اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayaneds نمایش پست ها
    دقیقا برای منم همین ارور رو میداد که با پاک کردن و نصب دوباره آیتونز درست شد

به این تاپیک سر بزنید

رفع مشکل appsync در 4.3.3 بعد از jb با jailbreak Me3

نظر

• نوشته اصلی توسط prince3_love نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید جای مناسبی برای پرسش سوالم پیدا نکردم من از صبح با آی پد ور رفتم تو سورسا نشد که نشد چهار تاشونو پاک کرئم حالا ریسرت شده بالا نمیاد و رو لوگوی اپل گیر کرده،ای تونز هم نمیشناستش که ری استوریش کنم باید چیکار کنم؟داره قلبم میاد تو دهنم
      داداشم نگران نباش
      دستگاهتو ببر تو dfu بعد ایتونز میشناسه
      بعدش ریستور کن

نظر

• بچه ها یه سوال که البته میدونم جاش اینجا نیست و البته کمی خنده داره!ولی من وقتی با ایتونز میخوام حتی یه اهنگ رو سینک کنم 10 دقیقه طول میکشه چون تمام نرم افزارها رو دوباره سینک میکنه!وقتی تیک سینک نرم افزار رو بردارم میپرسه که ایا مطمئنم که میخوام نرم افزارها رو پاک کنم!!!!هیچ راهی وجود نداره هی سینک نکنه؟!؟!وقت گیره!الان 52 بازی و نرم افزار که بعد از جیلبریک ریختم به خاطر یه اهنگ دوباره سینک شدند!!!!!!

نظر

• كسي با اينستالوس مشكلي ندارشته ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
            كسي با اينستالوس مشكلي ندارشته ؟!
            من دارم.. هیچ برنامه ای توش نیس ! نمیدونم دوباره نصبش کردم اما فایده نداره !

نظر

• منم اين مشكلو الان دارم ... عصري خوب كار ميكرد ... فكر كنم خود installous مشكل داره !

نظر

• مشکل از اینستالوس نیست .سرور هاشون یکم شلوغه .بزودی درست میشه.نمی خواد هی نصب کنید فقط کمی صبر کنید

نظر

• ميگم بچه ها من ios 4.3.3 رو جدا گرفتم يعني با itunes نگرفتم حالا هر كار ميكنم نصب نميشه به نظر شما مشكل از چيه

نظر

• چه اروری میده؟ ممکنه درست دانلود نشده باشه. به نظر من از همین انجمن دانلود کن چون من این کارو کردم و مشکلی نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط basili نمایش پست ها
                      ميگم بچه ها من ios 4.3.3 رو جدا گرفتم يعني با itunes نگرفتم حالا هر كار ميكنم نصب نميشه به نظر شما مشكل از چيه
                      شما هنگام ريستور به ٤.٣.٣ شيفت رو مي گيريد؟
                      with

نظر

• آقا صبر کنی برنامه هاش میاد مال من درست شد.

نظر

• از اين وبسايت گرفتن واسه ipad2 wifi (Download iOS 4.3.3 for iPhone, iPad, iPod touch [Direct Links] | Redmond Pie اصلا ارور خاصي نميده وقتي روش كليك ميكنم هيچ اتفاقي نميفته!!!

نظر

• بالاخره منم يه دور ريستور كردم و بعد با موفقيت جيل كردم فقط الان كمرا كيتم ديگه كار نميكنه احتمال داره پچي بياد كه فيكسش كنه؟

نظر

• سلام به همگی. شنیدم این جیل روی بیس باند ۱۴ جواب نمیده کسی تست کرده؟

نظر

• سلام چرا من نمی توانم سورس های فارسی رو نصب کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X