اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان متاسفانه ipad 2 gsm رو به ios 7.1 اپدیت کردم و حالا نیاز به بازگشت به 7.0.6 برای جیلبریک دارم .هرکدوم از فریمور هارو به itunes میدم ارور 3194 میده به جز همین 7.1 .
    توسط نرم افزار resdnow هم اقدام به ریستور کردم ولی تنها نسخه ای که پشتیبانی میکنه 4.3.5 بود چون فقط shsh همین فریمور موجوده تا اخرای کار میره و این ارور رو میده :

و تو حالت ریکاوری گیر میکنه و دوباره باید به ios 7.1 برگردم .میشه لطفا راهنمایی کنید فریمور ios 7.0.6 رو نصب کنم ؟
    نه از طریق itunes میتونم نصب کنم نه resnow.
    ویرایش توسط nohedah : https://i-phone.ir/forums/member/118913-nohedah در ساعت 26-03-2014, 02:54 AM

نظر

• سلام به همه ی دوستان. گیر کردم اساسی!
      دستگاه : ipad 4
      می خواستم به IOS 7.0.4 ریستور کنم. از چیز پی ان ***و استفاده می کنم سه تا سرورم داره. از سایفونم استفاده کردم. فایل هاست رو تغییر دادم. فریموورک مناسبم داردم. اما بازم ارور 3004 میاد.
      HELP!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iamirhosein نمایش پست ها
        سلام به همه ی دوستان. گیر کردم اساسی!
        دستگاه : ipad 4
        می خواستم به IOS 7.0.4 ریستور کنم. از چیز پی ان ***و استفاده می کنم سه تا سرورم داره. از سایفونم استفاده کردم. فایل هاست رو تغییر دادم. فریموورک مناسبم داردم. اما بازم ارور 3004 میاد.
        HELP!!!!!!!!!!
        سلام دوست عزیز !! اگه ۲ ماه پیش بود میشد !! الان فقط میتونید به 7.1 ریستور کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مرسی از پاسختون.
          7.1 دانلود کردم و رستور شد. مرسی هم بابت پاسخ زود و هم پاسخ مناسب و درست.

نظر

• دوستان ورژن 7.1 ios جیلبریک داره؟

نظر

• سلام من میخوام گوشیمو ریستور کنم به 7.1 خطای شماره ۳ میگیره نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط aloalo233 نمایش پست ها
                سلام من میخوام گوشیمو ریستور کنم به 7.1 خطای شماره ۳ میگیره نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمک کنید
                اول آیتونز رو آپدیت کن و بعدشم فایل هاست سیستمت رو ادیت کن و تمام سورس هایی که از اپل توی اون هست رو پاک کن ... احتمال 90 درصد مشکلت حل میشه

نظر

• تو یه سایته خارجی نوشته بود برای رفع خطای شماره ۳ فایل هاست و پاک کنید حالا مشکل اینجاست که اون فایل هاست رو تو سیستم ندارم دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط aloalo233 نمایش پست ها
                    تو یه سایته خارجی نوشته بود برای رفع خطای شماره ۳ فایل هاست و پاک کنید حالا مشکل اینجاست که اون فایل هاست رو تو سیستم ندارم دیگه
                    C:\Windows\System32\drivers\etc
                    گزینه زیر رو پاک کنید.
                    #127.0.0.1 localhost
                    #74.208.105.171 gs.apple.com
                    اگر نبود مشکل از هاست نیست دوست عزیز
                    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 02-04-2014, 04:58 PM

نظر

• ارور ١٠٠٩ چكارش كنم درست بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط اكبر اقا نمایش پست ها
                        ارور ١٠٠٩ چكارش كنم درست بشه
                        چیز پی ان میخواد
                        واسه من صبحا نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                          داشتم گوشیم رو ریستور میکردم که با این ارور مواجه شدم
                          the iPhone “iPhone” could not be restored. An unknown error
                          occurred (2).

حالا باید چی کار کنم؟

نظر

• یا سوال داشتم:من میخوام آیفون رو به ورژن 7.0.6 آپگرید کنم،آیتیونز ارور 3194 داد،میتونه به خاطر نداشتن shsh باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                              یا سوال داشتم:من میخوام آیفون رو به ورژن 7.0.6 آپگرید کنم،آیتیونز ارور 3194 داد،میتونه به خاطر نداشتن shsh باشه؟
                              ورژن 7.0.6 بسته شده است و فقط به آخرین ورژن 7.1 می شود ریستور کرد.

نظر

• یعنی میخواستم بدونم ارور 3194 برای آپگرید به ورژنای بسته شده هم هست که shsh ندارن؟
                                یه سوال میپرسم مربوط به اینجا نیست،7.1 جیلبریک میشه؟تترد؟یا آنتترد؟ببخشید اینجا پرسیدم

نظر

صبر کنید ..
                                X