اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
    یعنی میخواستم بدونم ارور 3194 برای آپگرید به ورژنای بسته شده هم هست که shsh ندارن؟
    یه سوال میپرسم مربوط به اینجا نیست،7.1 جیلبریک میشه؟تترد؟یا آنتترد؟ببخشید اینجا پرسیدم
    بله ، ارور 3194 وقتی که ورژن جدید ریلیز می شود ورژن قبلی بسته می شود و این ارور را می دهد.

خیر ، هنوز جیلبریکی برای ورژن 7.1 ارایه نشده است. خواهش می کنم ، ایرادی ندارد

نظر

• اقا من به ارور 3 بر میخورم چه کنم؟
      اینجا هم توضیحی نداشت

نظر

• با سلام
        گوشی من آیفون5 هست و مونده تو ریکاوری مد
        ورژن 7.1
        ارور -1 میده
        میشه راهنماییم کنید لطفا ؟

نظر

• سلام ببخشید من آیفون 4 رو بردم رو حالت ریکاوری و خواستم با آیتونز ریستور کنم به 7.1 ولی وسطاش ارور 3194 داد و قطع شد و حالا هر کاری میکنم رو حالت ریکاوری گیر کرده وبالا نمیاد لطفا بگید چیکار کنم.

نظر

• سلام
            گوشی من 5s و خواستم update به ios 7.1.1 رو انجام بدم که در حین update گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد به itune وصلش کردم پیغام داد که باید restore کنم و فقط همین گزینه restore فعاله و itune هیچ کار دیگه ای انجام نمیده, حجمش هم 1.45 GB هست (برای گوشی من فقط این حالت پیش اومده و بقیه اطرافیان در حدود 2 دقیقه update شدند) و چند بار restore کردم error میده و قطع میشه با ***** شکن هم امتحان کردم که server فرق کنه error 9006 داد ,سوال اینجاست که چرا فقط گوشی من اینطوره و چرا error میده و تا آخر انجام نمیده؟
            با تشکر

نظر

• مشکلم با خوندن پسی کامل و جالبتون حل شد... واقعا ممنون

نظر

• سلام دوستان
                من ایفون 4 دارم و ios 5 . حالا می خوام که به 7.0.4 ریستور کنم ارور میده و نمیشه احتمالا چون 7.1.1 اومده نمیشه. راهی هست بتونم 7.0.4 رو نصب کنم یا نه؟ مثلا اول برم 7.1.1 بعد دانگرید کنم. اگر تاپیکی در این مورد هست لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط honeyeye.pk نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من ایفون 4 دارم و ios 5 . حالا می خوام که به 7.0.4 ریستور کنم ارور میده و نمیشه احتمالا چون 7.1.1 اومده نمیشه. راهی هست بتونم 7.0.4 رو نصب کنم یا نه؟ مثلا اول برم 7.1.1 بعد دانگرید کنم. اگر تاپیکی در این مورد هست لطفا راهنمایی کنید.
                  سلام
                  فکر نکنم بتونید بجز 7.1.1 به ورژن پایین تر ریستور کنید.

نظر

• سلام من ios 6 دارم یه روز نشستم ios 7.0.6 دانلود کردم که بعدش جیل بریک کنم ارور 3194 میده
                    ینی کشک ؟ حتما باید به 7.1 آپدیت کنم ؟ اگر اره چرا لینک 7.0.6 رو گزاشتین وقتی به هیچ دردی نمیخوره ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dabala23 نمایش پست ها
                      سلام من ios 6 دارم یه روز نشستم ios 7.0.6 دانلود کردم که بعدش جیل بریک کنم ارور 3194 میده
                      ینی کشک ؟ حتما باید به 7.1 آپدیت کنم ؟ اگر اره چرا لینک 7.0.6 رو گزاشتین وقتی به هیچ دردی نمیخوره ؟؟؟؟؟؟؟
                      درود
                      دوست عزیز ، اول یک تحقیق می کردید و بعد دانلود انجام می دادید. وقتی که ورژن جدید ریلیز می شود ورژن قبلی بسته می شود. یعنی شما به 7.1 هم نمی تونید بروید و فقط به آخرین ورژن که 7.1.1 می باشد می تونید ریستور کنید.

نظر

• کسی میدونه ارور 9 مربوط به چیه؟ امروز آیفون 4s یکی رو خواستم از 7.1 به 7.1.1 ببرم ارور ۹ میده کابل رو عوض کردم حتی با سیستم عامل مک هم آزمایش کردم با یک لپ تاپ ویندوزی هم تست کردم با دو نوع اینترنت متفاوت هم تست کردم ... ولی درهر حال ارور ۹ میده

نظر

• من error 3194 دارم 7.1.1 میخوام به همون 7.1 restore کنم اما نمیشه چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط raminavisa نمایش پست ها
                            من error 3194 دارم 7.1.1 میخوام به همون 7.1 restore کنم اما نمیشه چرا؟
                            خب معلومه که ارور 3194 میده شما فقط میتونید به آخرین موجود که در حال حاضر 7.1.1هست برید و غیر این هیچ ورژن دیگری نمیتونید ریستور کنید

نظر

• سلام دوستان ارور 17 مربوط به چیه؟؟؟
                              امروز اومدم 5s رو به 7.1.1 ریستور کنم با آیتیونز با این ارور مواجه شدم ...از *****شکن هم استفاده کردم فایده ای نداشت ...

ممنون میشم کمک کنید

نظر

• دوستان ارور 4005 ماله چی هست ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X