اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاهده شدن 2 نقطه سفید رنگ روی lcd آیفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
    دوست عزیز با این که استیو جابز ذهن بسیار خلاقی داشت موافقم اما چون ایشون در ساخت قطعات و مخصوصا صفحه نمایش هیچ دخالتی نداشتن و صفحه نمایش ها رو شارپ و سامسونگ میسازه... اگر افت کیفیتی هم بوده باشه تقصیر اوناس. ولی من همچنان فکر می کنم این که شما کارتون چیه به طرز دیدتون نسبت به مسائل زیاد ربطی نداره و این که گوشی از جعبه مشکل دار در بیاد طبیعی هست و برای همه ی کمپانی ها رخ میده و اصلا گارانتی رو برای همین چیزا گذاشتن. این تقصیر دستگاه های بسته بندی یا یکی از کار گر ها می تونه بوده باشه و به هر حال یک جایی به صفحه فشار وارد شده قبل از اینکه به دست شما برسه. اگر مشکل کیفی بود مثل حلال دوربین جلو ۶، خم شدن ۶+، کیفیت بدنه ی ۵، رنگ دوربین ۴s و آنتن دهی ۴ مثل بمب تو خبر گذاری ها میپیچید قبل از اینکه شما این موضوع رو کشف کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    بله حلال دوربین جلو ۶ مشکلش چی بوده دوست عزیز؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
      بله حلال دوربین جلو ۶ مشکلش چی بوده دوست عزیز؟
      آقا شما راس میگی تیم کوک نشسته اونجا یکی یکی جای دوربینا رو گشاد میکنه...
      خوبه حلال دوربینم خودم مثال زدما.

نظر

آقا شما راس میگی تیم کوک نشسته اونجا یکی یکی جای دوربینا رو گشاد میکنه...
        خوبه حلال دوربینم خودم مثال زدما.

شما مشکل داری ؟من میگم این مشکل چیه من تا حالا این مورد رو ندیدم اگه دوست داری ادرست بدم بیای بزنیم

نظر

مشاهده شدن 2 نقطه سفید رنگ روی lcd آیفون 6

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
          شما مشکل داری ؟من میگم این مشکل چیه من تا حالا این مورد رو ندیدم اگه دوست داری ادرست بدم بیای بزنیم
          نه دوست عزیز این چه حرفیه جسارت نشه. من فکر کردم شما میخواید رو اون مشکل تاکید کنید.

مشکل هلال دوربین اینجوری هست که آیفون ۶ دوربین جلوش بعد یک مدت به اندازه ی یک میلی متر به سمت چپ میاد و یک شکل هلالی خاکستری از سمت چپش ظاهر میشه و مدل تعویض شده در اپل استور هم بعد مدتی این مشکل واسش پیش میاد... البته روی کیفیت تاثیری نداره و کسی هم جز صاحب آیفون متوجهش نمیشه.

به هر حال بازم عذر میخوام بابت رفتارم.

ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 31-01-2015, 01:38 AM

نظر

نه دوست عزیز این چه حرفیه جسارت نشه. من فکر کردم شما میخواید رو اون مشکل تاکید کنید.

مشکل هلال دوربین اینجوری هست که آیفون ۶ دوربین جلوش بعد یک مدت به اندازه ی یک میلی متر به سمت چپ میاد و یک شکل هلالی خاکستری از سمت چپش ظاهر میشه و مدل تعویض شده در اپل استور هم بعد مدتی این مشکل واسش پیش میاد... البته روی کیفیت تاثیری نداره و کسی هم جز صاحب آیفون متوجهش نمیشه.

به هر حال بازم عذر میخوام بابت رفتارم.

اینا که مشکل نیست من دیروز هواوی p6 از جعبه در اوردم کارنمی کرد خاموش بود خخخبرا منم هست نه انقد نصف این خاکستریش معلومه مهم نیست مهم عمره که میگذره دوستی مهمه اگه منم بد صحبت کردم شرمنده

نظر

من هم همچین مشکلی رو دارم روی صفحه و با کلی جست و جو فهمیدم که مورد عادی است ولی زیاد تو ذوق میزنه و یه جا خوندم اختراع جدید اپل باعث میشه این مشکل برطرف بشه یعنی خود صفحه خودش رو ترمیم کنه ولی هنوز مطمن نیستم این اختراع در آیفون 6و6 پلاس به کار رفته یا خیر که امیدوارم بکار رفته باشه. یه سری به لینک زیر بزنید بدک نیست.
              اپل احتمالا از تکنولوژي ترميم خودکار در صفحه نمايش آيفون 6 استفاده خواهد کرد | گجت نیوز

نظر

این مشکل در اثر فشار اومدن رو قسمت تاچ و ال سی دی گوشیه. زیاد نمیشه به هیچ عنوان مگر اینکه مجدد روش فشار بیاد:دی . خود به خود هم برطرف نمیشه و فقط با تعویض ال سی دی مشکل برطرف میشه

نظر

صبر کنید ..
                X