اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    میشه به 5.1 رفت بعد دانگرید کرد به 5.0.1 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davidgilmour نمایش پست ها
      سلام
      میشه به 5.1 رفت بعد دانگرید کرد به 5.0.1 ؟
      اگر اس اچ اس اچ۵.۰.۱روداری آره.اصلا این بیست صفحه درموردهمین موضوعه
      ولی خیلی مصیبته

نظر

• سلام
        من shsh 5.0.1 را دارم ولی هر روشی رو امتحان کردم از 4.3.3 نمی تونم برم 5.0.1 .حتی با ifaith هم shsh گرفتم ولی 5.0.1 رو قبول نکرد که کاستوم بسازم
        آیا امکانش هست ؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط davidgilmour نمایش پست ها
          سلام
          من shsh 5.0.1 را دارم ولی هر روشی رو امتحان کردم از 4.3.3 نمی تونم برم 5.0.1 .حتی با ifaith هم shsh گرفتم ولی 5.0.1 رو قبول نکرد که کاستوم بسازم
          آیا امکانش هست ؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
          ممنون
          اخرین ورژن ifaith رو دانلود کنید درایو سی رو تقریبا ۳گیگ خالی بزارید ویا با تاینی ش ش رو بدید بهش یا با خوده همین برنامه کاستوم رو که ساختید خیلی راحت میتونید ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط cenamolaei نمایش پست ها
            اقا پورتو عوض کردم نشد چه کنم 2005 میده قبلا ریستور این مشکلارو نداشت
            کاستوم رو صحیح وبدون ارور ساختین ؟

نظر

• آقا من shsh رو ندارم و الان توی 5.0.1 هستم ، با این روش که توی پست اول نوشتید می تونم دوباره ریستور کنم به همون 5.0.1 ؟؟؟!!!

یه سوال دیگه هم داشتم از خیلی ها شنیدم که این تینی آمبرلا خیلی به گوشی صدمه وارد می کنه و مشکلات بعدی ای بوجود میاره ؟ چقدر صحت داره ؟!

نظر

• خیر دوست من.به هیچ وجه نمیتوانید ایفون 4 اس را به 5.0.1 دوباره ریستور کنید.
                این ها همه شایعات است.تنی آمبریلا فقط عملیاتی انجام میدهد که ش ش در سرور ذخیره شود تا بتوان یک روز از آن استفاده کرد.

نظر

• از تینی آمبرلا می تونیم برای shsh گرفتن از 4s استفاده کنیم یا خیر ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                    از تینی آمبرلا می تونیم برای shsh گرفتن از 4s استفاده کنیم یا خیر ؟
                    بله می توانید.

نظر

• سلام دوستان من یفون 4 دارم و ios 4.3.3 روش نصب هستش با وجود5.1.1 ios می خوام می خواهم برمش به 5.0.1 می شه لطفا آموزش کامل بدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alijn نمایش پست ها
                        سلام دوستان من یفون 4 دارم و ios 4.3.3 روش نصب هستش با وجود5.1.1 ios می خوام می خواهم برمش به 5.0.1 می شه لطفا آموزش کامل بدید؟
                        لازمه كار اينه كه shsh 5.0.1 رو داشته باشين .

نظر

• سلام

من ارور 11 میگیرم ، تمام کارها رو انجام میدم ،

ایفون 4 ، لاک ، 5.0.1
                          یه هفته است گوشی روی اپل و "نوار لود" گیر کرده ، مجبور به ریستور هستم و shsh رو تو سیدیا برای 5.0.1 دارم و با tinyumberella و ifaith ذخیره کردم ، از کاستوم استفاده میکنم تا بیسباند (04.10.01) آپدیت نشه (هم کاستوم redsnow هم snowbreeze)

کمک لطفا

یه سوال هم داشتم ، با SAM آنلاک کرده بودم (ظاهرا دیگه نمیشه!) و پوشه Lockdown رو ذخیره کردم ، اگه بیس باند تغییر کنه میتونم با برگردوندن پوشه Lockdown به مسیرش (var/root/library) دوباره آنلاک کنم؟ اگه آره بیس باند به هر چی تغییر کنه ، آنلاک شدنیه؟
                          ویرایش توسط A.hun : https://i-phone.ir/forums/member/28197-a-hun در ساعت 16-05-2012, 12:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط A.hun نمایش پست ها
                            سلام

من ارور 11 میگیرم ، تمام کارها رو انجام میدم ،

ایفون 4 ، لاک ، 5.0.1
                            یه هفته است گوشی روی اپل و "نوار لود" گیر کرده ، مجبور به ریستور هستم و shsh رو تو سیدیا برای 5.0.1 دارم و با tinyumberella و ifaith ذخیره کردم ، از کاستوم استفاده میکنم تا بیسباند (04.10.01) آپدیت نشه (هم کاستوم redsnow هم snowbreeze)

کمک لطفا

یه سوال هم داشتم ، با SAM آنلاک کرده بودم (ظاهرا دیگه نمیشه!) و پوشه Lockdown رو ذخیره کردم ، اگه بیس باند تغییر کنه میتونم با برگردوندن پوشه Lockdown به مسیرش (var/root/library) دوباره آنلاک کنم؟ اگه آره بیس باند به هر چی تغییر کنه ، آنلاک شدنیه؟
                            با iFaith و ش ش که از این طریق گرفتی یه فریمور ساین شده از طریق خود iFaith بساز و گوشیو با خیال راحت دوباره به5.0.1 ریستور کن
                            آره آنلاک میشه عزیز

نظر

• 3gsلاک بیس بند6.15.0
                              5.0.1 بودم مجددریستورکردم به همین ورژن با استفاده ازifath
                              ولی مرحله اولش که خطش پرمیشه ارور37میده سیستم امنیتی روچک کردم حتی آنتی ویروسمو پاک کردم
                              لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط farshidmehrban نمایش پست ها
                                3gsلاک بیس بند6.15.0
                                5.0.1 بودم مجددریستورکردم به همین ورژن با استفاده ازifath
                                ولی مرحله اولش که خطش پرمیشه ارور37میده سیستم امنیتی روچک کردم حتی آنتی ویروسمو پاک کردم
                                لطفا راهنمایی کنید
                                چند بار امتحن کنید.اگر نشد،با یک سیستم دیگر تست کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X