اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
    دوست عزیز برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
    باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان مشكل هنوز حل نشده
      كسي موفق شده با همراه اول فعال كنه ؟

نظر

سلام.
        دوستان واسه من همراه اوله.يبار همه اين كارا رو انجام دادم.هر وقت تو ستينگ ميرم وارد فيس تايم يا اي مسيج ميشم ميزنه waiting for active .. چكار بايد كرد. نميشه فعالش كرد.؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
          سلام.
          دوستان واسه من همراه اوله.يبار همه اين كارا رو انجام دادم.هر وقت تو ستينگ ميرم وارد فيس تايم يا اي مسيج ميشم ميزنه waiting for active .. چكار بايد كرد. نميشه فعالش كرد.؟؟
          ربطی به همراه اول نداره.در iOS7 یه باگ وجود داره که باعث بروز مشکل تو iMessage میشه.طبق گفته اپل این باگ بزودی رفع خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            ربطی به همراه اول نداره.در iOS7 یه باگ وجود داره که باعث بروز مشکل تو iMessage میشه.طبق گفته اپل این باگ بزودی رفع خواهد شد.
            عزيز اين حرفها رو از كجا مياريد ؟
            ايران الان مشكل داره و روي هيچ ورژن و هيچ ديوايسي با شماره تلفن، ايميسيج اكتيو نميشه ربطي هم به ios 7 نداره ...

نظر

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

مشکلی که وجود داره اینه که یا پیامکی که از همراه اول ارسال میشه به سرور خارج از کشور نمیرسه یا پاسخ اون از سرور اپل که به صورت پیامک برای شمارتون میاد به ایران نمیرسه
              به هر حال مشکل همراه اول هست
              من وایبر هم میخواستم فعال کنم پیامک فعالسازیش برام نیومد

من الان امتحان کردم و از همراه اول به شماره خارج از کشورم یک پیامک دادم پیامک رسید اما در کمال تعجب شماره ارسال کننده شماره من نبود!!!
              برای همینه که فیستایم و ای مسج نمیتونه روی شماره شما فعال بشه این گند همراه اوله
              در ایرانسل این مشکل وجود نداره و شماره ارسال کننده را درست میزنه
              Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)
              ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 08-10-2013, 11:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                مشکلی که وجود داره اینه که یا پیامکی که از همراه اول ارسال میشه به سرور خارج از کشور نمیرسه یا پاسخ اون از سرور اپل که به صورت پیامک برای شمارتون میاد به ایران نمیرسه
                به هر حال مشکل همراه اول هست
                من وایبر هم میخواستم فعال کنم پیامک فعالسازیش برام نیومد

من الان امتحان کردم و از همراه اول به شماره خارج از کشورم یک پیامک دادم پیامک رسید اما در کمال تعجب شماره ارسال کننده شماره من نبود!!!
                برای همینه که فیستایم و ای مسج نمیتونه روی شماره شما فعال بشه این گند همراه اوله
                در ایرانسل این مشکل وجود نداره و شماره ارسال کننده را درست میزنه
                این موردی که میگید ربطی به Face Time و iMessage نداره چون روی همراه اول این سرویسها خیلی وقته که بدون مشکل کار کردن .شاید براتون اتفاق افتاده باشه برای فعالسازی اکانت جیمیل یا ساخت اکانت جدید جدیداً حتماً شماره تلفن ازتون میخواد که براتون کد ارسال کنه.اگه شماره همراه اول بدید SMS بدستتون نمیرسه اما ایرانسل در عرض ۵ ثانیه براتون میاد.توی چیز بوک هم همینطوره و برای تائید فقط شماره های ایرانسل رو پشتیبانی میکنه.این برمیگرده به شناسایی اپراتورهای ایران توی اون کشور که متاسفانه همراه اول این مشکلات رو داره.
                مشکل FaceTime و iMessage فقط مربوط به کشور ما نیست.اگه سری به فرومهای خارجی هم بزنید متوجه بروز این مشکل تو خیلی کشورهای دیگه خواهید شد.اپل اعلام کرده بزودی با یک آپدیت این مشکل رو رفع خواهد کرد.

نظر

من یک ماه پیش به خارج از کشور مسج میدادم و شماره درست ارسال میشد
                  به هر حال فیس تایم و ای مسج دقیقا به همین صورت کار میکنن
                  به سرور اپل مسج میفرستن و پس از دریافت پاسخ فعال میشن و اگر پاسخ دریافت نکنن روی شماره فعال نخواهند شد

نظر

كسي تو اين يكي دو روزه تونسته با اي مسيج عكس بفرسته ؟

براي من روي ايميل اكتيو هست ولي متن به سرعت فرستاده ميشه و دريافت ميشه ولي عكس نه ميفرسته و نه از اون طرف مياد !

عكس رو ميزنه : not delivered
                    از اون طرف كه عكس ميفرستند دليور ميشه ولي من عكسي دريافت نميكنم

نظر

سلام از کجا باید آی مسیج بفرستیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
                        سلام از کجا باید آی مسیج بفرستیم؟

از تو خود مسيج..
                        بايد يه كسي كه ميخواي ا مسيج بدي ، ايمل آدرسش رو داشته باشي و اون هم گوشيش آيفون باشه

راستي دوستان imessage همراه اول كه مشكل داشت و اكتيو نميشد درست شده..
                        اگه قبلا با اس ام اس آيتم اي مسيج رو فعال كرديد ديگه نياز نيست موقع اكتيو كردن امسيج ، مجدد اس ام اس به سرور اپل فرستاده شه. كنسل رو بزنيد و ميبينيد كه اكتيو ميشه به راحتي

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                          از تو خود مسيج..
                          بايد يه كسي كه ميخواي ا مسيج بدي ، ايمل آدرسش رو داشته باشي و اون هم گوشيش آيفون باشه

راستي دوستان imessage همراه اول كه مشكل داشت و اكتيو نميشد درست شده..
                          اگه قبلا با اس ام اس آيتم اي مسيج رو فعال كرديد ديگه نياز نيست موقع اكتيو كردن امسيج ، مجدد اس ام اس به سرور اپل فرستاده شه. كنسل رو بزنيد و ميبينيد كه اكتيو ميشه به راحتي
                          ببخشيد متوجه نشدم، چيكار كنيم كه همراه اول فعال شه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
                            ببخشيد متوجه نشدم، چيكار كنيم كه همراه اول فعال شه؟؟
                            سلام
                            همون کاری که با سیم کارت های دیگه انجام میدید (پست اول). گویی درست شده مشکلی که برای همراه اول بوده در رابطه با اکتیو نشدن

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                              سلام
                              همون کاری که با سیم کارت های دیگه انجام میدید (پست اول). گویی درست شده مشکلی که برای همراه اول بوده در رابطه با اکتیو نشدن
                              درست نشده يا براي من هنوز نشده !

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                                درست نشده يا براي من هنوز نشده !
                                پس مثل این که برای بعضی ها کار می کنه برای بعضی ها نمی کنه! البته بنده با همراه اول بعد از چند بار تست موفق شدم. شاید شما هم بتونید چند بار تو حالت های مختلف تست کنید نتیجه بگیرید!

نظر

صبر کنید ..
                                X