اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    دوستان یه سوال!؟
    من اون اول که برنامه رو نصب کردم و تنظیمات IDM رو هم درست کردم خیلی راحت میتونستم بازی و برنامه هارو با IDM دانلود کنم .
    ولی الان وقتی گزینه دانلود رو که میزنم برنامه ها از تو خود pp25 دانلود میشه و نمیتونم با IDM دانلود کنم.
    هر کاریم که بگید انجام دادم هم IDM رو پاک کردم دوباره ریختم و هم pp25.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون سرعت دانلود خود برنامه خیلی پایینه!
    با سپاس

نظر

• شما سرور های این برنامه را به نرم افزار IDM از طریق برگه Sites Login در تنظیمات معرفی کنید شاید درست شد؛ البته مطمئن نیستم برای برنامه جواب بده.

نظر

• نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
        با سلام
        دوستان یه سوال!؟
        من اون اول که برنامه رو نصب کردم و تنظیمات IDM رو هم درست کردم خیلی راحت میتونستم بازی و برنامه هارو با IDM دانلود کنم .
        ولی الان وقتی گزینه دانلود رو که میزنم برنامه ها از تو خود pp25 دانلود میشه و نمیتونم با IDM دانلود کنم.
        هر کاریم که بگید انجام دادم هم IDM رو پاک کردم دوباره ریختم و هم pp25.
        ممنون میشم راهنماییم کنید چون سرعت دانلود خود برنامه خیلی پایینه!
        با سپاس
        Idm رو براى فايل ها با پسوند ipa سازگار كنيد آموزشش تو صفحه اول هست تهشو بخونين

نظر

• Internet Download Manager را باز کنید و به قسمت Options بروید و برگه File Types را انتخاب کنید و در ادامه لیست موجود کلمه IPA را اضافه کنید.

البته دوست بالایی؛ ایشون اینطور که می گویند همه کار ها را انجام داده اند. من احتمال می دم با تنظیم سرور مشکل رفع بشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyanhp نمایش پست ها
            internet download manager را باز کنید و به قسمت options بروید و برگه file types را انتخاب کنید و در ادامه لیست موجود کلمه ipa را اضافه کنید.

البته دوست بالایی؛ ایشون اینطور که می گویند همه کار ها را انجام داده اند. من احتمال می دم با تنظیم سرور مشکل رفع بشه!
            عرض کردم من اوایل مشکلی نداشتم و راحت با idm دانلود میکردم ولی الان نمیدونم چرا اینطوری شده!!
            این تنظیم سرور که گفتید یعنی چی!!؟

نظر

• مثلا" وقتی آدمی می خواد از یک سایتی دانلود کنه و می خوام IDM را با سایت هماهنگ کنه در قسمت Sites Login آدرس سایت را به برنامه معرفی می کنم مثلا" به این صورت :
              YourSite*.com

نظر

• با سلام من دانلود منیجر طبق اموزش با نرم افزار هماهنگ کردم و یک نرم افزار با دانلود منیجر دانلود کردم ولی دفعه بعد دیگه نتونستم یعنی دانلود منیجر دیگه لینک نمیگیره چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                  مثلا" وقتی آدمی می خواد از یک سایتی دانلود کنه و می خوام IDM را با سایت هماهنگ کنه در قسمت Sites Login آدرس سایت را به برنامه معرفی می کنم مثلا" به این صورت :
                  YourSite*.com
                  شما میدونی سروری که اپ های pp25 توش هست آدرسش چیه!!؟

نظر

• تو قسمت دانلود اپ های در حال دانلود رو به دو رنگ نشون میده نارنجی و ابی برای من فقط ابی ها رو با دانلود نمنیجر میگیره و نارنجی هارو نمیگیره بقیه هم همین مشکل رو دارن دلیلش چیه؟

نظر

• یه چیز جالب اینکه برنامه های خریداری شده با دو نوع ایدی مختلف با این برنامه قابل نصبه

نظر

• سلام
                        2 تا سوال
                        من مك دارم و ويندوز ندارم چيكار ميشه كرد ؟
                        ايديوايسام همه جيلبريك شده هسا ايا از اين برنامه ميشه استفاده كرد يا حتما بايد جيلبريك نشده باشه
                        ویرایش توسط farbodteh : https://i-phone.ir/forums/member/38501-farbodteh در ساعت 10-01-2013, 11:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
                          سلام
                          2 تا سوال
                          من مك دارم و ويندوز ندارم چيكار ميشه كرد ؟
                          ايديوايسام همه جيلبريك شده هسا ايا از اين برنامه ميشه استفاده كرد يا حتما بايد جيلبريك نشده باشه
                          باید منتظر نسخه مک باشید
                          بله خودش برنامه هایی برای دستگاه های جلبریک هم داره حتی میتونید خود نرم افزار و روی گوشی نصب کنید و نرم افزار و انلاین بگیرید.

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید من از این برنامه چندتا بازی نصب کردم ایکونش افتاده ولی اجرا نمیشه؟کجا اشتباه کردم؟

نظر

• نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

نوشته اصلی توسط Milani68 نمایش پست ها
                              سلام دوستان خسته نباشید من از این برنامه چندتا بازی نصب کردم ایکونش افتاده ولی اجرا نمیشه؟کجا اشتباه کردم؟
                              شما برنامه هاي قسمت دست سيب دار رو بگيريد
                              قبلش هم روي اون دكمه ي آبي گوشه ي سمت راست بالا يكبار كليك كنيد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ببخشید چطور به پایین انتقال بدیم؟آیکوناش افتاده ولی نزده میان بیرون نمیدونم چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X