهی مشکل به قول خودت یا کرکر ها هستند یا همون موردی که من صفحه اول تاپیک گفتم (سرور اطلاعات بانکی)

نظر

دوستانی که گفتند هیچ بانکی برای ios نرم افزار نداره
                        خدمت شما :

CIMB BANK ( هم آیپد و هم آیفون موجوده )

MAYBANK ( هم آیپد و هم آیفون موجوده )

RHB BANK ( هم آیپد و هم آیفون موجوده )

HONG LEONG BANK

و ....

نظر

کسی که میخواد چنین برنامه ای رو بنویسه حتما باید با حمایت و بودجه بانک مربوطه و ناییدیه همون بانک باشه و حتما از سرور همون بانک برنامه قابل دانلود باشه وگرنه هرچقدر هم زحمت بکشه و چنین برنامه ای رو بسازه برنامه اش دوزار هم نمی ارزه! چون اعتبار واعتمادی نمیشه بهش کرد ( تو مسایل مالی و پولی مهمترین نکته همینه)

نظر

نوشته اصلی توسط tidus007 نمایش پست ها
                            کسی که میخواد چنین برنامه ای رو بنویسه حتما باید با حمایت و بودجه بانک مربوطه و ناییدیه همون بانک باشه و حتما از سرور همون بانک برنامه قابل دانلود باشه وگرنه هرچقدر هم زحمت بکشه و چنین برنامه ای رو بسازه برنامه اش دوزار هم نمی ارزه! چون اعتبار واعتمادی نمیشه بهش کرد ( تو مسایل مالی و پولی مهمترین نکته همینه)
                            برنامه های آیفون حتما باید روی سرور اپل و در اپ استور باشند

نظر

دوستان اگه عرضه دارید کمک کنید اگه نمیتونید بقیه رو از تلاششون دلسرد نکنید.
                              بانک ها هم تایید میکنن وقتی ببینن برنامه خوبه و بهشون کمک میکنه.حتی اگه کمک مالی نکنن اقلا تایید میکنن.برنامه نویس هم میتونه برنامه رو همه جا بزاره برای دانلود و فقط از داخل خود برنامه خریداری بشه و امکاناتش قابل استفاده بشه.
                              دوستمون tabeez هم که اطلاعاتی داشتن تایید کردن و گفتن همکاری میکنن.
                              ببخشید اگه لحن بدی داشتم. نمیخام به کسی بی احترامی کرده باشم.

نظر

اقا دست گلت درد نكنه
                                واقعا خلا اين موضوع احساس ميشه
                                حيف كه كاري از حقير ساخته نيست وگرنه دريغ نميكردم
                                موفق باشيد
                                منتظرخبرهاي خوش هستيم از شما

نظر

صبر کنید ..
                                X