اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط narimanx نمایش پست ها
    چرا با جينگيل پي ان نمياد بالا بازي؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    كسي جواب نميده؟

نظر

• سلام یه سوال از دوستانی که بازی میکنن
      من خودمم هم بازی میکنم
      اما خواستم ببینم امکان این هست که به شخص مشخصی حلمه کرد ؟
      مثلا من کسی رو میشناسم میخوام بش حمله کنم , میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SeNoR نمایش پست ها
        سلام یه سوال از دوستانی که بازی میکنن
        من خودمم هم بازی میکنم
        اما خواستم ببینم امکان این هست که به شخص مشخصی حلمه کرد ؟
        مثلا من کسی رو میشناسم میخوام بش حمله کنم , میشه ؟
        خیر

نظر

• من دو سه روزه بازی میکنم و یه سوال برام پیش اومده
          برای دفاع و موقعی که بازی نمیکنی(مثلا شبا که خوابیم:دی چون بجز اون من کلم همیشه داخل بازیه:دی) از مخازن باید بیشتر محافظت بشه یا از تولید کننده ها؟

نظر

• دوستان میبینم که خیلی فعال جواب میدن :دی
            حالا که استقبال شد چندتا سوال دیگه میپرسم:
            اینکه وارد یه کلن میشیم و اونجا اعلام میکنن که شما مثلا در 10 ساعتآینده یک جنگ دز پیش دارید جریانش چیه؟ یعنی باید اون موقع آنلاین باشیم؟ اگه آفلاین باشیم چی میشه؟ امتیاز دادن و گرفتنش چطوریه؟
            سوال بعدی:
            من کمپم 70 تا ظرفیت داره ولی بعضی وقتها نمیشه پرش کنم. یعنی احساس میکنم که مثلا وقتی یه قول میگیرم انگار جای دوتا رو میگیره و نمیگذاره من کامل پرش کنم.این جریانش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
              دوستان میبینم که خیلی فعال جواب میدن :دی
              حالا که استقبال شد چندتا سوال دیگه میپرسم:
              اینکه وارد یه کلن میشیم و اونجا اعلام میکنن که شما مثلا در 10 ساعتآینده یک جنگ دز پیش دارید جریانش چیه؟ یعنی باید اون موقع آنلاین باشیم؟ اگه آفلاین باشیم چی میشه؟ امتیاز دادن و گرفتنش چطوریه؟
              سوال بعدی:
              من کمپم 70 تا ظرفیت داره ولی بعضی وقتها نمیشه پرش کنم. یعنی احساس میکنم که مثلا وقتی یه قول میگیرم انگار جای دوتا رو میگیره و نمیگذاره من کامل پرش کنم.این جریانش چیه؟
              جریان سوال اول، جنگ کلن ها هست. یعنی به جای اینکه تک تک به جنگ با افراد برید، کل کلن شما با کل کلن دیگه ای جنگ میکنه و 24 ساعت مهلت هست تا این جنگ انجام بشه. وقتی اون شرایطی که گفتید اعلام میشه، یعنی شما 24 ساعت وقت دارید تا به کسایی که میتونید حمله کنید و ازشون ستاره دریافت کنید. اگر به کسی حمله نکنید و ستاره ای دریافت نکنید ( بر حسب قوانین کلن ) امکان داره از کلن بیرون فرستاده بشید. چون شما یکی از اعضای اون جنگ هستید، محکوم به جنگیدن هستید :دی

بعضی از نیروها، بیشتر از 1 جا میگیرن. مثلا جاینت یا همون غول که شما میگید، 5 تا جا به خودش اختصاص میده. به خاطر همین اون شرایطی که میگید پیش میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                جریان سوال اول، جنگ کلن ها هست. یعنی به جای اینکه تک تک به جنگ با افراد برید، کل کلن شما با کل کلن دیگه ای جنگ میکنه و 24 ساعت مهلت هست تا این جنگ انجام بشه. وقتی اون شرایطی که گفتید اعلام میشه، یعنی شما 24 ساعت وقت دارید تا به کسایی که میتونید حمله کنید و ازشون ستاره دریافت کنید. اگر به کسی حمله نکنید و ستاره ای دریافت نکنید ( بر حسب قوانین کلن ) امکان داره از کلن بیرون فرستاده بشید. چون شما یکی از اعضای اون جنگ هستید، محکوم به جنگیدن هستید :دی

بعضی از نیروها، بیشتر از 1 جا میگیرن. مثلا جاینت یا همون غول که شما میگید، 5 تا جا به خودش اختصاص میده. به خاطر همین اون شرایطی که میگید پیش میاد
                ممنون از پاسختون.
                حالا در جنگ قبیله ای بهتره که شرکت کنیم یا نه؟
                منظور اینکه چه شرایطی باید داشته باشم که شرکت بکنم و ضرر نکنم. چون من میخوام تعداد کاپهام زیاد بشه وکه بتونم جواهر بگیرم. حالا اگه شرکت کنم با وجودی که لول 16 هستم به ضررمه و نابود میشم :دی یا که نه
                مثلا کلید استارت رو بزنم چی میشه؟ مجبورم مبارزه کنم؟ گروهی به یک زمین حمله میشه؟
                میشه یه توضیح کوتاه و مفید بدین؟

نظر

• برو بچه های استقلالی بیان کلن ما اسم کلن esteghlale iran
                  الان سه نفر بیشتر نیستیم ولی giant lvl 6 barbarian lvl 6 و....

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                    میخواستم ببینم از کجا بفهمم که بازی کلش اف کلنز داخل گیم سنتر سیو شده؟
                    چطور باید سیو کنم؟
                    اگه میشه توضیح کامل بدید
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                      ممنون از پاسختون.
                      حالا در جنگ قبیله ای بهتره که شرکت کنیم یا نه؟
                      منظور اینکه چه شرایطی باید داشته باشم که شرکت بکنم و ضرر نکنم. چون من میخوام تعداد کاپهام زیاد بشه وکه بتونم جواهر بگیرم. حالا اگه شرکت کنم با وجودی که لول 16 هستم به ضررمه و نابود میشم :دی یا که نه
                      مثلا کلید استارت رو بزنم چی میشه؟ مجبورم مبارزه کنم؟ گروهی به یک زمین حمله میشه؟
                      میشه یه توضیح کوتاه و مفید بدین؟
                      ببینید دست شما نیست که شرکت کنید یا نکنید. عضو کلن که بشید، خود به خود تو جنگ های قبیله ای شرکت داده میشید. اینکه بجنگید یا نجنگید دست شما است، اما خب زمین تون مسلما هدف حملات قرار میگیره. پس بهتره واسه حفظ منابع تون هم که شده بجنگید.

قلعه ها تو جنگ قبیله، به ترتیب قوی و ضعیف بودن افراد چیده میشه. شما می تونید به زمین های ساده تر حمله کنید تا از پیروزی اطمینان داشته باشید

معمولا جنگ های قبیله ای رو لیدر کلن شروع میکنه. با اینکه گزینه استارت واسه همه وجود داره، ولی پیشنهاد میکنم شما نزنید :دی

نه گروهی حمله نمیشه، بلکه تک تک حمله می کنید. مثل حالت معمول، اما در قالب یک کلن. یعنی برد یا باخت شما تو جنگ ها، مستقیما روی تمامی افراد تأثیر میذاره.

نوشته اصلی توسط pooma نمایش پست ها
                      با سلام و خسته نباشید
                      میخواستم ببینم از کجا بفهمم که بازی کلش اف کلنز داخل گیم سنتر سیو شده؟
                      چطور باید سیو کنم؟
                      اگه میشه توضیح کامل بدید
                      ممنون
                      اگر وقتی بازی رو باز می کنید، اون قسمت بالا یه نوار گیم سنتر ظاهر میشه با اسم خودتون ( یا هر کس دیگه ای ) یعنی بازی شما ذخیره میشه.

اگر اپل آیدی تون تو گیم سنتر لاگین شده باشه، به صورت اتوماتیک ذخیره میشه و لازم نیست شما کاری انجام بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        ببینید دست شما نیست که شرکت کنید یا نکنید. عضو کلن که بشید، خود به خود تو جنگ های قبیله ای شرکت داده میشید. اینکه بجنگید یا نجنگید دست شما است، اما خب زمین تون مسلما هدف حملات قرار میگیره. پس بهتره واسه حفظ منابع تون هم که شده بجنگید.

قلعه ها تو جنگ قبیله، به ترتیب قوی و ضعیف بودن افراد چیده میشه. شما می تونید به زمین های ساده تر حمله کنید تا از پیروزی اطمینان داشته باشید

معمولا جنگ های قبیله ای رو لیدر کلن شروع میکنه. با اینکه گزینه استارت واسه همه وجود داره، ولی پیشنهاد میکنم شما نزنید :دی

نه گروهی حمله نمیشه، بلکه تک تک حمله می کنید. مثل حالت معمول، اما در قالب یک کلن. یعنی برد یا باخت شما تو جنگ ها، مستقیما روی تمامی افراد تأثیر میذاره.

مرسی
                        چندتا سوال دیگه که ممنون میشم جواب بدین
                        تقسیم امتیازها در جنگ ها به چه صورته؟ کسی که شرکت نکرده هم امتیاز میگیره؟

و اینکه چطوریه که بعضی وقتها به یه جایی حمله میکنیم با 20 الی 30 درصد خرابی بهتون جام میده ولی بعضی وقتها ازتون جام میگیره!!!! کلا از کجا بفهمیم که در چه حمله ای با چه درصدی کاپ از دست نمیدیم؟
                        بعد اینکه اگه hall town رو خراب کنیم و درصد تخریبمون کم باشه باز هم کاپ از دست میدیم؟

نظر

• دوستان من یه آیفون دارم با یه آیپاد تاچ که این بازی clash of clans روی جفتش هست
                          یعنی جفتشم یه بیس هست ، با هر کدوم بازی کنم فرقی نداره
                          حالا می خوام آیپادمو بفروشم به رفیقم و اونم می خواد این بازی رو از اول شروع کنه. حالا باید چی کار کنم که بیس من دیگه روی آیپاد نیاد و از اول این بازی شروع شه ؟
                          بازی رو پاک کردم و با یه game center جدید login کردم باز هم بیس خودم رو میاره !

Think

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
                            دوستان من یه آیفون دارم با یه آیپاد تاچ که این بازی clash of clans روی جفتش هست
                            یعنی جفتشم یه بیس هست ، با هر کدوم بازی کنم فرقی نداره
                            حالا می خوام آیپادمو بفروشم به رفیقم و اونم می خواد این بازی رو از اول شروع کنه. حالا باید چی کار کنم که بیس من دیگه روی آیپاد نیاد و از اول این بازی شروع شه ؟
                            بازی رو پاک کردم و با یه game center جدید login کردم باز هم بیس خودم رو میاره !

Think

سلام
                            راهی نداره ...هر دیوایس فقط یکبار بازی رو لود میکنه البته میتونی بازی رو ریستارت کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                              سلام
                              راهی نداره ...هر دیوایس فقط یکبار بازی رو لود میکنه البته میتونی بازی رو ریستارت کنی
                              چجوری می شه ریستارت کرد ؟
                              اگه ریستارت کنم بیس خودمم تو آیفون خودم ریستارت می شه ؟!!!

 Think different 

نظر

• آقا یه سوال فوری
                                من وارد جنگ قبیله ای شدم و میخوام مبارزه کنم
                                میخوام بدونم چندبار میتونم حمله کنم؟
                                یعنی تعداد حمله ها و دفاعها محدوده یا که تا نباختی باید ادامه بدی؟
                                بعد اینکه باخت داخل جنگ قبیله ای باعث میشه که تروفی از دست بدی؟
                                بعد از جنگ اگه تیمت ببازه ولی یکی مبارزه خودش رو برده باشه باز هم چیزی از دست میده یا نه؟
                                لطفا سریعتر یکی جواب بده

نظر

صبر کنید ..
                                X