اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان .... من یک ایفون 4 دارم می خوام به 6.1.3 برم .... ارور 21 میده ایتونز ..... کسی راهنمایی می تونه بکنه .........

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
      سلام دوستان .... من یک ایفون 4 دارم می خوام به 6.1.3 برم .... ارور 21 میده ایتونز ..... کسی راهنمایی می تونه بکنه .........
      اگه سیستم دیگه ای دمه دست دارید با اون امتحان کنید و اگه از دسکتاپ استفاده میکنید از ورودی هایه یو اس بیه پشته کیس استفاده کنید .

نظر

• تست کردم نه با مک شد نه با ویندوز ...... حالا یه بار ایتونز هم عوض میکنم شاید بشه .........ارور 21 برای چی هست ؟

نظر

• مشکلی برای سرور اکتیو ایتونز بوجود اومده؟از عصر تا حالا هر چندبار ریستور کردم روی ۶.۱.۴ یا ۷ بتا ۳ به مرحله اکتیو میرسه میگه کابل رو دربیارید و وصل کنید و روی گوشی هم میگه الان امکانش نیست سرور مشکل داره(البته اکه درست متوجه شده باشم)
          صبح چندبار روی هر دوتا ورژن ریستور و اکتیو کردم و مشکلی نبود(برای به دست اوردن کیبورد فارسی این بلا به سرم اومد) شک کردم به اینکه شاید محدودیت تعداد ریستور در روز باشه
          ایا ربطی داره؟
          چکار کنم؟
          ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 26-07-2013, 12:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها

مشکلی برای سرور اکتیو ایتونز بوجود اومده؟از عصر تا حالا هر چندبار ریستور کردم روی ۶.۱.۴ یا ۷ بتا ۳ به مرحله اکتیو میرسه میگه کابل رو دربیارید و وصل کنید و روی گوشی هم میگه الان امکانش نیست سرور مشکل داره(البته اکه درست متوجه شده باشم)
            صبح چندبار روی هر دوتا ورژن ریستور و اکتیو کردم و مشکلی نبود(برای به دست اوردن کیبورد فارسی این بلا به سرم اومد) شک کردم به اینکه شاید محدودیت تعداد ریستور در روز باشه
            ایا ربطی داره؟
            چکار کنم؟
            خیر محدودیت نداره .فردا صبح تست کنید .

نظر

• شما چیزی متوجه شدی؟ اصلا تا حالا دیده بودی؟
              من از ۲جی تا الان که ۵ دارم این مورد رو ندیده بودم

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                شما چیزی متوجه شدی؟ اصلا تا حالا دیده بودی؟
                من از ۲جی تا الان که ۵ دارم این مورد رو ندیده بودم
                ممکنه دارن روی سرورشون کار میکنن و واسه یه مدته کوتاه بسته باشن . ( البته در حده حدسه !)

نظر

• دوستان کسی راهی نداشت برای برظرف کردن ارور 21 ..... هنوز نتونستم ایفون 4 رو ریستور کتم ....

نظر

• آقا ممنون حل شد

نظر

• سلام.دوستان واسه رفع ارور 6 بایس چکار کنم؟ایپد من جیلبریک بوده و از 6.0.2 به 6.1.3 میخوام برم

نظر

• با سلام من ارور 3194 رو دارم ، آیپادم 4G با ios 5.1.1 هستش میخوام به 6.1.2 ریستور کنم ، چیکار کنم ارور 3194 رفع بشه ؟ فایل hosts رو عوض هم کردم ، ریست کردم ولی بازم همون ارور رو میده!!! ( آیپاد جیلبریک شده )
                        ویرایش توسط anonymousman : https://i-phone.ir/forums/member/119636-anonymousman در ساعت 08-08-2013, 03:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط anonymousman نمایش پست ها
                          با سلام من ارور 3194 رو دارم ، آیپادم 4G با ios 5.1.1 هستش میخوام به 6.1.2 ریستور کنم ، چیکار کنم ارور 3194 رفع بشه ؟ فایل hosts رو عوض هم کردم ، ریست کردم ولی بازم همون ارور رو میده!!! ( آیپاد جیلبریک شده )
                          شما نمیتونید به 6.1.2 برید باید به 6.1.3 برید
                          ارور در این ورژن درست نمیشه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
                          سلام.دوستان واسه رفع ارور 6 بایس چکار کنم؟ایپد من جیلبریک بوده و از 6.0.2 به 6.1.3 میخوام برم
                          آنتی ویروس و چیروکس ی رو غیر فعال کن
                          از کابل پشت کیس استفاده کن آخرین ورژن آیتونز رو هم نصب کن

نشد در آخرین مرحله با یه سیستم دیگه امتحان کن

نظر

• سلام خسته نباشید
                            تری جی لاک دارم به ورژن هک شده 3.1.3 که امکانات ورژن 6داره بردم بعد مدتی میخواستم برگردم به ورژن بالاتر ارور 1604 میده
                            لطفا کمک کنید

نظر

• دوستان ارور 1603 برای چیه ؟

نظر

• سلام
                                من میخوام از 6.0.1 به 6.1 ریستور کنم ولی با ارور 3194 روبه رو میشم. فایل هاست رو هم عوض کردم ولی نشد ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X