اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاهده شدن 2 نقطه سفید رنگ روی lcd آیفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاهده شدن 2 نقطه سفید رنگ روی lcd آیفون 6

متاسفانه چند روزی هست که 2 نقطه سفید رنگ خیلی ریز روی صفحه نمایشم ظاهر شده که خیلی به چشم میاد،دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم بره،اصلاً چی هست؟درست میشه یا نه ؟
    ویرایش توسط mehdi23 : https://i-phone.ir/forums/member/103097-mehdi23 در ساعت 06-01-2015, 12:42 PM

یه عکس لطف کنید بذارید تا دوستان بهتر راهنمایی تون کنن

نظر

دوست عزیز یه وقتایی این اتفاقات در گوشی ها بوجود میاد که مشکل از lcd گوشی هستش من خودم به جد این مسئله رو دیدم 2 تا راه وجود داره
      1- یا lcd رو عوض کنید به نظر بنده اصلا نیازی نیست
      2- بعد از یه مدتی میره

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi23 نمایش پست ها
        متاسفانه چند روزی هست که 2 نقطه سفید رنگ خیلی ریز روی صفحه نمایشم ظاهر شده که خیلی به چشم میاد،دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم بره،اصلاً چی هست؟درست میشه یا نه ؟
        احتمالا پیکسل سوخته باشه ...
        بیشتر میشه که کمتر نمیشه برادر

نظر

سلام دوستان مال منم يه نقطه داره كه البته فقط رو صفحه سفيد قابل رويته
          نو هم كه خريدم اينجوري هست
          فعلا چند روزي مي شه استفاده مي كنم اميدوارم از بين بره
          ولي واقعا رو اعصابه سه ميليون پول گوشي بدي اونوقت اين چيزها اگر چه خيلي جزيي هستن ولي حالگيره

نظر

دوستان منم همین نقطه ها را داشتم بر روی آیفون ۵ از همون اوایل که خریده بودم!
            هیچ مشکلی نداره زیاد وسواس نباشید این چند نقطه تا آخر میمونن ولی بیشتر نمیشن
            نگران نباشید

نظر

دوست عزیز این مشکل مربوط به بک لایت ال سی دی می باشد و باید ال سی دی تعویض شود.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

تعويض ال سي دي؟؟!!!!!!!!
                اگر توجه كرده باشيد گفته شد كه نقطه سفيد كه فقط در صفحه سفيد قابل روييته اونهم اگه خيلي دقت كني از نزديك. بعبارتي يه نقطه كه روشنتره از جاهاي ديگه و نامحسوسه و وسواس زياد مي خواد تا تشخيص بدي.
                فكر نكنم اين مشكل و نقص ال سي دي باشه كه نياز به تعويض داشته باشه.

در هر حال كسي براي چنين موردي نمي ره ال سي دي گوشي نو رو تعويض كنه
                دوستان با تجربه اگر نرم افزاري را براي ترميم پيكسلهاي لخته يا نيمه جان سراغ دارن معرفي كنن تا كساييكه اين مشكل رو دارن استفاده كنن.

نظر

این مشکلی که من داشتم متخصص ها هم گفتن باید ال سی دی تعویض شه!
                  مشکل سخت افزاری را نرم افزار ترمیم نمیکنه

نظر

دوست عزیز این مشکل مربوط به پیکسل های سوخته نیست و وقتی بک لایت دستگاه به مشکل می خوره این مشکل پیش میاد و تنها کاری هم که می شه برای رفعش انجام داد تعویض ال سی دی هست.
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

کلا اپل خودشو کشته گوشی منم یدونه پیکسلش سوخته تو صفحه سفید مشکیه ولی قد سر سوزنه من کیفیتی که تو ایفون 5 یا 4sدیدم یا حتی 2 تو این نیست اپل هم داره خراب میشه

نظر

مشكل اينجاست كه تو ايران اپل استور نداريم وگرنه اين موارد رو عوض مي كردن.

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
                          کلا اپل خودشو کشته گوشی منم یدونه پیکسلش سوخته تو صفحه سفید مشکیه ولی قد سر سوزنه من کیفیتی که تو ایفون 5 یا 4sدیدم یا حتی 2 تو این نیست اپل هم داره خراب میشه
                          بد بینی اصلا چیز خوبی نیست. پیکسل سوخته چیز طبیعی برای lcd هست و همیشه رخ میده... برای لپتاپ و آیفون 4 بنده هم قبلا رخ داده بود. امکان درست شدنش هم تا حدی وجود داره که می تونید راهاشو جست و جو و امتحان کنید. در ضمن این مسائل طبیعی هستن حساسیت به خرج ندید چند روز دیگه به چشمتون نمیاد اولاش سخت و اعصاب خورد کنه... ربطی به کیفیت قطعات و lcd نداره این موضوع. احتمالا فشار وارد شده به صفحه نمایش.

نظر

نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
                            بد بینی اصلا چیز خوبی نیست. پیکسل سوخته چیز طبیعی برای lcd هست و همیشه رخ میده... برای لپتاپ و آیفون 4 بنده هم قبلا رخ داده بود. امکان درست شدنش هم تا حدی وجود داره که می تونید راهاشو جست و جو و امتحان کنید. در ضمن این مسائل طبیعی هستن حساسیت به خرج ندید چند روز دیگه به چشمتون نمیاد اولاش سخت و اعصاب خورد کنه... ربطی به کیفیت قطعات و lcd نداره این موضوع. احتمالا فشار وارد شده به صفحه نمایش.
                            دوست عزیز ما خودمون نمایندگی گارانتی اروند هستیم برای محصولات اپل من گوشی رو از جعبه در اوردم این جوری بود بعد با فشار یدونه که نمی سوزه سه چهار تا میسوره من خودم عاشق اپلم ولی ذهن خلاق استیوجابز یچیزه دیگه بود

- - - - - - - - - -

اقا ایپاد تاچ من خورده زمین دوربینش قطع شده قابل باز شدن نیست ؟ من با تاچ کش امتحان کردم سفت بود ترسیدم تاچ داغون شه

نظر

مشاهده شدن 2 نقطه سفید رنگ روی lcd آیفون 6

نوشته اصلی توسط ashkanemadi نمایش پست ها
                              دوست عزیز ما خودمون نمایندگی گارانتی اروند هستیم برای محصولات اپل من گوشی رو از جعبه در اوردم این جوری بود بعد با فشار یدونه که نمی سوزه سه چهار تا میسوره من خودم عاشق اپلم ولی ذهن خلاق استیوجابز یچیزه دیگه بود

- - - - - - - - - -

اقا ایپاد تاچ من خورده زمین دوربینش قطع شده قابل باز شدن نیست ؟ من با تاچ کش امتحان کردم سفت بود ترسیدم تاچ داغون شه
                              دوست عزیز با این که استیو جابز ذهن بسیار خلاقی داشت موافقم اما چون ایشون در ساخت قطعات و مخصوصا صفحه نمایش هیچ دخالتی نداشتن و صفحه نمایش ها رو شارپ و سامسونگ میسازه... اگر افت کیفیتی هم بوده باشه تقصیر اوناس. ولی من همچنان فکر می کنم این که شما کارتون چیه به طرز دیدتون نسبت به مسائل زیاد ربطی نداره و این که گوشی از جعبه مشکل دار در بیاد طبیعی هست و برای همه ی کمپانی ها رخ میده و اصلا گارانتی رو برای همین چیزا گذاشتن. این تقصیر دستگاه های بسته بندی یا یکی از کار گر ها می تونه بوده باشه و به هر حال یک جایی به صفحه فشار وارد شده قبل از اینکه به دست شما برسه. اگر مشکل کیفی بود مثل هلال دوربین جلو ۶، خم شدن ۶+، کیفیت بدنه ی ۵، رنگ دوربین ۴s و آنتن دهی ۴ مثل بمب تو خبر گذاری ها میپیچید قبل از اینکه شما این موضوع رو کشف کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 31-01-2015, 01:37 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X