اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من رو ایفون ۴ راحت استفاده میکردم ، اما الان رو 4s جواب نمیده و tab صندوق صوتی تو قسمت phone فعال نمیشه .

---
    I am here: http://tapatalk.com/map.php?zupm23

نظر

دوستان من وقتی دکمه voice mail رو میزنم به صندوق صوتی وصل میشه و میگه پیغامی ندارید.یعنی اینکه فعال هستش.از طریق مخابرات هم vms رو فعال کردم
      اون کد مخصوص جواب ندادن رو هم زدم منتهی هیچکس نمیتونه برام پیغام بزاره و وقتی که کسی بهم زنگ میزنه و من جواب نمیدم میگه شماره مورد نظر فاقد صندوق صوتی میباشد.

چیکار باید بکنم؟

نظر

دوستان براي ايرانسل راهي جزء اينكه پيامگير صوتيه ايرانسلو فعال كنيم راهي نيست
        من ميخوام از پيامگير صوتي خودايفون استفاده كنم

نظر

منم رو ۴س وقتی کد رو میزنم یه لحظه صفحه تاریک میشه و هیچ اتفاقی نمیافته
          صندوقمم خوب کار میکنه فقط دکمش کار نمیکنه

نظر

کس دیگه ای مشکل منو نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
              دوستان من وقتی دکمه voice mail رو میزنم به صندوق صوتی وصل میشه و میگه پیغامی ندارید.یعنی اینکه فعال هستش.از طریق مخابرات هم vms رو فعال کردم
              اون کد مخصوص جواب ندادن رو هم زدم منتهی هیچکس نمیتونه برام پیغام بزاره و وقتی که کسی بهم زنگ میزنه و من جواب نمیدم میگه شماره مورد نظر فاقد صندوق صوتی میباشد.

چیکار باید بکنم؟
              شما بعد از همه این تنظیمات گوشی رو به شماره 09912 دایورت کنید و تست کنید ببینید جواب میده یا نه...؟
              امیدوارم که مشکلتون حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                منم رو ۴س وقتی کد رو میزنم یه لحظه صفحه تاریک میشه و هیچ اتفاقی نمیافته
                صندوقمم خوب کار میکنه فقط دکمش کار نمیکنه
                نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                کس دیگه ای مشکل منو نداره؟
                دوست عزیز، شما یکبار کد مورد نظر خودتان را واردکرده و بعد دکمه Call را بزنید ( البته تو آموزشهای قبلی خودم گفته بودم که باید Voicemail را بزنید ولی الان نمیدونم با این دکمه کار میکنه ...!!! ). احتمالا باید پیامی مبنی بر اینکه سرویس با تنظیمات مربوطه فعال گردیده نمایش داده شود.
                الان خودم دوباره تست کردم .... مثلا تنظیم کرده بودم که بعد از 25 ثانیه به گوشی جواب ندم به صندوق صوتی منتقل بشه ... بعد از زمان مشخص شده به صندوق صوتی خودم منتقل شدم و طبق راهنمایی اپراتور پیام را ارسال کردم ، بلا فاصله برای من اس ام اسی رسید که از شماره **** یک پیام صوتی جدید دریافت شده و برای شنیدن آن باید به شماره 09912 تماس بگیرم.
                با تماس به شماره فوق به پیام خودم گوش دادم و کاملا هم کار کرد.
                امیدوارم که تونسته باشم راهنمایی کرده باشم.
                موفق باشید
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-06-2012, 09:29 PM

نظر

دوستانی که 4 اس دارن من خيلی زياد در موردvoicemail تحقيق کردم تو فروم های خارجی و حتی خود سايت اپل و تا الان نديدم کسی با 4 اس voicemailesh درست کار نکرده و خود اپل هم هيچ جوابی تو سايتش نداده
                  ----------------
                  ولی برا 4 اين مشکل وجود نداره

نظر

دوستان کسی می دونه این کد چرا رو ایفون ۴ساس کار نمیکنه؟ من رو هیمن سیم کارتم که توی ۴ بود جواب گرفتم ولی روی ۴اس نمیشه؟

نظر

• دوستان خسته نباشید .. بنده با آیفون ۴س سیم کارت ایرانسل دارم . و سیستم اپراتور ایرانسل رو هم فعال کردم و اس*ام*اس هم دریافت شد از اپراتور . ولی* این کٔد که دوستان چندین بار هم تاکید کردن *۵۰۰۵*۸۶*۷۱۰# رو هم امتحان کردم ولی* وقتی* این کد تلاش می*کنم کال کنم هیچ اتفاقی نمیفته .. لطفا کمک کنید .. من می*خوام سیستم voicemail فعال بشه و نوتیفیکیشن بگیرم . لطفا کمک کنید ، یه راه*حلی بدید که واقعا کار کنه . ممنون

نظر

• من کد و دقیق وارد کردم خیلی وقته صندوق صوتی دارم و با 09912 همیشه چکش میکنم اما از راهی که شما گفتید میگه شماره در شبکه موجود نیست ؟؟؟؟؟!!!!!
                        کسی این مشکل و نداره ؟

نظر

• چطوری پیغامگیر بذارم واسه خطم؟خطم همراه اوله گوشیم سونی اریکسون

نظر

• آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

نوشته اصلی توسط سانای نمایش پست ها
                            چطوری پیغامگیر بذارم واسه خطم؟خطم همراه اوله گوشیم سونی اریکسون
                            سلام دوست عزیز. اینجا انجمن آیفون و برنامه های مربوط به اون هستش..... شما بهتره به انجمن مربوط به گوشی و برنامه های مربوط به اون مراجعه کنید.
                            موفق باشید

نظر

• سلام به متخصصین انجمن
                              ببخشید این سوال اینجا مطرح کردم
                              من منشی تلفنمو را انداختم اما می خوام تو ۳۰ ثانیه بره رو voicemail ،یه جا تو انجمن گفته بودن اما هر کاری می کنم نمی شه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام.صدای برنامه ها و بازی های گوشی من قطع شده است. درصورتیکه صدای زنگ فعال است. گوشی من ipon4sاست. لطفا مرا راهنمایی کنید. متشکرم

نظر

صبر کنید ..
                                X