اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام آقا یه سوالی برای من پیش اومد.
    من الان میخوام shsh گوشیمو که 3gs هست با فریمور 4.2.1 بگیرم!
    آیا نیاز هست که مجدد فریمور 4.2.1 رو دانلود کنم و اون مراحل sign رو الان انجام بدم یا همون زمان که بخوام ریستور کنم باید فریمر 4.2.1 رو دانلود کنم؟
    چون سیدیا نتونست shsh 4.2.1 من رو ذخیره کنه میخوام داشته باشمش.با ishshit نشد بگیرمش با این میخوام بگیرم.حالا عملیات sign کردن رو الان باید انجام بدم یا بعد هم میشه؟اگه بعد هم میشه برای گرفتن shsh تا کدوم مرحله باید پیش برم؟من یبار قبل پرسیدن این سوالم مراحل رو رفتم منتهی تو اون مرحله که استارت میزنیم و گوشی رو به dfu mode میبرم تو همون مرحله ./13 گیر میکنه و فقط نوار سبز هی میره و میاد!!!!باید دقیقاً چه کنم اونجا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MetMet نمایش پست ها
      سلام آقا یه سوالی برای من پیش اومد.
      من الان میخوام shsh گوشیمو که 3gs هست با فریمور 4.2.1 بگیرم!
      آیا نیاز هست که مجدد فریمور 4.2.1 رو دانلود کنم و اون مراحل sign رو الان انجام بدم یا همون زمان که بخوام ریستور کنم باید فریمر 4.2.1 رو دانلود کنم؟
      چون سیدیا نتونست shsh 4.2.1 من رو ذخیره کنه میخوام داشته باشمش.با ishshit نشد بگیرمش با این میخوام بگیرم.حالا عملیات sign کردن رو الان باید انجام بدم یا بعد هم میشه؟اگه بعد هم میشه برای گرفتن shsh تا کدوم مرحله باید پیش برم؟من یبار قبل پرسیدن این سوالم مراحل رو رفتم منتهی تو اون مرحله که استارت میزنیم و گوشی رو به dfu mode میبرم تو همون مرحله ./13 گیر میکنه و فقط نوار سبز هی میره و میاد!!!!باید دقیقاً چه کنم اونجا؟
      شما الان میتونید با همین برنامه و آموزش پست 1 _shsh 4.2.1 رو سیو کنید . ممکنه در طی مراحل احتیاج به چیز p ان هم پیدا کنید .

مراحل رو با دقت و به درستی انجام بدید جواب میگیرید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        شما الان میتونید با همین برنامه و آموزش پست 1 _shsh 4.2.1 رو سیو کنید . ممکنه در طی مراحل احتیاج به چیز p ان هم پیدا کنید .

مراحل رو با دقت و به درستی انجام بدید جواب میگیرید .
        مرسی امیر جان منتهی من که نمیخوام الان ریستور کنم آیا باید فریمور رو ساین کنم؟یعنی اون مرحله ساین کردن هم باید الان انجام بدم؟یا بعد هم میشه انجامش داد؟
        در واقع اینجاشو متوجه نشدم!
        من باید فریمور استوک 4.2.1 رو دانلود کنم بعد از ذخیره shsh رو اون فریمور استوک ساینش کنم و نگهش دارم و هر وقت نیاز به ریستور به 4.2.1 پیدا شد از همون فریمور ساین شده استفاده کنم درسته؟
        یا اینطوریه که نیازی به دانلود فریمور نیست و عملیات ساین کردن یعنی فریمور تو گوشی رو بک آپ میگیره و رو دستکتاپ ذخیره میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MetMet نمایش پست ها
          مرسی امیر جان منتهی من که نمیخوام الان ریستور کنم آیا باید فریمور رو ساین کنم؟یعنی اون مرحله ساین کردن هم باید الان انجام بدم؟یا بعد هم میشه انجامش داد؟
          در واقع اینجاشو متوجه نشدم!
          من باید فریمور استوک 4.2.1 رو دانلود کنم بعد از ذخیره shsh رو اون فریمور استوک ساینش کنم و نگهش دارم و هر وقت نیاز به ریستور به 4.2.1 پیدا شد از همون فریمور ساین شده استفاده کنم درسته؟
          یا اینطوریه که نیازی به دانلود فریمور نیست و عملیات ساین کردن یعنی فریمور تو گوشی رو بک آپ میگیره و رو دستکتاپ ذخیره میکنه؟
          دوست عزیز اصلا ارتباطی به اینکه شما الان میخواین ریستور کنید یا نه نداره.
          شما این shsh رو سیو میکنید واسه هر وقت که خواستید ریستور کنید یا مشکلی پیش اومد که دیگه گوشی بالا نیومد و در گرفتن shsh مشکل داشتید .

من فکر میکنم شما قسمت اول و دوم آموزش پست 1 رو با هم قاطی کردین و الان میخواین کاستوم بسازید!!!!چون اصلا نیازی به چیزایی که شما میگین نیست.
          شما فقط shsh رو سیو کنید و اون رو یه جای امن نگه داری کنید . ( حتی میتونید به ایمیل خودتون هم بفرستیدش )
          قسمت دوم آموزش مال وقتی هست که شما میخواین ریستور کنید . حالا هر وقت میخواد باشه!

نظر

• دوستان گوشی من بعد از گرفتن shsh رو آرم اپل گیر کرده
            تونجایی هم که باید خودش فریمورو شناسایی کنه ؛ نمیتونه و noun میده
            کمکم کنید خواهشا

نظر

• گوشی شما جیلریک شده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                گوشی شما جیلریک شده ؟
                بله دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط imahmoud نمایش پست ها
                  بله دوست عزیز
                  ورژن دستگاه چنده ؟

نظر

ورژن دستگاه چنده ؟
                    ورژن فریمور منظورتونه ؟ 5.0

نظر

• اره دوست عزیز چون جیلبریک شما تترد هست باید یه بار دیگه گوشیتون و به pc وصل کنین و just Boot tethered رو بزنین تا مشکلتون حل بشه

نظر

• البته اول دستگاه و به dfu ببرین

نظر

البته اول دستگاه و به dfu ببرین
                          دوست عزیز گوشیم رو در حالت روشن به pc وصل کردم ولی باز هم available blobs رو noun نشون میده

نظر

• دوست عزیز یه بار دیگه مشکلت رو از اوله اولش کامل توضیح بده ببینیم چه کار میشه کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
                              دوست عزیز گوشیم رو در حالت روشن به pc وصل کردم ولی باز هم available blobs رو noun نشون میده
                              دوست من همینجور که به pc وصلی دستگاه و ببر به dfu بعد just boot ... رو بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                                دوست عزیز یه بار دیگه مشکلت رو از اوله اولش کامل توضیح بده ببینیم چه کار میشه کرد
                                دوست من حل شد ولی نه با شیوه ای که اینجا گفته شده بود
                                به هر حال ممنون از دقت نطرت

نظر

صبر کنید ..
                                X