اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عزیز
    من آیپد 2 با ورژن 5.1.0 رو که جیلبریک بود از روی خود دستگاه آپدیت کردم به ورژن 7.0.3 ولی دستگاه بالا نیومد و علامت آیتونز با نشان دادن کابل usb نشان میده ، وقتی به کامپیوتر وصل می کنم که آیتونز ریستور کنه موقع دانلود ارور میده و قطع میشه ، الان فایل آپدیت 7.0.3 را از همین انجمن گرفتم و ریختم روی کامپیوتر اما طریق ریختن روی دستگاه را بلد نیستم و با کلیک بر روی فایل هم آیتونز باز میشه اما کاری انجام نمیده. لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_je نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      من آیپد 2 با ورژن 5.1.0 رو که جیلبریک بود از روی خود دستگاه آپدیت کردم به ورژن 7.0.3 ولی دستگاه بالا نیومد و علامت آیتونز با نشان دادن کابل usb نشان میده ، وقتی به کامپیوتر وصل می کنم که آیتونز ریستور کنه موقع دانلود ارور میده و قطع میشه ، الان فایل آپدیت 7.0.3 را از همین انجمن گرفتم و ریختم روی کامپیوتر اما طریق ریختن روی دستگاه را بلد نیستم و با کلیک بر روی فایل هم آیتونز باز میشه اما کاری انجام نمیده. لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم. ممنون
      آیتیونز رو باز کنید
      دکمه Shift روی کیبرد رو بگیرید
      بعد ریستور رو بزنید
      حالا به ریستور بپردازید
      ( کلا روی گوشی های جیل شده آپدیت با خود گوشی باعث همین اتفاق میشه)

نظر

• ممنون از راهماییتون الان داره install میشه ، متشکرم

نظر

• سلام من ایپد مینی جیل شذه با IOS 6.0 رو می خواستم ایپد کنم به ورژن 7.0.3 بعد از دانلود فایل اپدیت و وصل کردن ایپدم و انتخاب فایل با ارور 3004 مواجه شدم از روش
          74.208.105.171 gs.apple.com هم استفاده کردم با V*p*n هم امتحان کردم فایروال و انتی ویروشم رو هم غیر فعال کردم ولی همچنان همین مشکل رو دارم ایپدم نه روشن میشه نه اپگرید لطفا راهنماییم کنین ممنون
          ویرایش توسط gazellemhr : https://i-phone.ir/forums/member/115958-gazellemhr در ساعت 25-11-2013, 07:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط gazellemhr نمایش پست ها
            سلام من ایپد مینی جیل شذه با IOS 6.0 رو می خواستم ایپد کنم به ورژن 7.0.3 بعد از دانلود فایل اپدیت و وصل کردن ایپدم و انتخاب فایل با ارور 3004 مواجه شدم از روش
            74.208.105.171 gs.apple.com هم استفاده کردم با V*p*n هم امتحان کردم فایروال و انتی ویروشم رو هم غیر فعال کردم ولی همچنان همین مشکل رو دارم ایپدم نه روشن میشه نه اپگرید لطفا راهنماییم کنین ممنون
            دوست عزیز شما فقط میتونین به آخرین ورژن ریستور کنید که ورژن فعلی هم 7.0.4 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
              دوست عزیز شما فقط میتونین به آخرین ورژن ریستور کنید که ورژن فعلی هم 7.0.4 هستش
              با این ورژن هم امتحان کردم اول ارور 3004 میداد الان ارر 3194 میشه راهنمایی کنین ورژن ایتونزم هم 11.1.3 هست
              ویرایش توسط gazellemhr : https://i-phone.ir/forums/member/115958-gazellemhr در ساعت 26-11-2013, 09:43 PM

نظر

با این ورژن هم امتحان کردم اول ارور 3004 میداد الان ارر 3194 میشه راهنمایی کنین ورژن ایتونزم هم 11.1.3 هست
                ساعت های مختلف امتحان کن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
                  ساعت های مختلف امتحان کن
                  امتحان کردم ولی بازم فرقی نکرد اصلا نمی دونم دیگه چیکار کنم و راهای دیگه چیه؟

نظر

• سلا دوستان
                    اپل4 ریستور کردم به 7.0.4 وسطش ارور 4005 گرفتم نیمه تمام موند ریستور
                    حالا عکس کابل و ایتونز اومده رو صفحه به کابل هم وصل می کنم ایتونز شناسایی نمی کنه
                    توحالت Dfu هم که میرم بازم با ایتونز بالا نمیاد
                    راه حلی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad57 نمایش پست ها
                      سلا دوستان
                      اپل4 ریستور کردم به 7.0.4 وسطش ارور 4005 گرفتم نیمه تمام موند ریستور
                      حالا عکس کابل و ایتونز اومده رو صفحه به کابل هم وصل می کنم ایتونز شناسایی نمی کنه
                      توحالت Dfu هم که میرم بازم با ایتونز بالا نمیاد
                      راه حلی هست ؟
                      وقتی در حالت dfu میبرید چک کنید که در دیوایس منجر ویندوز وارد لیست شده به اسم apple و یه عبارت دیگه بعدش یادم نیست! در غیر این صورت در وضعیت dfu نرفته.
                      میشه با tinyumbrella هم از حالت ریکاوری (همون عکس کابل و آیتونز) خارجش کرد.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        وقتی در حالت dfu میبرید چک کنید که در دیوایس منجر ویندوز وارد لیست شده به اسم apple و یه عبارت دیگه بعدش یادم نیست! در غیر این صورت در وضعیت dfu نرفته.
                        میشه با tinyumbrella هم از حالت ریکاوری (همون عکس کابل و آیتونز) خارجش کرد.
                        ممنون از راهنماییتون
                        تو یه سیستم دیگه تست کردم ریستور شد
                        الانم که ریستور شده کامل گوشی هم روشن هست باز هم اتونز نمیشناسه گوشی رو تو سیستم خودم
                        نمیشه اینو کاریش کرد ؟

نظر

• من هنوز هم نتونستم مشکل ایپدم رو حل کنم کسی راه حلی نداره؟

نظر

امتحان کردم ولی بازم فرقی نکرد اصلا نمی دونم دیگه چیکار کنم و راهای دیگه چیه؟
                            شما باید با یه چیز پی ان وصل شید و ریستور کنید
                            اررور ۳۱۹۴ مربوط به عدم توانایی تماس ایتونز با اپل و تایید شدن نسخه ی ای او اس شماست
                            من همین مشکل رو دیشب با چیز پی ان یا روشهای تغییر ای پی حل کردم

نظر

• سلام دوستان.
                              من ipod shuffel دارم .با آیتیونز آهنگ میریختم و مشکلی نبود تا 3 روز پیش که آیتیونز پیام داد که باید ریستورش کنم ورژنش 1.1 هست. وقتی از summery رو restore کلیک میکنم این پیام میاد:
                              The ipod software update server couldn't be contacted.
                              تو خود آیتیونز هم نمیتونم sign in شم.آیتیونز آخرین ورژنه.

لطفا زودتر راهنماییم کنید.
                              خیلی ممنونم.

نظر

• من اين مشكلو داشتم كه ايتيونز نتونست بك اپ رو برگردونه اما من با يه برنامه همرو برگردوندم

نظر

صبر کنید ..
                                X