اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• :
    نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    سلام به متخصصین انجمن
    ببخشید این سوال اینجا مطرح کردم
    من منشی تلفنمو را انداختم اما می خوام تو ۳۰ ثانیه بره رو voicemail ،یه جا تو انجمن گفته بودن اما هر کاری می کنم نمی شه لطفا راهنمایی کنید
    یکی منو دریابه،کمک می خوام
    هنوز هم امید دارم یه کی به من کمک کنه
    ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 16-09-2012, 09:53 PM

نظر

• این تنظیمات رو باید زنگ بزنی از همراه اول اینا بپرسی

نظر

• آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

متاسفانه در آیفون ۵ هم جواب نمیده یعنی بعد از وارد کردن کد call رو که میزنم یک لحظه صفحه تاریک میشه و هیچ اتفاقی نمیافته مثل 4s
        کسی با ۵ توانسته انجام بده؟؟

نظر

• خواهشن یه بار آموزشو بخونید بعد سوال کنید این مسئله به آیفون مربوط نیست فقط و فقط به اپراتور
          تو آموزش اول من فقط گفتم چه جوری روی آیفون فعالش کنید
          خیلی ها هنوز از مخابرات درخواست فعال سازی نکردن بعد می پرسن چرا کار نمی کنه کدا

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
            متاسفانه در آیفون ۵ هم جواب نمیده یعنی بعد از وارد کردن کد call رو که میزنم یک لحظه صفحه تاریک میشه و هیچ اتفاقی نمیافته مثل 4s
            کسی با ۵ توانسته انجام بده؟؟
            من هم روی آیفون 5 همین مشگل را دارم . صندوق پستی هم فعال است و بر روی گوشی قبلی (نوکیا) کار میکرده است. الیته اگر شماره 09912 را مستقیم بگیرم جواب میدهدو لی دکمه Voicemail کار نمی کند.
            لطقا از دوستان اگر بر روی 5 فعال کرده اند راهنمایی کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
              خواهشن یه بار آموزشو بخونید بعد سوال کنید این مسئله به آیفون مربوط نیست فقط و فقط به اپراتور
              تو آموزش اول من فقط گفتم چه جوری روی آیفون فعالش کنید
              خیلی ها هنوز از مخابرات درخواست فعال سازی نکردن بعد می پرسن چرا کار نمی کنه کدا
              دوست عزیز شما اگر پست قبلی من رو خوانده بودید متوجه می شدید که صندوق صوتی من فعال است

نظر

من هرکاری کردم صندوق پستیم فعال نمیشه...صندوق پستی ایرنسلم فعاله با ۷۱۰ هم می تونم چک کنم ولی وقتی وارد وویس میل میشم اتفاقی نمیوفته!!!
                گوشیم ۴ اس هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
                  من هرکاری کردم صندوق پستیم فعال نمیشه...صندوق پستی ایرنسلم فعاله با ۷۱۰ هم می تونم چک کنم ولی وقتی وارد وویس میل میشم اتفاقی نمیوفته!!!
                  گوشیم ۴ اس هست
                  من هم دقیقا مثل شما همین مشکل رو دارم با 710 میتونم چک کنم اما با گوشی نه!!!!!! البته اون کد هم که برای ایرانسل دادن کار نمیکنه گوشیم هم آیفون 5 ورژن 6.0.2 هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط pampam1364 نمایش پست ها
                    من هم دقیقا مثل شما همین مشکل رو دارم با 710 میتونم چک کنم اما با گوشی نه!!!!!! البته اون کد هم که برای ایرانسل دادن کار نمیکنه گوشیم هم آیفون 5 ورژن 6.0.2 هست.
                    با اپراتور تماس بگیر فعلا آیفون 5 احتمالا مشکلش حل نشده با voice mail البته مشکل ایرانسل منظورمه

نظر

من که ۴اس دارم چی؟؟؟!!!برای من مشکل داره هنووز

نظر

• دوستان من کد *۵۰۰۵*۸۶*۷۱۰# رو وارد می کنم ولی موقع شماره گیری همون لحظه میپره و هیچ اتفاقی نمیدفته
                        ایرانسل دارم
                        ۴اس آیفونم هست
                        پیام گیرمم فعاله با ۷۱۰ چک می کنمش ولی وارد وویس میلم نمیشه
                        ممکنه کمک کنیم؟؟؟

نظر

• رايتل هم داره؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
                            دوستان من کد *۵۰۰۵*۸۶*۷۱۰# رو وارد می کنم ولی موقع شماره گیری همون لحظه میپره و هیچ اتفاقی نمیدفته
                            ایرانسل دارم
                            ۴اس آیفونم هست
                            پیام گیرمم فعاله با ۷۱۰ چک می کنمش ولی وارد وویس میلم نمیشه
                            ممکنه کمک کنیم؟؟؟
                            جيلبريك شده ؟

نظر

• سلام این کد رو ایفون 5 فعال نمیشه من ویس میل همراه اول دارم سالهاست برو گوشی 3لس 4 و 4س کار میکرد ولی الن رو ایفون 5 کار نمیکن کمک کنید ممنون

- - - - - - - - - -

در ضمن جیلیبرگ نیستم و گوشی صد در صد انلاک فکتوری است

نظر

• در ضمن ویس میل درست است ولی سیستم با کد روی گوشی فعال نمیشه فکر میکنم کدش در ایفون 5 عوض شده کسی کد جدید را نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X