اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش زنده تلویزیون و رادیو در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط khodkar
    این کانالها احتمال داره فیل-- باشه احتمال داره نباشه ولی موضوع دیگه ای که هست اینه که بعضی کانالها که نمایش داده نمیشه برمیگرده به buffering و سرعت اینترنت شما. امکان داره یه کانال خارجی رو که فیل-- هم نیست نشون نده اونوقت میتونه دلیلش این باشه که این کانال با کیفیت بالا یا همان high quality عرضه میشه و سرعت اینترنت شما جوابگوی اون نیست
    سپاس از توجه شما
    اما مشکل من از سرعت نیست،چون 2 مگ اینترنت دارم و خیلی راحت تو سایتها فیلم نگاه میکنم.هر کاری میکنم فقط صفحه سیاه میاد و همین
    اما کانال های ایران رو باز میکنه(جدیدا هم همین ایران رو هم عشقی میگیره)دیگه نمی دونم چکار کنم.با برنامه net tv مشکلی ندارم اما ایراد اون برنامه اینه که کانال هاش ثابت هستند و نمیشه چیزی بهش اضافه کرد

نظر

فايل ipa نرم افزار streamer رو از همين تاپيك دانلود كردم اما روي كامپيوترم ميگه authorize نيست . هر چند كه من يوزر و پسورد رو زدم و Authorize هست . ميشه يه لينك ديگه بهم بديد .
      *** هم ندارم

نظر

من هر کاری میکنم هیچی اتقاقی نمیفته !!!!!!! سرعتم 128 هست ، سرعت خیلی بالایی میخواد ؟؟؟/

نظر

نوشته اصلی توسط bozorgzadeh نمایش پست ها
          فايل ipa نرم افزار streamer رو از همين تاپيك دانلود كردم اما روي كامپيوترم ميگه authorize نيست . هر چند كه من يوزر و پسورد رو زدم و Authorize هست . ميشه يه لينك ديگه بهم بديد .
          *** هم ندارم
          خب برنامه streamer برنامه مجانی هست باید خودتون از itunes بگیرید :

iTunes Store

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
            خب برنامه streamer برنامه مجانی هست باید خودتون از itunes بگیرید :

iTunes Store
            دوست عزيزم . اين راه رو هم تست كردم

اكانت من مربوط به هنگ كنگ هست . نمي شه دانلودش كنم

اگه ممكن هست فايل ipa رو لينك بديد واسه دانلود

نظر

نوشته اصلی توسط bozorgzadeh نمایش پست ها
              دوست عزيزم . اين راه رو هم تست كردم

اكانت من مربوط به هنگ كنگ هست . نمي شه دانلودش كنم

اگه ممكن هست فايل ipa رو لينك بديد واسه دانلود
              راه دیگه ای نداره ! کسی که نرم افزار مجانی رو کرک نمیکنه ! یه اکانت آمریکا بساز از شر این محدودیت ها خلاص شو :
              http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

آقا من این برنامه را یک ماهی هست دارمش ولی هیچی نمی تونم ببینم سرعتم هم خوبه ولی روی صفحه هیچی نیست ممنون اگر که بشه کاری انجام داد ای فونم هم 3gاست
                ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 06-12-2009, 03:47 AM
                with

نظر

این نکته رو هم عرض کنم که برای دیدن تصاویر باید اینترنت شما پر سرعت باشه ولی رادیو زیاد مشکلی نداره یعنی با 128 میتونین راحت گوش بدین[/QUOTE]

واسه من instal نمیشه و itunes ارور میده . گوشیم ورژن 3.1.2 هست و اینو میده

The application “Streamer” was not installed on the iPhone “ iPhone”
                  because an unknown error occurred (0xE8000065

نظر

نوشته اصلی توسط mr_persia نمایش پست ها
                    این نکته رو هم عرض کنم که برای دیدن تصاویر باید اینترنت شما پر سرعت باشه ولی رادیو زیاد مشکلی نداره یعنی با 128 میتونین راحت گوش بدین

واسه من instal نمیشه و itunes ارور میده . گوشیم ورژن 3.1.2 هست و اینو میده

The application “Streamer” was not installed on the iPhone “ iPhone”
                    because an unknown error occurred (0xE8000065[/QUOTE]

خوب الان به هزار زحمت instal شد ولی صفحه سیاهه

نظر

آیا کسی نیست جواب من را بدهد؟
                      with

نظر

ممنون مشکل کانال بود البته بی=بی 30 فارسی زا نداشتم و ورلد هم کار نداد فرانس 24 هم کار نداد ولی جام جم 1 با سرعت 6 مگ هر 1 دقیقه یک بار یک تصویر می آورد و دوباره قطع می شود  
                        with

نظر

سلام دوستان میشه برای رادیو فردا رو بزارین

نظر

لطفا یه نفر ipa رو آپلود کنه من خودمو کشتم نتونستم از آیتونز دانلود کنم. لینکی که در چند صفحه قبل بود هم خراب است.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                              باید خودتون دانلود کنید چون لینکی که گذاشته میشه مخصوص اون کامپیوتر هست مگر اینکه یکی زحمت کرک کردنش رو بکشه :d
                              لطفا یه نفر کرکش کنه ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
                                سلام دوستان میشه برای رادیو فردا رو بزارین
                                سلام آقا کسی رادیو فردا رو نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X