اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت اپ دادن فری مای اپس خیلی کم شده و اینجوری ادم یه ماه نمیتونه ۳۰۰۰ امتیاز بگیره،یه قند شکنم تو گوشیم دارم اونم باز کردم با اونم یه چند تایی برنامه داد الان اونم شناسایی کرده با اونم برنامه نمیده،
    فکر میکنم مشکل بد این برنامه همین باشه

نظر

• پيشنهاد ميكنم از قند شكن استفاده كنيد سرعتش بالا ميره ؛)

وين داير

نظر

• Salam. Man nemitonam Farsi type konam v bayad reastor konam b 6.1.3.
        Alan 4500 emtiaz daram v nemitonam gift bgiram(chanta post balatar goftam). Mikhastam bbinam vaghty restor konam v backup bar nagardonam
        Emtiyazam 0 mishe ?

نظر

• نوشته اصلی توسط senatur نمایش پست ها
          Salam. Man nemitonam Farsi type konam v bayad reastor konam b 6.1.3.
          Alan 4500 emtiaz daram v nemitonam gift bgiram(chanta post balatar goftam). Mikhastam bbinam vaghty restor konam v backup bar nagardonam
          Emtiyazam 0 mishe ?
          نگران نباشید. دوباره که freemyapps رو نصب کنید روی گوشی بعد از نصب پروفایلش روی گوشی امتیازهاتون بر میگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
            Setting > safari > accept cockies > from visited

Private browsing > off
            برای من هم همین ارو رو میده و هیچ گیفت کارتی نمیده، این روشی که جناب fox گفته بودند هم رفتم تاثیری نداشت
            با اینکه 15000 امتیاز دارم هیچ گفت کارتی نمیده و مینیویسه:
            , sorry freemyapps has encountered a problem with your device, please contactc support@freemyapps.com

نظر

• من هم دقيقاً در چند ديوايس اين مشكلو دارم چيكار بأيد كرد؟
              , sorry freemyapps has encountered a problem with your device, please contactc support@freemyapps.com
              ايميل هم زدم ولى جواب قانع كننده اى نداده اند.
              ویرایش توسط Audiocenter : https://i-phone.ir/forums/member/26454-audiocenter در ساعت 22-08-2013, 06:36 PM

نظر

• اگه جیل بریک نیستید ریستور کنید ببینید مشکل حل می شه یا نه.ممنون

نظر

• من نزديك به ٥٠٠٠ تا داشتم كه نميدونم چي شده امتياز رو الان زده ٠ و يك برنامه دان كردم دوباره كه امتياز شد ٨٠ !!!!
                  يعني اون ٥٠٠٠ تا پريد ؟ البته دو سه هفته اي بود كه از برنامه استفاده نكرده بودم

نظر

• اصلا ریستور اینا فایده نداره
                    حتی بک اپ ایفونمو به به ایفون دیگه انتقال دادم همیشه تو گرفتن بقیه گیفت کارتم جواب میداد ولی این روش هم جواب نمیده
                    حدود پانزده تا ایمیل هم زدم مودبانه، جدی، خواهش و التماس و ... فقط تنها یه ایمیل دادند که ببخشید سرمون شلوغه به مشکتون خواهیم رسید و معذرت خواهی و از این حرفها
                    ولی هنوز هم هنوزه یه ماه جواب ندادند و نه مشکلم حل شده
                    ۱۵۰۰۰ امتیاز دارم و ۵۰ دلارم هو رو هوا
                    ظاهرا میخوان از دادن گیفت کارتها طفره برند

نظر

• بهتر اینه که هر سه هزارتا ۱۰ دلارت را بگیری تا بعدی
                      من تا الان ۴۰ دلار گرفتم با ۱۰ دلار آمازون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                        اصلا ریستور اینا فایده نداره
                        حتی بک اپ ایفونمو به به ایفون دیگه انتقال دادم همیشه تو گرفتن بقیه گیفت کارتم جواب میداد ولی این روش هم جواب نمیده
                        حدود پانزده تا ایمیل هم زدم مودبانه، جدی، خواهش و التماس و ... فقط تنها یه ایمیل دادند که ببخشید سرمون شلوغه به مشکتون خواهیم رسید و معذرت خواهی و از این حرفها
                        ولی هنوز هم هنوزه یه ماه جواب ندادند و نه مشکلم حل شده
                        ۱۵۰۰۰ امتیاز دارم و ۵۰ دلارم هو رو هوا
                        ظاهرا میخوان از دادن گیفت کارتها طفره برند
                        سلام دوست عزيز ايران تا امروز صبح تحت تحريم اپل بود،سره ظهر تو سايت اپل زدند كه تحريم ايران برداشته شده،اين سايت به شما بعلت تحريم گيفت كارد نميده ، دوباره فردا سعي كنيد اگه نشد مسئله ي حل تحريم رو براشون ايميل كنيد تا ببينيد چي ميشه، در ضمن براي تغيير آي پي هم پروتكل هاي https باز شده مي تونيد استفاده كنيد، پيشنهاد من آلمان هستش.
                        موفق باشيد!

نظر

• اگه ميشه رو اينلينك هم كليك كنيد لطفا
                          FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.

نظر

• نوشته اصلی توسط parasar نمایش پست ها
                            سلام دوست عزيز ايران تا امروز صبح تحت تحريم اپل بود،سره ظهر تو سايت اپل زدند كه تحريم ايران برداشته شده،اين سايت به شما بعلت تحريم گيفت كارد نميده ، دوباره فردا سعي كنيد اگه نشد مسئله ي حل تحريم رو براشون ايميل كنيد تا ببينيد چي ميشه، در ضمن براي تغيير آي پي هم پروتكل هاي https باز شده مي تونيد استفاده كنيد، پيشنهاد من آلمان هستش.
                            موفق باشيد!
                            نه مشکل من مربوط به قبل از تحریم هم بود
                            حتی تو فروم های خارجی مثل ترکیه هم گفتگو کردم اونها هم برخیاشون این مشکلو ویدا کرده اند
                            ظاهرا با سیستمشون مشکلی پیدا کرده یا به صورت رندوم چند نفررو بلاک میکنند یا میخوان طفره برند
                            ایمیل هم گفتم چندین بار هم زدم اما دریغ از جواب
                            چیز پی ان هم جواب نمیده!

نظر

• دوستان توي يه سايت خارجي خوندم كه اونهايي كه جيلبريك هستند مي تونن توي freemyapps تقلب كنن(البته من خودم جيل هستم و امتحان نكردم اگه كسي هست اين روش رو امتحان كنه):
                              اول Udid faker رو از سيديا نصب كنيد
                              ٢-به ستينگ بريد و تو بخش سافاري clear cookies and data رو بزنيد
                              ٣-وارد udid faker بشيد
                              ٤-سافاري رو random udid كنيد
                              ٥-بعد برگرديد توي free my apps
                              ٦-احتمالا امتياز هاي قبليتون بر مي گرده
                              ٧-اگه اپ هايي رو كه قبلا دانلود كرديد تو ليست بودند دوباره رو ي آن ها بزنيد و در اپ استور آن ها رو اپن كنيد
                              ٨-بعد ٣٠ ثانيه استفاده كنيد
                              ٩-دوباره امتياز بهتون اضافه شده

بازم ميگم من تستش نكردم و لطفا شما تستش كنيد

نظر

• واسه من اپ نيست دانلود كنم !!
                                چرا ؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X