اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا کسی پاسخگو نیست ؟؟؟
    عکسهای راهنمای پست اول چرا نشون داده نمیشن ؟؟
    من که از اول می خوام از این سیستم استفاده کنم الان گیر کردم به خاطر این عکسها !!

نظر

• نوشته اصلی توسط f a r s h i d نمایش پست ها
      اگه می خوای اینجوری نشه باید از اپ استور چیزی دانلود نکنی
      داداش این که همون حرف اول من بود :d

نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
      سلام دوستان .
      یه سوال داشتم . اگر از 25pp برنامه نصب کنیم دیگه نمیشه از app store چیزی دانلود و نصب کرد ؟

نظر

• دویتان من همه راه هارو انجام میدم ولی باز دانلود منیجر خودش دانلود میکنه میشه یکی کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
          دویتان من همه راه هارو انجام میدم ولی باز دانلود منیجر خودش دانلود میکنه میشه یکی کمک کنه
          الان میخواید قسمت دانلود توسط دانلود منیجر رو غیر فعال کنید ؟

نظر

• نه میخوام که با idm دانلود کنم ... تو فایل تایپ ipa رو هم به idm دادم ولی بازم با خود برنامه دانلود میکنه

نظر

• واقعا اگر ستینگی داره کمک کنید چون واقعا دانلود منیجز خود25pp سرعتش پایینه من IDM رو آپدیت هم کردم بازم نشد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                واقعا اگر ستینگی داره کمک کنید چون واقعا دانلود منیجز خود25pp سرعتش پایینه من IDM رو آپدیت هم کردم بازم نشد ..
                به مسیر زیر در IDM :
                downloads>options>general
                برید و بعد روی add browser کلیک کنید و برنامه ی 25 pp را انتخاب کنید و به راحتی دانلود کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                  اگه می خوای اینجوری نشه باید از اپ استور چیزی دانلود نکنی
                  من از اپ استور چيزي دانلود نميكنم ولي بازم اينجوري ميشه. فكر نميكنم به دانلود از اپ استور ربطي داشته باشه، بعد از مدتي اكانتي كه باهاش بازي رو ثبت كردند(فكر كنم چيني باشه) اكسپاير ميشه و نميشه كاريش كرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• برای من مشکلی نداره!از Appstore هم دانلود می کنم ولی باز هم برنامه های PP25 بدون کرش اجرا میشن!

نظر

• چرا کسی پاسخگو نیست ؟؟؟
                      من که از اول می خوام از این سیستم استفاده کنم الان گیر کردم به خاطر این عکسها !!

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                        چرا کسی پاسخگو نیست ؟؟؟
                        دوست عزيز به جاي اينكه اين همه اسپم بديد، يه پ.خ برنيد به نويسنده پست و ازشون بخواين تا عكس ها رو دوباره آپلود كنند.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• با سلام
                          در برنامه pp25 قسمتی وجود داره که برنامه های پولی ایتونز رو به صورت رایگان قرار داده (سمت چپ صفحه گزینه چهارم که ارم اپل تنها رو داره)اما برای این کار زمانی که وارد این زبانه شدیم باید در بالا سمت راست اپل ایدی رو وارد کنیم مشکل اینجاست که زمانی که اپل ایدی رو وارد میکنم ارور میده .راه حلی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• با سلام!من هم مشکل جناب tebkar رو دارم،ظاهراً لینک آپلود عکسهای اولین پست این تاپیک expire شدن،لطفاً این مشکل رو حل کنید تا ما هم بتونیم از این برنامه مفید استفاده کنیم!
                            با تشکر!

نظر

• نوشته اصلی توسط zeroman نمایش پست ها
                              با سلام
                              در برنامه pp25 قسمتی وجود داره که برنامه های پولی ایتونز رو به صورت رایگان قرار داده (سمت چپ صفحه گزینه چهارم که ارم اپل تنها رو داره)اما برای این کار زمانی که وارد این زبانه شدیم باید در بالا سمت راست اپل ایدی رو وارد کنیم مشکل اینجاست که زمانی که اپل ایدی رو وارد میکنم ارور میده .راه حلی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟
                              کسی جواب رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• من یه برنامه ارش دان کردم نصب نمی کنه فقط free ها رو نصب می کنه.
                                کمک کمک ککمک+-

نظر

صبر کنید ..
                                X