اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من از طریق Broadband Connection از شرکت شاتل وصل شدم به اینترنت
    خود این Broadband Connection که هیچ ip ای ندارد و نمیگیرد
    اما در هنگام share کردن خودش local area را به ip زیر تفییر میده
    192.168.0.1.
    هالا من واسه وایرلسم چه آیپی باید ست کنم
    چون به محض اتصال به شبکه ارتبات وایرلس قطع میشود   

نظر

• لطفا یک لیست از آیپی های که کار میکنن رو بزارید ممنووووون

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        اگر ip ها رو درست ست نکرده باشی یک ثانیه کاکنت میشه ولی قطع میشه
        یعنی چه
        چه hp هاهی باید داد
        مشکل من قطع و وصل زیاده

نظر

• سلام . ما تو محل کارمون با وی-پی- ان به اینترنت وصل میشیم. ایا ای پی که می خوام برای ای پادم بذارم باید با ای پی ، وی پی ان یکسان باشه؟ یا با ای پی خود کامپیوتر محل کارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mdrs2 نمایش پست ها
            چنانچه بدرستي مراحل را طي کنيد يک علامت دست زير آيکون کانکشن شما ظاهر ميشود (شكل5)

حالا بايد يه کانکشن هم واسه WireLess بسازيد.روي آيکون WireLess (شکل2,شماره1)راست کليک کنيد.در بالاي پنجره WireLess Network را انتخاب کنيد.در قسمتpreffered network گزينه Add راکليک کنيد
            در NetworkName يک اسم قرار دهيد.مثلا Dani .در Network Authertication گزينهOpen را انتخاب کنيد,Data encryptionرا Disableکنيد.
            درپايين پنجره گزينه ...This is a Computerرا فعال کنيد(تيک بزنيد) (شكل6)

روي آيکون WireLess (شکل2,شماره1) کليک کنيد. کانکشني که به اسم Dani ايجاد کرديد رو ميبينيد
            درپايين پنجره, علامت Connect را مشاهده مي کنيدWiFi, آيفون را روشن کنيد سپس روي Connect کليک کنيد.(شكل7)

بعد از چند ثانيه , کانکشن Dani را بر روي آيفون خود مشاهده ميکنيد.انتخاب کنيد و کليد Backرا بزنيد.حالا در بالاي آيفون سمت چپ علامتي مي بينيد که نشان دهنده ارتباط شما باLapTop يا PC شماست

اين را هم فراموش نکنيد که آدرس آي پي WireLess با آدرس آي پي آيفون در يک محدوده باشند. يعني اگه آپي WireLess را 192.168.0.1 گزاشتيد آي پي آيفون رو هم بزاريد192.168.0.5
            مشکلي بود بپرسيد
            آقا شرمنده از این نقل قول وحشتناک
            من تا اون قسمتی که دست ظاهر میشه رو درست رفتم ولی توی network connection اصلا گزینه ی وایرلس رو ندارم که ادامه ی مراحلو برم. چه کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h_chakavak_k نمایش پست ها
              آقا شرمنده از این نقل قول وحشتناک
              من تا اون قسمتی که دست ظاهر میشه رو درست رفتم ولی توی network connection اصلا گزینه ی وایرلس رو ندارم که ادامه ی مراحلو برم. چه کنم؟
              شما به كارت شبكه ميخواهيد وصل بشيد يا به اكسس پوينت.
              اين آموزش براي اتصال به كارت شبكه است.

نظر

• با عرض سلام
                من مستطیل home network conection رو ندارم با تشکر از راهنمایی شما

نظر

• سلام
                  ممنون از اموزشتون من كانكشن ساختم و كار ميكنه چطور ميشه روش پسورد بزارم كه همسايه هاي محترم فيض نبرند ؟

نظر

• سلام بچه ها...اقا این اموزش واسه وین ویستا رو اخر نزاشتین ها....من ویندوزم هیچ کدوم از این گزینه هارو که تو اموزش هست نداره...چه کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam_r نمایش پست ها
                      سلام بچه ها...اقا این اموزش واسه وین ویستا رو اخر نزاشتین ها....من ویندوزم هیچ کدوم از این گزینه هارو که تو اموزش هست نداره...چه کنم؟؟؟؟
                      پس اين چيه؟
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread555.html

نظر

• من مودم adsl وایرلس هم دارم.نمیشه از وایرلس adsl استفاده کرد؟آخه وقتی من میرم تو connect to و show all رو میزنم گزینه ای به نام وایرلس نداره باید چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mj_826 نمایش پست ها
                          سلام
                          ممنون از اموزشتون من كانكشن ساختم و كار ميكنه چطور ميشه روش پسورد بزارم كه همسايه هاي محترم فيض نبرند ؟
                          لطفا جواب بدين اين همسايمون تموم كرد اينترنتمو

نظر

لطفا جواب بدين اين همسايمون تموم كرد اينترنتمو
                            سلام چرا كسي جواب نميده ؟ قبلا بيشتر تحويل ميگرفتيد اساتيد و مديران لطفا راهنمايي كنيد ممنون

نظر

سلام چرا كسي جواب نميده ؟ قبلا بيشتر تحويل ميگرفتيد اساتيد و مديران لطفا راهنمايي كنيد ممنون
                              بهتره ۱ کنکتشن جدید بسازی،اونجا پسورد از اول ست کنید

این کانکشن رو دست نزنید که اگه نتونستید نگید شما مقصر بودید

بعدش اگه دیدید که همه چی* درسته کانکشن بدون پسورد رو پاک کنید

نظر

• گوشی من وصل شد ولی یه سوال؟؟
                                الآن هر کی از تو خیابون رد شه میتونه از اینترنت من استفاده کنه
                                باید چی کار کنم ؟؟ آخه خودم با 2-3 گوشی دیگه (5800 و n82 و i900 ) تست کردم ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X