اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مباحث عمومی مسابقات انلاین

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
    آقا من تو تاپیک مسابقات آنلاین fruit ninja اسم کاربریم رو نوشتم ولی تو بنر اسمم نیست.البته پایین بنر اسمموبا اکانتم نوشتن.میخواستم ببینم چطوری باید مسابقه بدم؟اگه میشه یه توضیح کلی بهم بدین ممنون میشم
    • بازیکنان به 16 گروه دو نفره تقسیم میشوند

طبق جدول گذاشته شده ،در هر مرحله باید یک طبقه از جدول مسابقه انجام شود.
      هر مرحله در یک روز مشخص شده صورت میگیرد (به جز چند مرحله آخر) که میتوانید در این تایپیک از تاریخ مراحل بعدی تمام بازی ها آگاه شوید.
      تاریخ و ساعت در بنر هر بازی،پس از اتمام هر مرحله،به روز میشود

در هر مرحله باید با حریف خود 3 دور مسابقه دهید و نتایج را در همین تایپیک اعلام کنید.(اگر بازیکن 2 بار از حریف خود برد،پیروز آن قسمت خواهد شد)
      اگر بعد از 20 دقیقه از زمان مشخص شده،حریف خود را حاضر ندیدید،یک پست با عنوان حاضری ایجاد کنید تا به مرحله بعد بروید.
      پس از اتمام تمامی مراحل،به نفرات برتر، جوایزی ارزنده و به رسم یادگاری از انجمن تقدیمشان خواهیم کرد.

توجه:بازیکنانی که با ایپد مسابقه میدهند،حتما در پست خود اعلام کنند،زیرا در مراحل اولیه،ایپد دار ها با یک دیگر،و در مراحل پایانی باید نسخه ایفون را نصب کنند و با ایفون دار ها مسابقه دهند.

نام شما در جدول هست .

نظر

آقا من یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که تا بازی fruit ninja شروع نشده قانون 2 بار بردن رو به 3 بار بردن افزایش بدید خیلی بهتر میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
        • بازیکنان به 16 گروه دو نفره تقسیم میشوند

طبق جدول گذاشته شده ،در هر مرحله باید یک طبقه از جدول مسابقه انجام شود.
          هر مرحله در یک روز مشخص شده صورت میگیرد (به جز چند مرحله آخر) که میتوانید در این تایپیک از تاریخ مراحل بعدی تمام بازی ها آگاه شوید.
          تاریخ و ساعت در بنر هر بازی،پس از اتمام هر مرحله،به روز میشود

در هر مرحله باید با حریف خود 3 دور مسابقه دهید و نتایج را در همین تایپیک اعلام کنید.(اگر بازیکن 2 بار از حریف خود برد،پیروز آن قسمت خواهد شد)
          اگر بعد از 20 دقیقه از زمان مشخص شده،حریف خود را حاضر ندیدید،یک پست با عنوان حاضری ایجاد کنید تا به مرحله بعد بروید.
          پس از اتمام تمامی مراحل،به نفرات برتر، جوایزی ارزنده و به رسم یادگاری از انجمن تقدیمشان خواهیم کرد.

توجه:بازیکنانی که با ایپد مسابقه میدهند،حتما در پست خود اعلام کنند،زیرا در مراحل اولیه،ایپد دار ها با یک دیگر،و در مراحل پایانی باید نسخه ایفون را نصب کنند و با ایفون دار ها مسابقه دهند.

نام شما در جدول هست .

شرمنده ندیده بودم

نظر

سلام
          اين گيم لاف چي هست؟
          من كه چيزي پيدا نكردم كه جوابمو بگيرم
          لطفا يكي توضيح بده
          ممنون

نظر

امشب doodle jump حريف ام كيه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
              امشب doodle jump حريف ام كيه؟؟
              در جدول موجود بود

نظر

مدیر عزیز این virtua table tennis و virtua tennis رو برگزار کن یه حالی کنیم
                خودم تاپیک بزنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط applife نمایش پست ها
                  مدیر عزیز این virtua table tennis و virtua tennis رو برگزار کن یه حالی کنیم
                  خودم تاپیک بزنم ؟
                  دوست عزیز شما باید صبر کنید تا مسابقات تابستانی تموم بشه بعد من خودم بعد از این مسابقات میخوام بزنم و تو برنامه ام هست
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

بچه ها چند تا سوال داشتم
                    از کجا میتونم بفهمم چه بازی هایی رو میشه انلاین بازی کرد مثله دودلی جامپ و... ؟
                    ازین بازیا میخوام که بتونم با کسی بازی کنم میشه چندتا معرفی کنید
                    غیر از نینجا و دودلی...
                    الان بازی fieldrunners گیم سنتره ولی چرا نمیشه مولتی بازیش کرد؟
                    ویرایش توسط ReD_PLaNeT : https://i-phone.ir/forums/member/34690-red_planet در ساعت 13-09-2012, 02:19 AM

نظر

• من فروت نينجا +boost2+High way rider پيشنهاد ميكنم براى بازى دونفره
                      بله فيفا ميشه ولى من هيچ وقت نتونستم باهاش وصل بشم(fifa11)

- - - - - - - - - -

من فروت نينجا +boost2+High way rider پيشنهاد ميكنم براى بازى دونفره

- - - - - - - - - -

من فروت نينجا +boost2+High way rider پيشنهاد ميكنم براى بازى دونفره

نظر

• نوشته اصلی توسط ReD_PLaNeT نمایش پست ها
                        بچه ها چند تا سوال داشتم
                        از کجا میتونم بفهمم چه بازی هایی رو میشه انلاین بازی کرد مثله دودلی جامپ و... ؟
                        ازین بازیا میخوام که بتونم با کسی بازی کنم میشه چندتا معرفی کنید
                        غیر از نینجا و دودلی...
                        الان بازی fieldrunners گیم سنتره ولی چرا نمیشه مولتی بازیش کرد؟
                        فقط رکورد ها در گیم سنتر ثبت میشن،همه اونها که قابلیت مولتی پلیر ندارن.

نظر

• سلام عزيزان به اين زوديا مسابقه اي خواهيم داشت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                            سلام عزيزان به اين زوديا مسابقه اي خواهيم داشت؟
                            اواسط پاییز دوره بعدی برگزار خواهد شد

نظر

• سلام.دوستان چه طوری مسابقه آنلاین بزارم؟
                              اسفالت,حکم,ریل بوکس,بطری بازی دارم ,میخوام مسابقه آنلاین بزارم و اینکه میشه کار کرد که فقط کسانی که من(ادمین) اجازه میده واردشن؟ و فقط اپل با اپل میشه یا نه اندروید هم میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
                                سلام.دوستان چه طوری مسابقه آنلاین بزارم؟
                                اسفالت,حکم,ریل بوکس,بطری بازی دارم ,میخوام مسابقه آنلاین بزارم و اینکه میشه کار کرد که فقط کسانی که من(ادمین) اجازه میده واردشن؟ و فقط اپل با اپل میشه یا نه اندروید هم میشه
                                برای این کار شما باید آیدی گیم سنتر شرکت کننده هارو بگیرید،جدول رو طراحی کنید و بعد هر نفر آیدی نفر مقابلش رو اد میکنه و به صورت انلان مسابقه میدهند.
                                اگر مسابقه آنلاین نباشه(یعنی کاربران باید رکورد بزنند و اسکرین شات بذارند)فرقی نداره اندروید باشه یا iOS اما اگه آنلان باشه باید iOS باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X