اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش رفع ارور ها در ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط atmat نمایش پست ها
    گوشیم تو ریکاوری مود گیر کرده هر کاری میکنم درست نمیشه
    با برنامه تيني امبرلا exit recavery را بزنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط javadi021 نمایش پست ها
      با برنامه تيني امبرلا exit recavery را بزنيد.
      میزنم ولی درست نمیشه
      دوباره عکس کانکت به ایتیونز میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط atmat نمایش پست ها
        میزنم ولی درست نمیشه
        دوباره عکس کانکت به ایتیونز میاد
        کسی نبود کمک کنه

نظر

• میشه اول با ش ش فریمور رو ساین کنم بعد ازش کاستوم بسازم؟

نظر

• سلام دوستان وقتتون بخیر

من یک آیفون ۴ آنلاک فکتوری جیل برک شده دارم می*خواستم*ای و س رو از ۴.۱ به ۵.۰.۱ ارتقا بدم ولی همونطوری که میدونین الان اپل اجازه نمیده به جز آخرین ورژنش یعنی ۵.۱ شما به ورژن دیگه ارتقا بدین .

من اول با آیتونز گوشیمو تو حالت دفو قرار دادم بد آیتونز رو بستم با تاینی امبرللا سرور اپل رو با سیدیا جابجا کردم . بد با برنامه ireb گوشیرو تو حالت pwned dfu mode گذاشتم بد آیتونز رو ران کردم shift ریستور زدم حالا آیتونز ارور ۲۰۰۵ میده من همه راه حال هأی که تو فروم های مختلف بود و امتحان کردم درایور usb رو آپدیت کردم پورت usb رو عوض کردم . حتا همهٔ این مراحل رو ۲ تا pc مختلف تکرار کردم ولی نفاقه نکرد . اگه ۱کی از دوستان بوده که با این مشکل مواجه شده تونسته حلّش کنه منم راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan1987 نمایش پست ها
              سلام دوستان وقتتون بخیر

من یک آیفون ۴ آنلاک فکتوری جیل برک شده دارم می*خواستم*ای و س رو از ۴.۱ به ۵.۰.۱ ارتقا بدم ولی همونطوری که میدونین الان اپل اجازه نمیده به جز آخرین ورژنش یعنی ۵.۱ شما به ورژن دیگه ارتقا بدین .

من اول با آیتونز گوشیمو تو حالت دفو قرار دادم بد آیتونز رو بستم با تاینی امبرللا سرور اپل رو با سیدیا جابجا کردم . بد با برنامه ireb گوشیرو تو حالت pwned dfu mode گذاشتم بد آیتونز رو ران کردم shift ریستور زدم حالا آیتونز ارور ۲۰۰۵ میده من همه راه حال هأی که تو فروم های مختلف بود و امتحان کردم درایور usb رو آپدیت کردم پورت usb رو عوض کردم . حتا همهٔ این مراحل رو ۲ تا pc مختلف تکرار کردم ولی نفاقه نکرد . اگه ۱کی از دوستان بوده که با این مشکل مواجه شده تونسته حلّش کنه منم راهنمایی کنه ممنون میشم
              يه جا سوالتون رو مطرح كنيد لطفا http://www.i-phone.ir/forums/thread65858.html

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad4 نمایش پست ها
                میشه اول با ش ش فریمور رو ساین کنم بعد ازش کاستوم بسازم؟
                کسی جواب منو نمیده؟

نظر

کسی جواب منو نمیده؟
                  نه
                  ببین وقتی ساین میکنی خودش بیس باندم نمیذاره اپگرید بشه و تنها چیزی که فرق داره با کاستوم جیلبریک نبودنه

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                    نه
                    ببین وقتی ساین میکنی خودش بیس باندم نمیذاره اپگرید بشه و تنها چیزی که فرق داره با کاستوم جیلبریک نبودنه
                    پس فریمور ساین شده جلوی آپدیت بیسباند رو میگیره؟
                    گوشیم لاک هست، با خیال راحت میتونم ریستور کنم بدون اینکه بیسباند آپدیت بشه و بعد با رد اسنو جیلبریک کنم؟
                    موقع ریستور ارور 11 میداد الان با این کار مشکلم برطرف میشه؟
                    بیسباندم 04.10.01 هست. با gevay آنلاک میکنم
                    ویرایش توسط farshad4 : https://i-phone.ir/forums/member/57422-farshad4 در ساعت 29-04-2012, 10:36 AM

نظر

• در پست اول توضیح داده شده (ارور 11)

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                        در پست اول توضیح داده شده (ارور 11)
                        گوشیم آیفون 4 لاک بیسباند 04.10.01 هست
                        اگه از iFaith واسه ساین کردن فریمور استفاده کنم بیسباند ارتقا پیدا میکنه یا نه؟

نظر

گوشیم آیفون 4 لاک بیسباند 04.10.01 هست
                          اگه از ifaith واسه ساین کردن فریمور استفاده کنم بیسباند ارتقا پیدا میکنه یا نه؟
                          یه گزینه داره که ازتون سوال میکنه میخواین اپدیت شه یا نه... اگه نه رو بزنید اپدیت نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                            یه گزینه داره که ازتون سوال میکنه میخواین اپدیت شه یا نه... اگه نه رو بزنید اپدیت نمیشه
                            واسه من همچین سوالی نمیکنه اصلا. آخرین ورژن iFaith هست. فقط ش ش و فریمور رو میخواد و سریع شروع میکنه به ساین کردن

نظر

• با سلام
                              آقا من از 4.3.3 می خوتم برم 5.0.1 ولی هر کاری می کنم با ارور the iphone software updator not conected مواجه میشم
                              فایل هاس رو درست ادیت میکنم
                              itunes 1.6 هم دارم
                              ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط davidgilmour نمایش پست ها
                                با سلام
                                آقا من از 4.3.3 می خوتم برم 5.0.1 ولی هر کاری می کنم با ارور the iphone software updator not conected مواجه میشم
                                فایل هاس رو درست ادیت میکنم
                                itunes 1.6 هم دارم
                                ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                                در دستگاه هایی به جز ایفون 4 اس و ایپد دو و جدید،برای ریستور به ورژن 5.0.1 باید فایل ش ش آن فریمور را برای دستگاه داشته باشید تا به وسیله برنامه ایفیت برتوانید فریمور کاستوم بسازید و با آن از طریق ایتونز ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X