اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parasar نمایش پست ها
    دوستان توي يه سايت خارجي خوندم كه اونهايي كه جيلبريك هستند مي تونن توي freemyapps تقلب كنن(البته من خودم جيل هستم و امتحان نكردم اگه كسي هست اين روش رو امتحان كنه):
    اول Udid faker رو از سيديا نصب كنيد
    ٢-به ستينگ بريد و تو بخش سافاري clear cookies and data رو بزنيد
    ٣-وارد udid faker بشيد
    ٤-سافاري رو random udid كنيد
    ٥-بعد برگرديد توي free my apps
    ٦-احتمالا امتياز هاي قبليتون بر مي گرده
    ٧-اگه اپ هايي رو كه قبلا دانلود كرديد تو ليست بودند دوباره رو ي آن ها بزنيد و در اپ استور آن ها رو اپن كنيد
    ٨-بعد ٣٠ ثانيه استفاده كنيد
    ٩-دوباره امتياز بهتون اضافه شده

بازم ميگم من تستش نكردم و لطفا شما تستش كنيد
    دادا امتياز قبلي رو ميده ولي App رو كه دانلود كردي ديگه نميده
    مثل اينكه اينها هم مثل ما جايزه بگير شدن
    دوستان اگه كسي خواست از اين برنامه استفاده كنه روي لينك زير كليك كنيد ماه هم يه فيضي ببريم
    ديگه همه جايزه بگير شدن
    http://m.freemyapps.com/share/url/1deb2588
    ویرایش توسط ali tomcat : https://i-phone.ir/forums/member/39595-ali-tomcat در ساعت 06-09-2013, 11:09 AM

نظر

• دوستان از لينك زير هم استفاده كنيد
      http://m.freemyapps.com/share/url/b7e48264

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها

برای من هم همین ارو رو میده و هیچ گیفت کارتی نمیده، این روشی که جناب fox گفته بودند هم رفتم تاثیری نداشت
        با اینکه 15000 امتیاز دارم هیچ گفت کارتی نمیده و مینیویسه:
        , sorry freemyapps has encountered a problem with your device, please contactc support@freemyapps.com
        مشكل اصلى از اينه كه آى پى رو تغيير ميديم ، هر كسى هم كه اين كارا رو كرده ديگه نميتونه گيفت بگيره يعنى براى هميشه udid دستگاه مذكور از طرف freemyapps از سيستم بيرون ميرود.
        من مدت بيش از يكماه روى اين مشكل كار كردم و نتيجه اى نداد ( با ايميل مكاتبه كردم) .

نظر

• سلام
          دوستان یه مشکل دارم تا حالا تعداد زیادی ده دلاری از free my apps گرفتم ولی مدتی هر چه برنامه نصب میکنم امتیازم 160 مونده اگه کسی بتونه جوابی بده ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
            سلام
            دوستان یه مشکل دارم تا حالا تعداد زیادی ده دلاری از free my apps گرفتم ولی مدتی هر چه برنامه نصب میکنم امتیازم 160 مونده اگه کسی بتونه جوابی بده ممنون میشم
            cookies رو پاک کن دوباره گوشی رو با سایت ست کن!
            پروفایل هم دوباره نصب کن اگه امتیازت 160 هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
              cookies رو پاک کن دوباره گوشی رو با سایت ست کن!
              پروفایل هم دوباره نصب کن اگه امتیازت 160 هست!
              چند بار گوشی رو رستور کردم رو 6 و7 همه اینکارها رو فرمودین نشد نمیدونم مشکل کجاست

نظر

• مشكل از همون تغيير آى پى هست (دربرنامه مذكور) شما ديگه نميتونيد با اين دستگاه گيفت بگيريد حتى اگر از طريق share امتياز بگيريد.

نظر

• مرتب با تغییر ip برنامه های بیشتر میگیرم و مشکل اینچنینی نداشتم!
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط Audiocenter نمایش پست ها
                    مشكل اصلى از اينه كه آى پى رو تغيير ميديم ، هر كسى هم كه اين كارا رو كرده ديگه نميتونه گيفت بگيره يعنى براى هميشه udid دستگاه مذكور از طرف freemyapps از سيستم بيرون ميرود.
                    من مدت بيش از يكماه روى اين مشكل كار كردم و نتيجه اى نداد ( با ايميل مكاتبه كردم) .
                    همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز.من همین الان اپلیکیشن Toca Builders رو دانلود کردم.امتیازش رو هم همون موقع داد.امتیاز هام رو هم تبدیل به گیفت کارت کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

نظر

• با سلام . دوستان من ios7 رو نصب کردم الان هرچی برنامه از freemyapps دانلود میکنم امتیازش رو نمیده. و همون امتیاز قبلی ام زیادتر نمیشه . میشه راهنمایی کنید
                      وقتی redeemed رو هم میزنم فقط برنامه هایی رو که روی ios6 نصب کرده بودم نشون میده
                      ویرایش توسط Saman_Ghadery : https://i-phone.ir/forums/member/115365-saman_ghadery در ساعت 18-09-2013, 01:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Saman_Ghadery نمایش پست ها
                        با سلام . دوستان من ios7 رو نصب کردم الان هرچی برنامه از freemyapps دانلود میکنم امتیازش رو نمیده. و همون امتیاز قبلی ام زیادتر نمیشه . میشه راهنمایی کنید
                        وقتی redeemed رو هم میزنم فقط برنامه هایی رو که روی ios6 نصب کرده بودم نشون میده
                        لطفا کمک کنییییید

نظر

• نوشته اصلی توسط Saman_Ghadery نمایش پست ها
                          با سلام . دوستان من ios7 رو نصب کردم الان هرچی برنامه از freemyapps دانلود میکنم امتیازش رو نمیده. و همون امتیاز قبلی ام زیادتر نمیشه . میشه راهنمایی کنید
                          سلام

متاسفانه مثل اینکه هنوز با iOS 7 سازگار نشده بهتره صبر کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
                            سلام

متاسفانه مثل اینکه هنوز با iOS 7 سازگار نشده بهتره صبر کنید .
                            من روی ios7 دارم باهاش امتیاز میگیرم بدون هیچ مشکلی.

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                              من روی ios7 دارم باهاش امتیاز میگیرم بدون هیچ مشکلی.
                              ممکنه برای بعضی ها مشکل داشته باشه چون چندین نفر دیگه هم بودن که در iOS 7 مشکل داشتند .

نظر

• freemyapps به من امتیاز alice , castleville رو نمیده . کسی این مشکل رو داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X