اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مژده: فراخوان برنامه نویسی برای نرم افزار موبایل بانک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مژده: فراخوان برنامه نویسی برای نرم افزار موبایل بانک

سلام خدمت همه دوستان عزیزم...

شاید شما هم از نبود نرم افزارهای موبایل بانک روی سیستم عامل iOS رنج می بردید! ولی باید این مژده رو به همه علاقمندان برسونم که با مذاکراتی که با متولیان امور داشتم در این زمینه موافقت کلی این مورد رو تونستم بگیرم!!!!

فقط باید برنامه نویس های حرفه ای بومی خودمون رو شناسایی کنیم که دارای ویژگی های زیر باشند:
    1. دانشجوی دانشگاه های سراسری باشند.
    2. رزومه و نمونه کار متعدد داشته باشند.

دوستانی که تمایل دارند برای همکاری لطفا به من ایمیل بزنند به : hmoaddab@aut.ac.ir
    و رزومه خودشون رو بفرستند!

البته این ابتدای راه هست...! امیدوارم بتونیم این طلسم رو بشکنیم و آیفون رو تو ایران سلطان بی چون و چرای تلفن های هوشمند تبدیل کنیم!

موفق باشید.

ببخشيد فقط كدوم بانك ها رو ساپورت ميكنهء؟؟!!

نظر

قرار شده نرم افزار عمومیش تهیه بشه، باقی موارد برمی گرده به استقبال بانک ها و درخواست خودشون!

راستی یه چیزی رو هم بگم:
      من فقط معرفی می کنم افراد رو به متولی!
      بقیه ی کارهارو لطفا خودتون پیگیری کنید

نظر

به متولیان بگین که خود استیو جاز هم دانشجو دانشگا سراسرس نبوده که شما میخواین حتما دانشجوی سراسری باشه ولی اگر غیر از این شرط خواستین هستن کسایی که معرفی کنم

نظر

نوشته اصلی توسط ariyan نمایش پست ها
          به متولیان بگین که خود استیو جاز هم دانشجو دانشگا سراسرس نبوده که شما میخواین حتما دانشجوی سراسری باشه ولی اگر غیر از این شرط خواستین هستن کسایی که معرفی کنم
          به نکته دقیقی اشاره کردی :دی
          والا من کاره ای نیستم تو این مورد:دی

یکی از مباحث مهم تر بحث تجربه و تخصص هست!

نظر

بچه ها نفرستادین هااااااا!!!!!!

این همه برنامه نویس آیفون، این همه تقاضا.... پس چی شد!؟!!؟!؟!؟!؟!؟

نظر

خب آخه این شرط دانشگاه کار رو خراب کرده

من که هنوز به دانشگاه نرسیدم چطور؟؟؟؟

نظر

حالا شما به خاطر یه شرط عقب نشینید!!!
                نمونه کار ها و تخصص خودتون رو بفرستین نهایتا یه جوری درستش می کنیم دیگه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                  حالا شما به خاطر یه شرط عقب نشینید!!!
                  نمونه کار ها و تخصص خودتون رو بفرستین نهایتا یه جوری درستش می کنیم دیگه!!!
                  بله

فکر کنم این موبایل بانک یک مشکل لاینحل باشه واسه آیفون چون به غیر از PayPal و حسابهای اینترنتی مشابه ، حتی بانک های خارجی هم برای آیفون اپ ندارن!

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                    سلام خدمت همه دوستان عزیزم...

شاید شما هم از نبود نرم افزارهای موبایل بانک روی سیستم عامل ios رنج می بردید! ولی باید این مژده رو به همه علاقمندان برسونم که با مذاکراتی که با متولیان امور داشتم در این زمینه موافقت کلی این مورد رو تونستم بگیرم!!!!

فقط باید برنامه نویس های حرفه ای بومی خودمون رو شناسایی کنیم که دارای ویژگی های زیر باشند:
                    1. دانشجوی دانشگاه های سراسری باشند.
                    2. رزومه و نمونه کار متعدد داشته باشند.

دوستانی که تمایل دارند برای همکاری لطفا به من ایمیل بزنند به : hmoaddab@aut.ac.ir
                    و رزومه خودشون رو بفرستند!

البته این ابتدای راه هست...! امیدوارم بتونیم این طلسم رو بشکنیم و آیفون رو تو ایران سلطان بی چون و چرای تلفن های هوشمند تبدیل کنیم!

موفق باشید.

سوال . مگه قرار نیست سرور اطلاعاتی بانک ها به برنامه معرفی بشه برای انجام امور بانکی ؟
                    خب با این حساب ، اپل می تونه با دستکاری و به راحتی وارد سیستم اطلاعاتی بانک ما بشه .
                    و فکر میکنم همین دلیل بوده که تا الان هیچ بانکی تن به ساخت این برنامه ها نداده دیگه ...
                    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 13-11-2011, 05:25 PM

نظر

دوست عزیز یه مشکل بنیادی این وسط هست که این پروژه رو استارت نزده شکست خوده تلقی کنید و اون مشکل اینه که شرکت اپل ایران رو تحریم کرده و مسلما اگه بخواییم یه نرم افزار جامع داشته باشیم باید طبق استادارد های اپل استور باشه که این هم برمیگرده به قرارداد دو طرفه ای که بین بانک های ایرانی و اپل استور و توسعه دهنده گان برنامه بسته میشه که عملا همچین قراردادی غیر ممکنه با وضعیت هایی که همه میدونیم
                      مگر اینکه ار طریق سایدیا بشه یه کاری کرد که بازم بعید میدونم بانکی تو ایران پیدا بشه با این شرایط و اینجور برنامه ها کار کنه

نظر

نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
                        سوال . مگه قرار نیست سرور اطلاعاتی بانک ها به برنامه معرفی بشه برای انجام امور بانکی ؟
                        خب با این حساب ، اپل می تونه با دستکاری و به راحتی وارد سیستم اطلاعاتی بانک ما بشه .
                        و فکر میکنم همین دلیل بوده که تا الان هیچ بانکی تن به ساخت این برنامه ها نداده دیگه ...
                        این همه افراد و شرکت و اختلاس گر وارد شدند
                        اپل هم روش از چی میترسی دیگه!؟ :d

نظر

نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
                          100% تایید میشه

نظر

باز احساساتی شدین؟
                            اقا نمیشه خودتو اذیت نکن.
                            از نظر بنده 100% نشد هست خیالت راحت.

نظر

من نمی دونم این چه دردیه گرفتار ما ایرانیا شده اینقدر منفی باف و ناامید هستیم!!! اگه تو بشینی و من هم بشینم کی می خواد کاری انجام بده؟؟؟
                              حالا که فرصتی بوجود اومده بهتره قدرشو بدونیم و تلاشمون رو بکنیم!

تنها چیزی که قراره الان اتفاق بیفته ارسال رزومه دوستان هست!

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                              X