اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• slm bax agha man clash of clans gooft update bayad beshe man zadam update version jadiidesh nasb shood ama dg biisamoo nayavoord va az aval bayad shoorooo ****am "hala chetooriii acont ghabliimooo baz ****am rahii hast begiid akhe khiilii vaght goozashtam roosh

- - - - - - - - - -

slm bax agha man clash of clans gooft update bayad beshe man zadam update version jadiidesh nasb shood ama dg biisamoo nayavoord va az aval bayad shoorooo ****am "hala chetooriii acont ghabliimooo baz ****am rahii hast begiid akhe khiilii vaght goozashtam roosh

- - - - - - - - - -

slm bax agha man clash of clans gooft update bayad beshe man zadam update version jadiidesh nasb shood ama dg biisamoo nayavoord va az aval bayad shoorooo ****am "hala chetooriii acont ghabliimooo baz konam rahii hast begiid akhe khiilii vaght goozashtam roosh

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsanlord نمایش پست ها
      slm bax agha man clash of clans gooft update bayad beshe man zadam update version jadiidesh nasb shood ama dg biisamoo nayavoord va az aval bayad shoorooo ****am "hala chetooriii acont ghabliimooo baz ****am rahii hast begiid akhe khiilii vaght goozashtam roosh

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

slm bax agha man clash of clans gooft update bayad beshe man zadam update version jadiidesh nasb shood ama dg biisamoo nayavoord va az aval bayad shoorooo ****am "hala chetooriii acont ghabliimooo baz konam rahii hast begiid akhe khiilii vaght goozashtam roosh
      لطفا به قوانين احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد،
      اكانت گيم سنتر Sign هست روي ديوايستون؟

نظر

• بهترين و مطمئن ترين راه براي خريد جم براي بازي كلانش اوف كلانس

با سلام خدمت شما دوست محترم
        ميخواستم بدونم بهترين راه و سريع ترين راه براي خريد جم براي اين بازي چيه؟آيا سايت يا فرد مطمئني هست كه توسط سايت شما تاييد شده باشه،در كل شما كدوم رو پيشنهاد ميديد.خواهشمندم به طور كامل منو راهنمايي كنيد..با تشكر

نظر

• با سلام وخسته نباشید
          روی آیفون با یه اپل ایدی وارد شدم و بازی کلش روی ان سیو شد ولی چون سوال امنیتی اپل ایدی رو بلد نبودم مجبور شدم برای خرید جم یه اپل ایدی دیگه بسازم و با اپل ایدی جدید وارد شدم و بازی از همون اپل ایدی قدیم اجرا شد و جم خریدم و استفاده کردم
          الان بعضی مواقع بازی با اپل ایدی قبلی بالا میاد و من از گیم سنتر ساین اوت میکنم و با اپل ایدی جدید ساین این میکنم و بازی از همون جا ادامه پیدا میکنه ولی بعد از چند ساعت دوباره میگه رمز اپل ایدی قبلی رو وارد کن
          با 2 تا اپل ایدی بازی از یک جا سیو شده و ادامه پیدا میکنه
          حالا من باید چکار کنم که گیم سنتر دیگه با اپل ایدی قدیم بالا نیاد؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadmehdi1 نمایش پست ها
            با سلام خدمت شما دوست محترم
            ميخواستم بدونم بهترين راه و سريع ترين راه براي خريد جم براي اين بازي چيه؟آيا سايت يا فرد مطمئني هست كه توسط سايت شما تاييد شده باشه،در كل شما كدوم رو پيشنهاد ميديد.خواهشمندم به طور كامل منو راهنمايي كنيد..با تشكر
            سلام
            بهترین راه این هست که شما اپل آی دی تون رو شارژ کنید از طریق کارت های بانکی (ویزا کارت و ...) و اگر از این طریق نمیتونید با استفاده از گیفت کارت که خود سایت هم برای فروش داره میتونید اپل ای دی خودتون رو شارژ کنید .
            برای خرید جم هم باید وارد بازی بشید و از داخل بازی بسته ی جم مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن پسوردتون بسته خریداری میشه.
            فقط حواستون باشه که اکانتی که باهاش بازی رو دانلود کردین و شارژ کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
              سلام
              بهترین راه این هست که شما اپل آی دی تون رو شارژ کنید از طریق کارت های بانکی (ویزا کارت و ...) و اگر از این طریق نمیتونید با استفاده از گیفت کارت که خود سایت هم برای فروش داره میتونید اپل ای دی خودتون رو شارژ کنید .
              برای خرید جم هم باید وارد بازی بشید و از داخل بازی بسته ی جم مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن پسوردتون بسته خریداری میشه.
              ضمن این روش دوست مون، اگر اول بار هست که اکانت تون رو شارژ می کنید و میخواید خرید کنید، مراقب سوال های امنیتی که برای اپل آیدی تون در نظر گرفته اید باشید... اگر اون سوال هارو یادتون نمیاد، اکانت تون رو شارژ نکنید. چون تو دردسر میوفتید و ضمن اولین خرید، ازتون جواب اون سوال هارو میخواد و اگه نتونید پاسخ بدید، به مشکل برمیخورید. چرا که پول توی اکانت تون باقی میمونه و تنها راه اینه که با پشتیبانی اپل تماس بگیرید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
              سلام
              ضمن این روش دوست مون، اگر اول بار هست که اکانت تون رو شارژ می کنید و میخواید خرید کنید، مراقب سوال های امنیتی که برای اپل آیدی تون در نظر گرفته اید باشید... اگر اون سوال هارو یادتون نمیاد، اکانت تون رو شارژ نکنید. چون تو دردسر میوفتید و ضمن اولین خرید، ازتون جواب اون سوال هارو میخواد و اگه نتونید پاسخ بدید، به مشکل برمیخورید. چرا که پول توی اکانت تون باقی میمونه و تنها راه اینه که با پشتیبانی اپل تماس بگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط pooma نمایش پست ها
                با سلام وخسته نباشید
                روی آیفون با یه اپل ایدی وارد شدم و بازی کلش روی ان سیو شد ولی چون سوال امنیتی اپل ایدی رو بلد نبودم مجبور شدم برای خرید جم یه اپل ایدی دیگه بسازم و با اپل ایدی جدید وارد شدم و بازی از همون اپل ایدی قدیم اجرا شد و جم خریدم و استفاده کردم
                الان بعضی مواقع بازی با اپل ایدی قبلی بالا میاد و من از گیم سنتر ساین اوت میکنم و با اپل ایدی جدید ساین این میکنم و بازی از همون جا ادامه پیدا میکنه ولی بعد از چند ساعت دوباره میگه رمز اپل ایدی قبلی رو وارد کن
                با 2 تا اپل ایدی بازی از یک جا سیو شده و ادامه پیدا میکنه
                حالا من باید چکار کنم که گیم سنتر دیگه با اپل ایدی قدیم بالا نیاد؟
                ممنون
                کار اشتباهی رو انجام دادید. اینکه با دو اکانت همزمان دارید از یک بازی استفاده می کنید، ریسک بزرگی هست...

شما از گیم سنتر داخل تنظیمات ( Settings ) با اپل آیدی جدید وارد شدید؟ از داخل iTunes & App Store هم با اپل آیدی جدید تون وارد بشید. احتمالا باید مشکل حل بشه

نظر

• اگر سوال های امنیتی خود را فراموش کرده اید ابتدا به اینجا رفته آن ها را اصلاح کنید سپس اقدام به خرید کنید. همین اتفاق برای من افتاد و بدون نیاز برای تماس با پشتیبانی به راحتی حل شده .
                  در ضمن این سایت بعضی مواقع با آی پی به مشکل می خوره که ترجیحا از چیز شکن استفاده کنید

https://appleid.apple.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    کار اشتباهی رو انجام دادید. اینکه با دو اکانت همزمان دارید از یک بازی استفاده می کنید، ریسک بزرگی هست...

شما از گیم سنتر داخل تنظیمات ( Settings ) با اپل آیدی جدید وارد شدید؟ از داخل iTunes & App Store هم با اپل آیدی جدید تون وارد بشید. احتمالا باید مشکل حل بشه
                    الان اگه با اپل ایدی جدید وارد بشم ممکن هست سیو بازی از بین بره؟
                    اگه با ifun box بازی رو توی کامپیوتر سیو کنم میشه اگه بازی از اول شروع شد اون رو جایگزین کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooma نمایش پست ها
                      الان اگه با اپل ایدی جدید وارد بشم ممکن هست سیو بازی از بین بره؟
                      اگه با ifun box بازی رو توی کامپیوتر سیو کنم میشه اگه بازی از اول شروع شد اون رو جایگزین کنم؟
                      در این مورد اطلاعات زیادی ندارم. اجازه بدید دوستان دیگه بیان نظر بدن. اما اگه با اپل آیدی جدیدتون بازی رو دانلود کردید و شروع کردید، فکر نمیکنم ریست بشه

نظر

• با سلام خدمت شما عزیزان
                        نام کلن: iran man
                        من الدر هستم
                        حالت کلن: invite only
                        پرچم مشکی با صلیب سفید در وسط
                        در این کلن احترام واجب و رفت و آمد ممنوع است
                        تاپ دونات member بعد از هر لیگ الدر میشه و تاپ دونات الدر co-leader میشه
                        کاپ بالای 1200 و لول بالای 45
                        دونات بیشتر از یک دقیقه نمیمونه و سریع پر میشه و جیانت 6 آرچر 6 دراگون 5 هوگ 4 پیکا 2 و...
                        به تعدادکاپ ها توجه نکنین بچه ها همه کاپ کم کردن برای لوت بیشتر
                        موقع ورود بزنید pooma61
                        برای یکبار امتحان کنید و بیایید کلن ما مطمئنم دیگه جایی نمیرید
                        مرسی

نظر

• کدوم یکی از شما کلنا بایه بار باخت تو جنگ یا شرکت نکردن بعضی وقتاتو جنگ (بیکار که نیستیم همه جنگا هواسمون باشه ) کیک نمیکنه؟ براستی اگرکسی چنین طبعه بزرگی دارد همین جا اعلام موجودیت نماید یا hamoonderyat را با لوله 43 اینوایت بنماید باشد که رستگار شویم در کلن وار های اینده!!!!

نظر

• سلام دوستان عزیز
                            من و تعدادی از دوستان کلنی زدیم، از شما هم دعوت میکنم به جمع ما بپیوندید ...
                            از جمله امتیازات کلن ما :
                            1. تقریبآ همه حرفه ای هستیم ...
                            2.
                            دونیت بالا ،از جمله ارچر جاینت هاگ ویزارد بالون هیلر و ...
                            3.
                            کمک و راهنمایی در زمینه اپدیت نیرو ها ، دفاعی ها ، سرزمین و ...
                            4. محیط کاملا دوستانه و صمیمی
                            منتظر شما هستیم در کلن iran bip

[IMG][/IMG]

نظر

• با عوض كردن nickname گيم سنتر ميشه آيدي بازيو عوض كرد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidrezaa65 نمایش پست ها
                                با عوض كردن nickname گيم سنتر ميشه آيدي بازيو عوض كرد؟؟
                                نه دوست عزیز٬‌این کار امکان پذیر نیست. اصلا آیدی قابل تعویض نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X