اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من قسمت local غیر فعاله .
    این پیغام رو میده .
    چه کنم ؟؟؟؟
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...36f00370ce.PNG

نظر

سلام کسی هست کمکم کنه؟؟ یه سوال دارم

نظر

سلام بکس من بازیو از نرم افزار tonbu ریختم ولی نمیتونم از گیفت کارت استفاده کنم چون گیفت کارت ماله امیکاس و بازی از سرور چین دانلود شده حالا میخوام بازیو پاک کنم و دوباره از اپ استور بریزم به نظر شما ممکنه دوباره از اول بیاد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouria777 نمایش پست ها
          سلام بکس من بازیو از نرم افزار tonbu ریختم ولی نمیتونم از گیفت کارت استفاده کنم چون گیفت کارت ماله امیکاس و بازی از سرور چین دانلود شده حالا میخوام بازیو پاک کنم و دوباره از اپ استور بریزم به نظر شما ممکنه دوباره از اول بیاد؟؟
          شما اگه با اپل ایدیتون تو گیم سنتر برید اتوماتیک بازی رو براتون سیو میکنه نگران نباشید

نظر

Salam,man mikhastam ba ye apple id e jadid vared bazi besham.ama nemikham ke bazim az aval shoro beshe lotfan rahnemaiym konid

نظر

نوشته اصلی توسط Danial.t.1372 نمایش پست ها
              Salam,man mikhastam ba ye apple id e jadid vared bazi besham.ama nemikham ke bazim az aval shoro beshe lotfan rahnemaiym konid
              لطفا به قوانين احترام بكذاريد و فارسي تايپ كنيد
              اگه شما با گيم سنتر جديدي وارد شويد،بازي از اول شروع ميشه،همچنين بازي قبليتون روي ايدي قبلي باقي مي ماند.

نظر

یعنی راهی وجود نداره که بازیم رو به اپل آیدیه دیگه ای انتقال بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Danial.t.1372 نمایش پست ها
                  یعنی راهی وجود نداره که بازیم رو به اپل آیدیه دیگه ای انتقال بدم؟
                  از ديوايس اپل به اپل فقط از طريق گيم سنتر امكان پذير است

نظر

باسلام وخسته نباشید من گوشیم اندرویده سامسونگ بازی کلش رو آپدیت کردم بازی رو بالا نیورد منم پاکش کردم دوباره که نصب کردم دهکده قبلیمو نمیاره و یه دهکده جدید داده ضمنا من سینگ نکرده بودم ولی باگوشی بچه ها که میرم دهکده سرجاشه ولی من نمیتونم برم توش لطفا راهنمایم کنید ممنون

نظر

سلام دوستان.من در بازی کلش بازی میکردم و لول 26 بودم و عضو یه کلن بودمورزن جدید بازی که اومد من اپ کردم اما الان دیگه مپ قبلام برام باز نمیکنه و یه مپ جدید بهم داده.تد جستجوی کلن ها اسم کلن قبلم سرچ کردم دیدم مپم سرجاشه.میخوام مپ قبلام داشته باشم.میشه لطفا کمک کنید!؟؟؟؟؟ لطفا!خواهش میکنم!!!!.
                      ویرایش توسط MaRia.17 : https://i-phone.ir/forums/member/171095-maria-17 در ساعت 04-07-2014, 02:03 PM

نظر

کسی نیست جواب بده لطفا

نظر

لطفا جواب منو بدید!من واقعا لازم دارم!

نظر

نوشته اصلی توسط amomii نمایش پست ها
                            باسلام وخسته نباشید من گوشیم اندرویده سامسونگ بازی کلش رو آپدیت کردم بازی رو بالا نیورد منم پاکش کردم دوباره که نصب کردم دهکده قبلیمو نمیاره و یه دهکده جدید داده ضمنا من سینگ نکرده بودم ولی باگوشی بچه ها که میرم دهکده سرجاشه ولی من نمیتونم برم توش لطفا راهنمایم کنید ممنون
                            شما باید سوال تون رو تو مراجع اندروید مطرح کنید دوست من. اینجا انجمن اپل هستش

نوشته اصلی توسط MaRia.17 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.من در بازی کلش بازی میکردم و لول 26 بودم و عضو یه کلن بودمورزن جدید بازی که اومد من اپ کردم اما الان دیگه مپ قبلام برام باز نمیکنه و یه مپ جدید بهم داده.تد جستجوی کلن ها اسم کلن قبلم سرچ کردم دیدم مپم سرجاشه.میخوام مپ قبلام داشته باشم.میشه لطفا کمک کنید!؟؟؟؟؟ لطفا!خواهش میکنم!!!!.
                            دستگاه تون اندروید هست یا اپل؟

اگر اپل هست٬ باید با آیدی گیم سنتر تون لاگین کنید تا دهکده تون بالا بیاد. اگر اندروید هستید هم که باید تو مراجعه اندروید سوال تون رو مطرح کنید

نظر

خوب عزیزم این همه جواب اندروید دارا رو دادین مارو هم ج بدین اتفاقی نمی افته که این صفحه رو هم من بابدبختی پیدا کردم

نظر

نوشته اصلی توسط amomii نمایش پست ها
                                خوب عزیزم این همه جواب اندروید دارا رو دادین مارو هم ج بدین اتفاقی نمی افته که این صفحه رو هم من بابدبختی پیدا کردم
                                پس باید منتظر بمونید از دوستانی که اندروید هم کار میکنن٬ بیان پاسخ بدن. چون من هیچگونه تجربه ای تو این زمینه ندارم

نظر

صبر کنید ..
                                X