اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام دوستان میخام از 5.1.1 به 5.0.1 دانگرید کنم.......اما ارور 3194 میده میشه کمکم کنید لطفا!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
      با سلام دوستان میخام از 5.1.1 به 5.0.1 دانگرید کنم.......اما ارور 3194 میده میشه کمکم کنید لطفا!!!!!
      بايد فايل hosts رو كات كني بعد از ريستور كپي
      در محل قبلي

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
        بايد فايل hosts رو كات كني بعد از ريستور كپي
        در محل قبلي
        اونجوری هم نشد میگم چیز پی ان میخاد یا نمیخاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
          اونجوری هم نشد میگم چیز پی ان میخاد یا نمیخاد؟
          بهتره که باشه ولی این ارور مربوط به اون نیست
          امتحان بکن

نظر

سلام دوستان

الان رو 5.1.1 هستم و می خوام به 6.1 ریستور کنم ...نسخه ایتونز من اخرین ورژن هست وقتی شیفت رو می گیرم و فایل رو انتخاب می کنم تو یاتونز پیام میده که ارتبط با سرور اپدیت برقرار نمیشه ... چند باری تلاش کردم،علت چی می تونه باشه ( نت مشکلی نداره )

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
              سلام دوستان

الان رو 5.1.1 هستم و می خوام به 6.1 ریستور کنم ...نسخه ایتونز من اخرین ورژن هست وقتی شیفت رو می گیرم و فایل رو انتخاب می کنم تو یاتونز پیام میده که ارتبط با سرور اپدیت برقرار نمیشه ... چند باری تلاش کردم،علت چی می تونه باشه ( نت مشکلی نداره )
              شما اول به dfu ببرید و بعد شیفت و ریستور را بزنید.

نظر

ویراش شد.
                ویرایش توسط iAlireza7 : https://i-phone.ir/forums/member/40892-ialireza7 در ساعت 05-02-2013, 03:40 PM

نظر

سلام
                  خب من dfu رو زدم و ایپد تو حالت ریکاوری میره بازم می خوام ریستور کنم میگه ارتباط برقرار نمیشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
                    سلام
                    خب من dfu رو زدم و ایپد تو حالت ریکاوری میره بازم می خوام ریستور کنم میگه ارتباط برقرار نمیشه!
                    شما طبق این http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html پیش بروید.
                    شما گزینه آپدیت را می زنید برای همین میگه ارتباط برقرار نمی شود. ابتدا طبق آموزش به dfu وبعد فریمور را به آیتونز بدهید و ریستور را بزنید.

نظر

خب من مشخصا می تونم بگم که با توجه به اموزشی که دادید هم به حالت dfu بردم و جواب نداد و هم یه بار تو حالت رکاوری بردم و بازم همون پیام رو داد!

شرمنده اقا این همه سوال می کنم خودم خجالت کشیدم!

نظر

خب ظاهرا مشکل از خود اپل بود! چون چند بار دگه معمولی تلاش کردم و خودش ریستور کرد ... احتمالا سرور ها شلوغ بوده .

نظر

سلام دوستان عزیز.من میخوام گوشیمو آپدیت کنم از ورژن 5.1.1 به 6.1 ولی موقع ریستور با آیتونز ارور 21 میده.هرچی سایت و این چیزا بود رو زیرو رو کردم هرکاری هم بگید کردم ولی مشکلم حل نشد.کسی از دوستان میتونه مشکله منو حل بکنه؟؟ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط amirslove نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزیز.من میخوام گوشیمو آپدیت کنم از ورژن 5.1.1 به 6.1 ولی موقع ریستور با آیتونز ارور 21 میده.هرچی سایت و این چیزا بود رو زیرو رو کردم هرکاری هم بگید کردم ولی مشکلم حل نشد.کسی از دوستان میتونه مشکله منو حل بکنه؟؟ممنون میشم
                            به dfu ببرید و ری استور کنید
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام.من ارور 3194 دارم .متوجه توضیحات نشدم.چی کار کنم؟
                              ممنون

- - - - - - - - - -

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط shahryR نمایش پست ها
                                ممنون
                                به چه ورژنی میخواین ری استور کنید؟
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X