اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moh.mirz نمایش پست ها
    ببخشید اینقدر سوال میکنم :دی. لطفا این یکی هم جواب بدید :
    یعنی مرحله "restore from back up" رو قبل از جیل بریک جدید انجام بدم ؟
    ممنونم
    دقيقا

2G iPod touch 8 gb
    Tapatalking

نظر

• نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
      دوستان دانلودر مخصوص سافاری ایپد تو سیدیا پیدا کردم ولی پولیه!!!جل الخالق!!!من دانلودر میخوام!!جوری که بتونم از سایت فایل دانلود کنم!معرفی میکنید؟؟!؟!؟!
      Safari download manager
      رايگان و از همه ي سورس ها قابل دانلود و مطابق با آيپد

2G iPod touch 8 gb
      Tapatalking
      ویرایش توسط F0X : https://i-phone.ir/forums/member/35009-f0x در ساعت 08-07-2011, 01:48 AM

نظر

• نه امکان نداره!!!!5 دلار پولشه!!!تو سرچ سیدیا یه دونه پیدا میکنه!که پولیه!!باور کنید!اگه از سورس دیگه ای سراغ دارید سورسشو بدید یه تست کنم!مرسی

نظر

• بچه ها SBS settings چیه؟؟؟من همینجور از سیدیا گرفتمش!!میشه یه توضیحی بدید کاراییش چیه؟!؟

نظر

• سلام دوستان
            من installus 4.4.2 از insanely repo ريختم،اما هرچي download ميكنم توي نصب ميگه invalid ipa,ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• mohamad1331 جان عزیز بخاطر شلوغی سرور این مشکل رو بچه ها کم و بیش داشتند.یک مقدار تامل بفرمایید طی چند روز اینده همه چیز درست میشه.

نظر

• Sbsetting

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                بچه ها SBS settings چیه؟؟؟من همینجور از سیدیا گرفتمش!!میشه یه توضیحی بدید کاراییش چیه؟!؟
                سلام
                اگه sbsetting رو نصب كردي برو تو settings/activator
                تو اينجا ميتوني هر شورت كي كه دوست داري ست كني
                مثلا كاري كني كه اگه home رو نگه داري ipod اجرا شه و يا ipad ريست شه.....

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                  از اين مسير ببين پاك ميشه
                  Cydia > manage > package > appsync > remove
                  در ضمن ميتوني يكي دو روز ديگه صبر كني بعد امتحان كني

2G iPod touch 8 gb
                  Tapatalking
                  Cydia که رو ایپدم هست بطور غیرقابل باوری manage نداره !
                  از سورس hackulo گرفته بودم الان هربار میرم توش کلی ازین ارورهای زرد و قرمز نشون میده
                  تازه اگه بتونمم ریمو کنم معلوم نیست بتونم یکی دیگه نصب کنم
                  فکر کنم appsync با instalous مشکل داره چون از وقتی اینستالوس رو نصب کردم اینطوری شده
                  تازه برنامه هایی هم که بااینستالوس دانلود و نصب میکنم با اینکه مینویسه installed اما وجود خارجی ندارن!

نظر

• نوشته اصلی توسط Khodegolam نمایش پست ها
                    Cydia که رو ایپدم هست بطور غیرقابل باوری manage نداره !
                    از سورس hackulo گرفته بودم الان هربار میرم توش کلی ازین ارورهای زرد و قرمز نشون میده
                    تازه اگه بتونمم ریمو کنم معلوم نیست بتونم یکی دیگه نصب کنم
                    فکر کنم appsync با instalous مشکل داره چون از وقتی اینستالوس رو نصب کردم اینطوری شده
                    تازه برنامه هایی هم که بااینستالوس دانلود و نصب میکنم با اینکه مینویسه installed اما وجود خارجی ندارن!
                    از طریق همون گزینه ی installed تونستم هردوتا رو ریمو کنم جالبه که دیروز هرکاری کردم نشد
                    منم ایپدو خاموش کردم گذاشتم یجا اما امروز که روشن کردم ریمو شدن احتمالا یه جنی چیزی رفته سراغش!
                    حالا نصب نکنم appsync رو؟
                    ویرایش توسط Khodegolam : https://i-phone.ir/forums/member/60743-khodegolam در ساعت 08-07-2011, 10:17 AM

نظر

• اگر نصب نکردی نصبش کن

نظر

• دوست عزیز بیا یه کاری بکن.یه ریستور رو فریمور 4.3.3 وبعد نصب سایدیا وسپس نصب برنامه pdf patcher 2 . فکر کنم اینجوری مشکلاتت حل بشه.یه اینترنت پر سرعت خوب رو هم چاشنی کارت بکن .موفق باشی.

نظر

• سلام
                          ببخشيد با گوشي هستم و نميتونم عكس بزارم ولي comex گفت jailbreakme فردا اپديت ميشه و كمرا كيت و اشكال يك سري از پكيج ها رفع ميشه و از طريق cydia براي كساني كه جيلبرك كردن مياد

نظر

• سلام
                            يه DVD دارم پر از نرم افزار ولي نمي دونم چه جوري رو iPad نصب كنم، با آيتيونز نتونستم. چه جوري ميشه نصب كرد؟

نظر

• بچه ها من اخرین با که اپل داشتم 2 سال پیش بود!و از از سیدیا همین سورس ادد کردنش یادم بوده!واسه همین سوالام ممکنه خنده دار باشن!دوستان اینستالوس چیه؟که دو صفحه همش بحث در موردش بوده؟!میشه یه توضیحی بدین؟!
                              در ضمن من باور میکنید فیلم و اهنگ ریختن رو دستگاه رو به روش انتقال از طریق یه نرم افزار مثلا vlc از ایتونز تازه یاد گرفتم!!در این حد بلد نیستم!واسه همین سوالام ابکیه !

نظر

• نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
                                اگر نصب نکردی نصبش کن
                                نصب کردم و خیلی خوب کار میکنه
                                همه مشکل از اینستالوس بود!

نظر

صبر کنید ..
                                X