اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مباحث عمومی مسابقات انلاین

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من وقتی می خوام مودرن 3 را انلاین بازی کنم یوزر و پس گیم لافت را که میزنم بعد کانکت را ارور connect lose را میده همه چیم هم درسته به اینترنت هم وصل ام؟؟؟؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
      دوستان یکی نیست یه توضیح کلی در مورد گیم سنتر بده یا یه اموزش یکی بذاره اخه من از گیم سنتر هیچی نمیدونم فکر کنم دوستان دیگه ای هم باشن که به این اطلاعات نیاز داشته باشن ممنون میشم
      نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
      دوستان یکی نیست یه توضیح کلی در مورد گیم سنتر بده یا یه اموزش یکی بذاره اخه من از گیم سنتر هیچی نمیدونم فکر کنم دوستان دیگه ای هم باشن که به این اطلاعات نیاز داشته باشن ممنون میشم
      دوست ازیز،
      Game Center محلیست برای ثبت رکورد بازی. از قابلیت های مهمش هم اینه که شما می توانید در
      بازی های که امکان multiplayer داره با دوستانتون بازی کنید.امتیاز می گیرید و در ضمن هم کل کل می کنید..
      شما برای ساخت و آشنایی بیشتر می تونی از اینجا استفاده کنی:
      همه چیز در مورد برنامه Game Center

باز هم اگر سوالی داشتید من در خدمتم..

نظر

نوشته اصلی توسط shayan360 نمایش پست ها
        مثلا چند تا بازی خوب نام میبرید؟
        یا از بازی هایی مثل asphalt 6 ، doodle jump , Fruit ninja , virtual table teniss
        هم می تونید استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
          من وقتی می خوام مودرن 3 را انلاین بازی کنم یوزر و پس گیم لافت را که میزنم بعد کانکت را ارور connect lose را میده همه چیم هم درسته به اینترنت هم وصل ام؟؟؟؟!!!!
          جواب مارو هم بدید خوشحال میشیم

نظر

باید از اخرین ورژن استفاده کنید.

نظر

اخرین ورژن هست

نظر

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
                اخرین ورژن هست
                امکان داره مشکل ار اینترنت باشه.در صورت امکان از چیز پی استفاده کنید.

نظر

سلام چطوري انلاين بازي كنم؟

نظر

در بازی هایی که قابلیت بازی چند نفره به طور آنلاین دارند میتوانید با ورود به قسمت مولتی پلیر و انلاین به بازی آنلاین بپردازید.
                    این تایپیک برای مثال:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread3...A7%D8%B2%DB%8C

نظر

این بازی انلاین داره ؟
                      vitua tennis challenge

نظر

مسابقه تابستانی کی شروع میشه ؟ من منتظرم با آیدی : Pooya500

نظر

نوشته اصلی توسط ipooya نمایش پست ها
                          مسابقه تابستانی کی شروع میشه ؟ من منتظرم با آیدی : Pooya500
                          به احتمال زیاد از 6 روز دیگه تایپیک مسابقات رو ایجاد میکنم.

هر بازی سه دور هست.
                          چهار تا تایپیک داریم.
                          هر تایپیک در سه روز مشخص،سه بار به جریان میفته.(دور اول،دور دوم،دور نهایی)
                          توضیحات بیشتری هم میدیم.

نظر

به نظرم با حال ترین بازی برای انلاین virtua tennis challene و table tennis چرا اینا رو برگزار نمیکنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط applife نمایش پست ها
                              به نظرم با حال ترین بازی برای انلاین virtua tennis challene و table tennis چرا اینا رو برگزار نمیکنید ؟
                              تا به حال این بازی تنیس رو ندیده بودم کسی مسابقه بزاره.
                              چه تنیس و اون بازی دیگر،قابلیت بازی دو نفره از گیم سنتر رو داره،و یا فقط از طریق وای فای و بلوتوز؟

نظر

آقا من تو تاپیک مسابقات آنلاین fruit ninja اسم کاربریم رو نوشتم ولی تو بنر اسمم نیست.البته پایین بنر اسمموبا اکانتم نوشتن.میخواستم ببینم چطوری باید مسابقه بدم؟اگه میشه یه توضیح کلی بهم بدین ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X