اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من میخوام وقتی برنامه های کرک شده رو نصب میکنم با pp25 بعد از اون برنامه های اپ استورم بشه نصب کرد
    راهی هست؟

نظر

• ببخشید یه سوال... برنامه ی مشابه 25pp هستش به اسم tangbu من اونو دانلود کردم و با دیوایسم کتنفیگش کردم و الان توسط خود دیوایسم با اپلیکیشن تانگبو میتونم اپ دانلود کنم...ولی یه سوال ... چجوری مستقیما از طریق خوده برنامه ی مربوط به pc تانگبو اپ دانلود کنم؟.... حالا بعدش که اپ رو از طریق pc از تانگبو گرفتم ، چجوری روی دیوایسم نصبش کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iraj1993 نمایش پست ها
        ببخشید یه سوال... برنامه ی مشابه 25pp هستش به اسم tangbu من اونو دانلود کردم و با دیوایسم کتنفیگش کردم و الان توسط خود دیوایسم با اپلیکیشن تانگبو میتونم اپ دانلود کنم...ولی یه سوال ... چجوری مستقیما از طریق خوده برنامه ی مربوط به pc تانگبو اپ دانلود کنم؟.... حالا بعدش که اپ رو از طریق pc از تانگبو گرفتم ، چجوری روی دیوایسم نصبش کنم؟؟؟
        شما این تاپیک زیر رو مطالعه کنین
        http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html

نظر

• با سلام ببخشید دیگه خسته شدم از بس ریست کردم ورژنم 6.1.3 جیلبرکم نشدم ...بعد یه روز کم کم برنامه هام میپره بیرون یعنی موقع اجرا شدن یعنی همون اول قبل اجرا می پره بیرون .اول فک کردم چون ایفونو به 2 تا لب تاب وصل می کنم این ریحتی می شه ایندفه فقط به یکی وصل کردم بارم همینجوری می شه ...یه کمکی به من بکنید راه کار واسم بگین ممنون می شم
          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط askari_edris نمایش پست ها
            با سلام ببخشید دیگه خسته شدم از بس ریست کردم ورژنم 6.1.3 جیلبرکم نشدم ...بعد یه روز کم کم برنامه هام میپره بیرون یعنی موقع اجرا شدن یعنی همون اول قبل اجرا می پره بیرون .اول فک کردم چون ایفونو به 2 تا لب تاب وصل می کنم این ریحتی می شه ایندفه فقط به یکی وصل کردم بارم همینجوری می شه ...یه کمکی به من بکنید راه کار واسم بگین ممنون می شم
            با تشکر
            سلام؛
            منم این مشکلو داشتم ولی بعد از نصب برنامه ی دانلود شده با iTools بلافاصله از طریق 25pp همون دکمه ی آبی رو کلیک میکنم و تماماً بدون کرش اجرا میشن.
            ریستور هم اصلاً نکردم فقط برنامه را پاک کردم از طریق خود Device.
            قبل از این از هر 10 تا برنامه ای که دانلود میکردم 8 تاش کرش میکرد همون اول و یه لحظه وسوسه شدم که جیلبریک کنم ولی خدا رو شکر

نظر

• یه نکته ای که کشف کردم و شاید بعضی ندونن اینه که بعضی برنامه هائی که تو لیست بعد از سرچ ظاهر نمیشن رو باید یه جور دیگه سرچ کرد:
              مثلاً واسه ظاهر شدن دو بازی The Amazing Spiderman و Rayman Jungle Run کافیه حرف "C" رو به تنهایی تو قالب سرچ کنید

نظر

• این دکمه ابیه می شه کذوم که من نمی بینم؟

نظر

این دکمه ابیه می شه کذوم که من نمی بینم؟
                  توي اونجا كهعكس يه سيب با يه دست و با يه ليبل قرمزه،اوون بالا گوشه سمت راست يه دكمه ي آبي هست

نظر

• آقا ببخشید اما شاید برای همه پیش بیاد من پرسیدم می گن اگه اپل ایدیت تو دیوایس باشه وبر نامه کرک بریزی همین مشکل پیش می یاد ؟ یعنی همینه مشکل من به نظر شما!؟

نظر

آقا ببخشید اما شاید برای همه پیش بیاد من پرسیدم می گن اگه اپل ایدیت تو دیوایس باشه وبر نامه کرک بریزی همین مشکل پیش می یاد ؟ یعنی همینه مشکل من به نظر شما!؟
                      اون دکمه ابی رو بزنین مشکل حل میشه

نظر

• ممنون از راهنمایی شما مرسی

نظر

• بچه ها من هرچی را میخوام نصب کنم میزنه application verification faild
                          اول کار میکرد برام ولی بک اپم را ریستور کردم اینجوری شد!
                          خود برنامه مخصوص ای او اس را هم نمیتونم نصب کنم!

نظر

• میخوام بازی نصب کنم ارور میده

فقط همین ارور میده!!
                            چند تا اپ دیگه نصبیدم درست بود فقط اینه که ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
                              میخوام بازی نصب کنم ارور میده

فقط همین ارور میده!!
                              چند تا اپ دیگه نصبیدم درست بود فقط اینه که ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                                احتمالا گوشی شما جیلبریک نیست و شما برنامه ای که دانلود کردی مربوط به گوشی جیلبریک شده هستش
                                این برنامها برای گوشی جیلبریک شده و بدون جیلبریک برنامه بخصوصی دارن موقع دانلود باید دقت کنی
                                از خود 25pp گرفتم
                                جیلبریک نیستم

نظر

صبر کنید ..
                                X