اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش زنده تلویزیون و رادیو در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط behnamkhan نمایش پست ها
    من می خوام download کنم error 1009 میده.از app stor گوشیم باید استفاده کنم دی گه؟
    دوست عزيز ارور 1009 مربوط به ت ح ر ي م است
    شما بايد از ف*ي*ل*ت*ر*ش*ك*ن استفاده كنيد

نظر

پیشنهاد میکنم مدیران محترم تو تاپیک اول یه لیست کامل از ادرسها رو که کار میکنند رو بزارن

نظر

آره پیشنهاد خیلی خوبیه.
        اگه مدیران محترم این کار رو انجام بدن از شلوغ شدن تاپیک هم جلوگیری میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط behnamkhan نمایش پست ها
          من می خوام download کنم error 1009 میده.از app stor گوشیم باید استفاده کنم دی گه؟
          با برنامه u92 یا v-p-n می تونی دانلود کنی
          ایننم برنامه 92-U
          http://www.wujie.net/downloads/ultrasurf/u992.zip
          ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 13-01-2010, 04:45 PM

نظر

حق با شماست.حداقل کانالهای معرفی شده تو این تاپیک دسته بندی شه بنظرم مفید خواهد بود.در ضمن کسایی که کانالهای معروفی که کار میکنند و استفاده میکنند رو معرفی کنند تا بقیه هم مطلع باشن.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mehradco نمایش پست ها
              v_*o_*a

mms://a1278.l211049675.c2110.g.lm.akamaistream.net/d/1278/2110/v0001/reflector:49675

b*_b*_c tv

mms://a600.l3944034599.c39440.g.lm.akamaistream.net/d/600/39440/v0001/reflector:34599?bbc-uid=344ab3517f523dbbeca8cbd311d0c0fd7a5adab8003011 bf32994604fcda5450&sso2-uid=
              منمون از لینک ها. *بی_*بی*_30 خیلی کیفیتش کمه و هیچ نوشته ای رو نمیشه خوند. توی تنظیمات برنامه کیفیت رو روی آخر گذاشتم ولی بازم درست نشد. میشه یه لینک دیگه با کیفیت بالاتر بدین؟

نظر

اقا کسی تمام این هارو توی یک فایل TXT جمع آوری نکرده که واسه همه share کنه!!!!!؟؟؟؟؟

نظر

netTV-v1.6.ipa
                  اینم ورژن جدیدش!
                  نوشته اصلی توسط khodkar
                  انشاالله فردا
                  تا فردا 1ساعت مونده بجنب نه جدا از شوخی واسه این جمع آوری لحظه شماری میکنم!
                  ویرایش توسط salar : https://i-phone.ir/forums/member/356-salar در ساعت 14-01-2010, 12:04 AM

نظر

این هم از فایل text تمام کانال هایی که من توی این تاپیک دیدم، ببخشید اگه نقص داره
                    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Don't say Thanks, click on it
                    ویرایش توسط khashie : https://i-phone.ir/forums/member/15506-khashie در ساعت 14-01-2010, 12:31 AM

نظر

اقا لینک Showtime کسی داره اصلا" هست؟؟؟چون بد جور Showtime همه چی داره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                        اقا لینک Showtime کسی داره اصلا" هست؟؟؟چون بد جور Showtime همه چی داره!!!
                        خوب الان این چه ربطی* به این تاپیک داره؟؟

نظر

خوب ربط داره دیگه کانال های Showtime را میخواستم مثلا" Showtime Sport اینا را میگم!!!
                          راستی اینا را که Live نگاه میکنیم از محدودیت دانلود چقدر کم میکنه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                            خوب ربط داره دیگه کانال های Showtime را میخواستم مثلا" Showtime Sport اینا را میگم!!!
                            راستی اینا را که Live نگاه میکنیم از محدودیت دانلود چقدر کم میکنه؟؟؟
                            آهان...!! من فک کردم منظورت اینه!

نظر

با اجازه از صاحبان پست و جهت راحتي كاربران در دانلود اين IPA از AppStore و مشكلات آن
                              نرم افزار MoSS را بصورت كرك شده آماده كردم كه در اينجا قرار ميدم
                              اميدوارم مورد استفاده باشد

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

4shared.com - online file sharing and storage - download MoSS-v1.0 (Cracked By Ka_zadeh).ipa

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                                ممنون از شما ولی ای کاش اون یکی برنامه رو هم کرک کنید تا دوتاشم تو پست اول قرار بدیم
                                اگه منظور شما streamer بود من امتحان کردم با sinful crack ولی نشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X