اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و جامع راه اندازی Face Time و iMessage

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مهمترین قابلیت فیس تایم و آیمسیج اینه که روی شماره کاربر فعال بشه اما به لطف عزیزان جان بر کف و همیشه به فکر، این موضوع امکانپذیر نیست چون برای فعالسازی یه پیامک از گوشی کاربر به سرور اپل ارسال میشه که این عزیزان جلوی این پیامک رو گرفتن. برای همین فقط میتونید با اپل آی دی فعالش کنید و استفاده کنید.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• والا ما که همه راه هارو رفتیم و نشد با همراه اول ...

نظر

• فعلا فقط با ايميل

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• همچنان در حسرت فعالسازی FaceTime و iMessage روی شماره‌مون هستیم.

نظر

• سلام
            مشکل من با فیس تایم هست،فیس تایم رو فعال کردم و تماس میگیرم اما وقتی کسی به من زنگ میزنه اصلا زنگ نمیخوره فیس تایم من در حالی که تو گوشی طرف بوق برقراری تماس میخوره.لطفا اگر کسی میدونه مشکل رو بگه از کجاست
            با تشکر

- - - - - - - - - -

مشکل منو کسی میدونه حل کنه؟؟؟؟؟

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط ramin6 نمایش پست ها
                سلام
                مشکل من با فیس تایم هست،فیس تایم رو فعال کردم و تماس میگیرم اما وقتی کسی به من زنگ میزنه اصلا زنگ نمیخوره فیس تایم من در حالی که تو گوشی طرف بوق برقراری تماس میخوره.لطفا اگر کسی میدونه مشکل رو بگه از کجاست
                با تشکر

- - - - - - - - - -

مشکل منو کسی میدونه حل کنه؟؟؟؟؟
                شاید قسمت نوتیفیکیشن غیر فعال باشه
                ای مسیح هم نمیاد
                ای دیت رو بده

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

به اميد ايراني آزاد و آباد

نظر

• نه نوتیفیکیشن هم رفتن اونجا هم اوکی هست،اصلا ربطی به نوتیفیشن نداره
                  کسی به من زنگ میزنه از طریق فیس تایم گوشیم زنگ نمیخوره مشکلم اینجاست،طرف فکر میکنه من گوشی رو جواب نمیدم

نظر

• قشنگ میتونم تماس برقرار کنم صحبت کنم اما کسی نمیتونه با من تماس بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• شاید طرف رو بلاک کردین

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin6 نمایش پست ها
                        قشنگ میتونم تماس برقرار کنم صحبت کنم اما کسی نمیتونه با من تماس بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        سلام
                        دوست عزیز هر کسی که بخواد از طریق فیس تایم با شما تماس برقرار کنه باید اپل آیدی شما رو در قسمت Contact گوشی خودش وارد کنه.
                        یعنی علاوه بر شماره تماس ، اپل آیدی شما هم ثبت شده باشه. بجز این نمیتونند از طریق فیس تایم با شما تماس برقرار کنند.
                        موفق باشید

نظر

• گرامی‌ها من فیس‌تایم رو که فعال می‌کند هی ایرانسل یک اس‌ام اس ۱۵۰ تومنی میفرسته، هربار هم خاموش روشن می‌کنم تکرار می‌کنه، راهی هست که کلا بخیال شماره تلفن بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
                            گرامی‌ها من فیس‌تایم رو که فعال می‌کند هی ایرانسل یک اس‌ام اس ۱۵۰ تومنی میفرسته، هربار هم خاموش روشن می‌کنم تکرار می‌کنه، راهی هست که کلا بخیال شماره تلفن بشه ؟
                            درود
                            شما آی مسیج و فیس تام رو غیر فعال کنید - ریست نتورک و سپس دو مرتبه اقدام به فعال سازی کنید .
                            ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 26-07-2016, 05:40 PM

نظر

• سلام
                              طبق آزمایش‌های صورت گرفته امکان فعال سازی سرویس‌های iMessage و Facetime روی شماره‌های همراه اول فراهم شده است.
                              فقط کافیست آی‌مسج و فیس‌تایم را روی آیفون خود یک بار خاموش و روشن کنید تا عملیات شناسایی آن روی شماره موبایل انجام شود.
                              موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                سلام
                                طبق آزمایش‌های صورت گرفته امکان فعال سازی سرویس‌های iMessage و Facetime روی شماره‌های همراه اول فراهم شده است.
                                فقط کافیست آی‌مسج و فیس‌تایم را روی آیفون خود یک بار خاموش و روشن کنید تا عملیات شناسایی آن روی شماره موبایل انجام شود.
                                موفق باشید
                                خبر بسيار خوشحال كننده اي بود. سپاس از شما جناب كريمي عزيز.

نظر

صبر کنید ..
                                X