اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا از وقتی مه کامپیوترمو به ویستا آپگراید کردم دیگه wifi ام رو نمیشناسه! اپدیتشم کردم ولی بازم کار نکرد! کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
      آقا از وقتی مه کامپیوترمو به ویستا آپگراید کردم دیگه wifi ام رو نمیشناسه! اپدیتشم کردم ولی بازم کار نکرد! کمکم کنید
      يك جا پست بديد!

نظر

• دوستان من از ADSL استفاده می کنم ولی کانکشن adsl ندارم به محض اینکه modem adsl و روشن می کنم به اینترنت وصل می شم
        خواهش می کنم کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_x نمایش پست ها
          دوستان من از ADSL استفاده می کنم ولی کانکشن adsl ندارم به محض اینکه modem adsl و روشن می کنم به اینترنت وصل می شم
          خواهش می کنم کمک کنید
          بهترین راه واسه شما اینه که ۱ روتر بگیرید

و از WiFi لذت ببرید،حتی زمانی* که کامپیوتر خا موش باشه،شما دسترسی* به اینترنت دارید

نظر

• سلام
            من یه مودم ADSL (وایرلس نیست) دارم و با کابل شبکه به لپ تاپم وصل هست و اینطوری دارم از اینترنت استفاده میکنم . لپ تاپم هم WIfi داره .
            میخوام iphone یا p990 رو از طریق wifi لپ تاپ به اینترنت وصل کنم .
            آیا میشه این کارو کرد یا اینکه باید مودم wireless بخرم ؟
            ممنون

نظر

• سلام دوست عزیز
              من یه ایفون 3g دارم لاک شده بود برنامه 3.1.2 رو نصب و برنامه blackra1n رو هم نصب مردم حالااینترنت بی سیم ندارم چطور میتونم اینترنت رو به گوشی برسونم تا برنامه cydia رو نصب کنم

نظر

• مودمم Wi-Fi اما نمی دونم با چه تنظیماتی می شه از طریق Wi-Fi به اون وصل شد ؟
                فکر می کنم باید اشکال از تنظیمات مودم باشه .http://www.i-phone.ir/forums/images/smilies/sm6.gif

نظر

• با تشکر از همگی
                  برای این روش چطور میشه امنیت شبکه را بالا برد تا کس دیگه کانکت نشه پسورد را کجا باید اضافه کنیم
                  ویرایش توسط reza1615 : https://i-phone.ir/forums/member/14576-reza1615 در ساعت 29-01-2010, 07:30 AM

نظر

• بر روی سون هم بلدین میشه بزارید

نظر

• نوشته اصلی توسط farzin021 نمایش پست ها
                      بر روی سون هم بلدین میشه بزارید
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread9470.html

نظر

• دوستان من يك مودم Dlink 2640T(router+wireless دارم.هركاري ميكنم اينترنت share نميشه.بايد چكار كنم؟
                        گوشي مودم را ميشناسه ولي به اينترنت وصل نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط dante a نمایش پست ها
                          دوستان من يك مودم Dlink 2640T(router+wireless دارم.هركاري ميكنم اينترنت share نميشه.بايد چكار كنم؟
                          گوشي مودم را ميشناسه ولي به اينترنت وصل نميشه

از اتصال مودم به اینترنت مطمئن هستین؟
                          یه بار با کابل شبکه کامپیوتر بهش وصل کنین ببینید به اینترنت وصله؟

نظر

• سلام بله دوست عزيز به اينترنت وصل هست(كامپيوتر)ولي iphone وصل نميشه.!!
                            ميشه يك اموزش كامل بزارين؟!اگه بزارين 70 ميليون جمعيت را خوشحال كردين
                            راستي اين مودمتون چقدر خوش رنگ هست مال من نقره اي

نظر

• نوشته اصلی توسط dante a نمایش پست ها
                              سلام بله دوست عزيز به اينترنت وصل هست(كامپيوتر)ولي iphone وصل نميشه.!!
                              ميشه يك اموزش كامل بزارين؟!اگه بزارين 70 ميليون جمعيت را خوشحال كردين
                              راستي اين مودمتون چقدر خوش رنگ هست مال من نقره اي
                              قابل شما نداره.
                              شما مودم از کامپیوتر قطع کنین ، یعنی هیچ وسیله ای از اینترنت مودم استفاده نکنه حتی wifi آیفون هم خاموش کنید.
                              حالا باید جلوی مودم چراغ status هر چند ثانیه چشمک بزنه اگر به اینترنت وصل باشه!
                              بعد از اطمینان wifi گوشی روشن کنین و به شبکه wifi وصلش کنین. در حین وصل شدن گوشی به شبکه وایرلس چراغ status مودم باید خیلی بیشتر از قبلش چشمک بزنه! بعد از اتصال برنامه weather گوشی اجرا کنین و باید در حین آپدیت دما چراغ status چشمک بزنه! در کل یعنی زمانی که گوشی میخواد از اینترنت وایرلس استفاده کنه باید status مودم تند چشمک بزنه.
                              مدل گوشی و فریمور هم بگین. در ضمن جیلبریک کردین؟ و باچی؟

نظر

• همه چيز درسته ولي weather را را updating نمكنه(وصل نيست)
                                گوشيم 2G فريمور 3.1.2 هست.جيلبريك با blackra1n كردم ولي مرحله دوم كه اينترنت ميخواد ديگه نتونستم ادامه بدم.راستي برنامه ديگه به جز blackra1n نميشه جيلبريك كرد؟
                                رفيق بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X