اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من برنامه iFaith v1.4 رو دانلود کردم ارور می ده
    مشکلش از کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d
      من برنامه iFaith v1.4 رو دانلود کردم ارور می ده
      مشکلش از کجاست
      چه اروري؟
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

• سلام منم فکر میکنم برنامه ای که تو پست اول برای دانلود هست مشکل پیدا کرده
        الان دوباره تست کردم تو اون مرحله که اگوشی رو power off میکنم و بعد استارت رو میزنم و بعد ازم میخواد ببرمش به dfu مود همینکارو میکنم بعد برنامه سعی میکنه کانکت بشه الان 20 دقیقست پیام نوشته که waiting for iphone 3gs و پایینشم نوشته SHSHS Blobs Captured 13/0 و نوار سبز رنگ هی در حال حرکته!!ضمناً از اول کار با چی پی ان کانکت بودم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
          چه اروري؟

The Application Failed to initialize properly (0xc000007b ). Click on ok to terminate the application.

نظر

• با سلام من باiFaith, نسخهی 5.0.1 رو به گوشی دادم بالا نمیاد عکس گذاشتم رستور که میخام بکنم تو دی اف یو ارور2005 میده گشتم نتو ماله دیوایس بود دوباره نصب کردم حتی با سیستم دیگه چک کردم نشد یکی کمک

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram20s نمایش پست ها

با سلام من باiFaith, نسخهی 5.0.1 رو به گوشی دادم بالا نمیاد عکس گذاشتم رستور که میخام بکنم تو دی اف یو ارور2005 میده گشتم نتو ماله دیوایس بود دوباره نصب کردم حتی با سیستم دیگه چک کردم نشد یکی کمک
              بنظرم گوشیت رفته رو حالت Recovery Mode اگه اشتباه نکنم
              آموزش بیرون آوردن آیفون از Recovery Mode

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                بنظرم گوشیت رفته رو حالت Recovery Mode اگه اشتباه نکنم
                آموزش بیرون آوردن آیفون از Recovery Mode
                مرسی که جواب دادی ولی مشکل از رکاوری نیست ایتون لود نمیکنه وقتی که رستور کامل شد 5.0.1 البته بگم که قبل این جیلبریک تتر زده بودم باافیت 1.4.1 برگردندم به همون 5.0.1 بدون جیلبرک که وقتی واسه لود اولیه میاد بالا تو اون عکس گیر میکونه

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها

The Application Failed to initialize properly (0xc000007b ). Click on ok to terminate the application.
                  کسی جواب نداد

نظر

• برای آیپد 2 هم میشه استفاده کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                      برای آیپد 2 هم میشه استفاده کرد ؟
                      نخیر دوست من

نظر

• براي ipad 2 چجوري ميشه shsh گرفت؟
                        فقط با tiny ?
                        من يدونه گرفتم سه تا فايل هست : shsh , known devices , cache درسته؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdefg نمایش پست ها
                          براي ipad 2 چجوري ميشه shsh گرفت؟
                          فقط با tiny ?
                          من يدونه گرفتم سه تا فايل هست : shsh , known devices , cache درسته؟؟؟؟
                          بله فقط با تینی
                          فایل با پسوند .shsh فایل اصلیتونه
                          اون دوتا فولدر مربوط به برنامست و شما کاری باهاش ندارید

نظر

• من فايل رو سيو كردم حجمش شد 11.8 كيلوبايت
                            همين فايل shsh هستش ديگه؟ همين رو نگه دارم كافي هستش؟

نظر

• با سلام من مرحله اول رو انجام دادم من نمیدونم دارم چیکار میکنم فقط میخوام 5.0.1 shsh بگیرم چون میخوام جیلبریک کنم حالا باید چیکار کنم یعنی مرحله ذخیره shshرو نتونستم انجام بدم توروخدا کمکم کنید
                              ویرایش توسط bsa14 : https://i-phone.ir/forums/member/68378-bsa14 در ساعت 27-12-2011, 10:38 PM

نظر

• برای من در مرحله ی Load iFaith روی Waiting For iPhone 3Gs گیر میکنه ! میدونید مشکل از چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X