اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من آیفون 4 دارم، میخوام از 5.1.1 به 6.1 ریستور کنم. از ارورهای 3194 و 21 رو با بردن به dfu و دستکاری هاست رد کردم ولی 1601 از بین نمیره، آنتی ویروس و فایروال غیرفعال شده کابل و پورت هم عوض شده و آیتونز رو یک بار آنیستال و ایستال کردم ولی فرقی نکرد. لطفا کمکم کنید
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط farid.as نمایش پست ها
      سلام
      من آیفون 4 دارم، میخوام از 5.1.1 به 6.1 ریستور کنم. از ارورهای 3194 و 21 رو با بردن به dfu و دستکاری هاست رد کردم ولی 1601 از بین نمیره، آنتی ویروس و فایروال غیرفعال شده کابل و پورت هم عوض شده و آیتونز رو یک بار آنیستال و ایستال کردم ولی فرقی نکرد. لطفا کمکم کنید
      ممنون
      شما باید به اخرین ورژن ۶.۱.۲ ریستور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
        آخه واسه 4 که هنوز 6.1.2 نیومده!!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها

نظر

نوشته اصلی توسط farid.as نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

سلام من ارور 14 رو هی دریافت می کنم روی 2 pc هم چک کردم همین ارور رو می ده؟ لطفا کمک کنید

نظر

سلام دوستان گیر کردم نمیدونم چیکار کنم...الان وسط ریستور اروز 14 میده..
              dfu بردم
              کابل عوض کردم
              اینترنت رو چک کردم
              وی پی ان که نباید وصل باشه ؟؟
              انتی ویروس قطع کردم..اخرین ورژه ایتونر 11 استفاده کردم//
              ویرایش توسط air_damned : https://i-phone.ir/forums/member/40291-air_damned در ساعت 28-02-2013, 02:13 AM

نظر

با درود
                دوستان گرام ؛من ایفون 3g دارم و به فریمور 4.2.1 ریستور کردم و طبق معمول با ارور 1015 رروبه رو شدم ،
                طبق راهنمایی دوستان از Ireb-06 ، Fix Recovery ، Tinyumberela6.10.3 استفاده کردم و فیکس ریکاوری کردم ولی تو Tiny وقتی به dfu میبرم اصلا گوشی رو دیگه نمیشناسه و بعد از زدن هر کدوم از چیزا بازم همون تو حالت recovery میمونه ، ireb هم هیچ کاری نمیکنه ، فیکس ریکاوری هم کلا هیچ کاری نمی کنه!!!!

حتی رفتم سراغ green poisen که تو نسخه جدیدش که اصلا دستگاه رو نمیشناسه ، تو نسخهRC6.1 هم وقتی دستگاه به dfu میره هیچ کاری نمیکنه...

جون من یخده راهنمایی کنید... کم کم دارم محو میشم از بس که باهاش ور رفتم!!!

نظر

من آیفون 4اس 5.1.1 دارم. دیشب گذاشتم آپدیت شه. صبح که بیدار شدم دیدم رفته رو حالت ریکاوری.
                  بعد گفتم شاید کامل نشده با لپ تاپ فریمور 6.0.1 دانلود کردم. با آیتیونز که میخوام ریستور کنم مینویسه the iphone could not be restored. an unknown error occured. (3194
                  چیکار کنم؟ ؟؟
                  ضمنا جیلبرک هم بوده
                  خواهشا هر چه سریعتر جواب بدین :-(
                  ویرایش توسط safarpoursh : https://i-phone.ir/forums/member/116295-safarpoursh در ساعت 02-03-2013, 12:05 AM

نظر

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

نوشته اصلی توسط safarpoursh نمایش پست ها
                    من آیفون 4اس 5.1.1 دارم. دیشب گذاشتم آپدیت شه. صبح که بیدار شدم دیدم رفته رو حالت ریکاوری.
                    بعد گفتم شاید کامل نشده با لپ تاپ فریمور 6.0.1 دانلود کردم. با آیتیونز که میخوام ریستور کنم مینویسه the iphone could not be restored. an unknown error occured. (3194
                    چیکار کنم؟ ؟؟
                    ضمنا جیلبرک هم بوده
                    خواهشا هر چه سریعتر جواب بدین :-(
                    ورژن 6.0.1 بسته شده است شما 6.1.2 را بگیرید و ریستور کنید.

نظر

سلام
                      من مدتیه آیپاد 4th م رو میخوام از 6.1 به 6.1.2 ببرم نمیتونم...ارور 14 میگیرم...
                      حالا جالب اینجاس دیشب OTA به 6.1.2 بردمش رفت بعد که خواستم با آیتونز و فایل
                      firmware ریستورش کنم تا واسه جیلبریک مشکلی نداشته باشم (با توجه به توصیه هایی که شده)
                      باز همون ارور رو گرفتم..
                      قسمت جالب ماجرا اینکه واسه اینکه دستگاه رو از حالت ریکاوری خارج کنم با فایل 6.1 ریستور کردم بدون هیچ مشکلی
                      دانگرید شد
                      سوال : واسه رفتن به 6.1.2 چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط 123morix نمایش پست ها
                        سلام
                        firmware ریستورش کنم تا واسه جیلبریک مشکلی نداشته باشم (با توجه به توصیه هایی که شده)
                        باز همون ارور رو گرفتم..
                        قسمت جالب ماجرا اینکه واسه اینکه دستگاه رو از حالت ریکاوری خارج کنم با فایل 6.1 ریستور کردم بدون هیچ مشکلی
                        دانگرید شد
                        از یه پورت یو اس بی دیگه استفاده کنید / از یه کابل دیگه استفاده کنید / مستقیما و بدون واسطه به اینترنت وصل شید / نرم افزارهای امنیتیتون رو غیر فعال کنید / از یه سیستم دیگه استفاده کنید.
                        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط 123morix نمایش پست ها
                          سلام
                          باز همون ارور رو گرفتم..
                          دانگرید شد
                          به مسیر زیر برو یو اس بی پورتشم عوض کن
                          توی مسیر زیر فایل دانلودی رو پاک کن با فریموری که دانلود کردی خودت ریستور کن

کد:
                          System Drive:/Users/Your Username/App Data/Apple Computer/iTunes/iPhone Software Updates

نظر

دوستان amgr و SaNbOy راستی یادم رفت بگم همه راههایی رو که خود اپل هم گفته رفتم..

نظر

یه سوال دیگه : کسی با آیتونز به صورت آنلاین آپدیت کرده؟میگن جواب میده ولی خب طول میکشه مخصوصا واسه ما..

نظر

دوستان یه فکری دارم..(اساتید هم لطف کنن بگن شدنی هست یا نه؟)
                                من پسوند فایل فریمور 6.1.2 آیپاد رو از ipsw به zip تغییر دادم بعد این فایل زیپ رو واسه سالم بودن
                                تست کردم دیدم بله همچین هم سالم نیست..............از فایل root filesystem که به نام 048-0904-002.dmg
                                هستش، ارور گرفت......
                                حالا میخوام از دوستانی که فایل فریمور 6.1.2 آیپاد رو بدون هیچ مشکلی دریافت و ریستور کردن کار من رو تکرار کنن و فایل فوق
                                رو extract کنن و در اختیار من و سایر دوستان بذارن.....حجمش هم خیلی نیست حدود 10 مگ هست..
                                من یکی که 4-5 باری میشه حدود 8 ساعت وقت میذارم فریمور رو با این سرعت افتضاح دانلود میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X