اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مرسی دم شما هم گرم خیلی مشتیی

نظر

گوشی من سامسونگ گلکسی نوت 3 هست.الان رفتم مپ قبلام نگاه کردم و دیدم که به مپم حمله شده.لطفا یه راهی هم برای من پیدا کنین.لطفا

نظر

خوب حمله میشه دیگه نمیشه حمله نشه که

نظر

الان به من یه مپ جدید داده شده و از اول بازی شروع شده مثل همون مشکل خودت

نظر

نوشته اصلی توسط MaRia.17 نمایش پست ها
            الان به من یه مپ جدید داده شده و از اول بازی شروع شده مثل همون مشکل خودت
            دوست عزیز اینجا انجمن آیفون هست و کلا سیستم این بازی در اندروید و iOS فرق داره.
            تویiOS بر پایهGame Center و اندروید فکر کنم Google + می باشد.
            حالا شما بازی قبلیتون رو روی Google + داشتید؟

نظر

نه سینگ نکرده بودم ... الان من مپم توبازی هست از بچه ها پرسیدم ولی بازی رو که نصب میکنم دهکده جدید میده

نظر

نه.من فقط به حالت عادی که save میکردم بود وگرنه جور دیگه save نمیکردم

- - - - - - - - - -

منم دقیقا مشکل ایشون رو دارم.مپم هست و حتی تو کلن قبلم فعاله ولی من بهش دسترسی ندارم

نظر

کسی نیست ج بده

نظر

نوشته اصلی توسط amomii نمایش پست ها
                    کسی نیست ج بده
                    دوست من به انجمن های اندروید برید تا مشکل تون رو حل کنن. اینجا فک نمیکنم کسی بتونه مشکل شما رو حل کنه

نظر

سلام من برنامه bluestacks رو روی سیستم عامل مکینتاشم نصب کردم ،ولی الان نمیتونم برنامه های اندروید رو که تو لب تابم هست روش نصب کنم ،لطفا کمکم کنید

نظر

با سلام وخسته نباشید
                        روی آیفون با یه اپل ایدی وارد شدم و بازی کلش روی ان سیو شد ولی چون سوال امنیتی اپل ایدی رو بلد نبودم مجبور شدم برای خرید جم یه اپل ایدی دیگه بسازم و با اپل ایدی جدید وارد شدم و بازی از همون اپل ایدی قدیم اجرا شد و جم خریدم و استفاده کردم
                        الان بعضی مواقع بازی با اپل ایدی قبلی بالا میاد و من از گیم سنتر ساین اوت میکنم و با اپل ایدی جدید ساین این میکنم و بازی از همون جا ادامه پیدا میکنه ولی بعد از چند ساعت دوباره میگه رمز اپل ایدی قبلی رو وارد کن
                        با 2 تا اپل ایدی بازی از یک جا سیو شده و ادامه پیدا میکنه
                        حالا من باید چکار کنم که گیم سنتر دیگه با اپل ایدی قدیم بالا نیاد؟
                        ممنون

نظر

سلام من داشتم بازي ميكر دم كه كفت بأيد آبديت بشه من أبديت كردم تموم شد الان كه بازيرو أجرا ميكنم ميره تو بازي ولي تو download center كير ميكنه دوباره مياد download center ولي بازم كير ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط amirsajjad984 نمایش پست ها
                            سلام من داشتم بازي ميكر دم كه كفت بأيد آبديت بشه من أبديت كردم تموم شد الان كه بازيرو أجرا ميكنم ميره تو بازي ولي تو download center كير ميكنه دوباره مياد download center ولي بازم كير ميكنه
                            با v*p*n وارد بشید

نظر

سلام
                              من تازه بازي را به آخرين ورژن ارتقاع دادم. وقتي بر روي آيكن بازي ميزنم بازي تا قسمت loading اجرا ميشه اما loading پر نميشود و به قسمت downloading content منتقل ميششود و باز هم پر نميشود و بازي از قسمت اول شروع ميشود و همينجور ادامه دارد.
                              مشكل چيه ؟ لطفا كمكم كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط Amin30 نمایش پست ها
                                سلام
                                من تازه بازي را به آخرين ورژن ارتقاع دادم. وقتي بر روي آيكن بازي ميزنم بازي تا قسمت loading اجرا ميشه اما loading پر نميشود و به قسمت downloading content منتقل ميششود و باز هم پر نميشود و بازي از قسمت اول شروع ميشود و همينجور ادامه دارد.
                                مشكل چيه ؟ لطفا كمكم كنيد.
                                شما اگه زحمت میکشید تاپیک های اخیر رو میدید مجبور نبودید پست بدین.
                                از v*p*n استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X