اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Milani68 نمایش پست ها
    سلام ببخشید چطور به پایین انتقال بدیم؟آیکوناش افتاده ولی نزده میان بیرون نمیدونم چیکار کنم؟
    چی رو به پایین انتقال بدی؟

یکم واضحتر توضیح بدید

نظر

• برنامه هایی که نصب کردم افتاده رو گوشی ولی نزده بیرون میاد؟
      بعد تو توضیحاتتون گفته بودین برنامه های دست سیب را پایین انتقال بدید؟

نظر

• ُلام دوستان من بعد خیلی خیلی وقت برگشتم !
        سرم خیی خیلی شلوغ بود !
        میخواستم بدونم که این برنامه روی دستگاه های جیلبریک هم جواب میده یا نه !!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Milani68 نمایش پست ها
          برنامه هایی که نصب کردم افتاده رو گوشی ولی نزده بیرون میاد؟
          بعد تو توضیحاتتون گفته بودین برنامه های دست سیب را پایین انتقال بدید؟
          چرا اين قدر سختش ميكنين فقط برين تو صفحه اول توضيحاتو مو به مو انجام بدين!

نظر

• مرسی داداش مشکلم حل شد خیلی ممنون به خاطره معرفی این برنامه

نظر

• نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
              ُلام دوستان من بعد خیلی خیلی وقت برگشتم !
              سرم خیی خیلی شلوغ بود !
              میخواستم بدونم که این برنامه روی دستگاه های جیلبریک هم جواب میده یا نه !!!!!!!!!
              بله جواب ميده ؛)
              بنده روي ٣جي اس امتحان كردم جيلبريك بود جواب داد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خب دوستان سلام
                من بعد از استفاده از این برنامه مشکل سینک نشدن با آیتونز پیدا کردم و هنوز هم نتونستم حلش کنم
                بعضی دوستان با نصب برنامه pp روی ویندوزشون مشکل داشتن که به احتمال زیاد اگه مراحل زیر رو انجام بدن درست نصب میشه
                1- اول مطمئن بشید که c++ رو سیستم نصب باشه
                2- سی دی ویندوز رو داخل سی دی رام بزارید
                3- به control panel>region and languages برید
                4- به تب Languages برید و تیک istall files for East Asian languages رو بزنید و apply کنید تا از روی سی دی ویندوز نصبشون کنه
                5- حالا تمام قسمت ها رو روی زبان Chinese بزارید و اوکی کنید
                6- برنامه pp رو نصب کنید!
                7- بعد از نصب برنامه به control panel>region and laguage برگشته و تنظیمات رو به حالت سابق برگردونید

نظر

• نوشته اصلی توسط AmirTnT نمایش پست ها
                  خب دوستان سلام
                  من بعد از استفاده از این برنامه مشکل سینک نشدن با آیتونز پیدا کردم و هنوز هم نتونستم حلش کنم
                  بعضی دوستان با نصب برنامه pp روی ویندوزشون مشکل داشتن که به احتمال زیاد اگه مراحل زیر رو انجام بدن درست نصب میشه
                  4- به تب Languages برید و تیک istall files for East Asian languages رو بزنید و apply کنید تا از روی سی دی ویندوز نصبشون کنه
                  7- بعد از نصب برنامه به control panel>region and laguage برگشته و تنظیمات رو به حالت سابق برگردونید
                  اگه ميشد با آيتيونزم با اين روش برنامه سينك كرد كه دنيا گلستون ميشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط AmirTnT نمایش پست ها
                    خب دوستان سلام
                    منظور شما برنامه های خود ایتونز (اوریجینال)سینک نمیشه یا کرک شده ها ؟؟

نظر

كلا جفتش!

نظر

• من rush player رو بدون هیچ مشکلی از اینجا دانلود ونصب کردم ولی وقتی که از خود pp25 بازی دانلود کردم و وقتی که زدم نصب بشه بعد از اینکه 100% میشه application verification failed میده
                        کسی میدونه مشکل چیه؟و در ضمن بعد از اینکه اون تب ابی رنگ که گوشه سمت راست هستش رو میزنم ولی بعد از 10 یا 20 ثانیه بعد دوباره ابی میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط frenzy.boy نمایش پست ها
                          من rush player رو بدون هیچ مشکلی از اینجا دانلود ونصب کردم ولی وقتی که از خود pp25 بازی دانلود کردم و وقتی که زدم نصب بشه بعد از اینکه 100% میشه application verification failed میده
                          کسی میدونه مشکل چیه؟و در ضمن بعد از اینکه اون تب ابی رنگ که گوشه سمت راست هستش رو میزنم ولی بعد از 10 یا 20 ثانیه بعد دوباره ابی میشه.
                          اين رو بارها گفتم!
                          پست هاي قبلي رو دقيق بخونيد...
                          بله باز آبي ميشه
                          برنامه هاي توي قسمت دستي كه توش سيب هست دانلود بشه!!!

نظر

برا اون سايت ٥٢.. هم بايد گزينه ابي رو بزنيم. ؟
                            ویرایش توسط bestl3oy : https://i-phone.ir/forums/member/6260-bestl3oy در ساعت 13-01-2013, 08:46 PM

نظر

• من به یه مشکل عجیب خوردم دوباره هرچی برنامه با این اینستال کرده بودم میپره بیرون الان بقیه برنامه ها درستن پاک کردم دوباره ریختم بازم همون وضعیت و داشتم

نظر

• سلام

من با این برنامه نرم افزار دانلود میکنم ولی نصب نمیشه تعدادی برنامه گرفتم ولی 2تاش نصب شد بقیش نصب نشد چیکارش کنم؟

- - - - - - - - - -

سلام

من با این برنامه نرم افزار دانلود میکنم ولی نصب نمیشه تعدادی برنامه گرفتم ولی 2تاش نصب شد بقیش نصب نشد چیکارش کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X