اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
    آقا مششکل داريم
    چند بار تا حالا عمليات جيلبريک رو انجام دادم
    1. هيچ آيکوني روي صفحه آيپد نيومده
    2. تو قسمت setting/general/network گزينه چيزپي ان يه چيزپي ان ساخته به نام jailbreak اونو انتخاب کردم ولي گزينه چيزپي ان رو هرچي ميزنم on نميشه پيغام خطا ميده: A configuration error occurred
    و هيچ اتفاق ديگه اي نميفته
    ضمنا يه بار هم erase all content and settings رو انجام دادم و مراحل جيلبريک رو از اول طي کردم ولي باز همون آش و همون کاسه
    *
    يه جوونمرد پيدا بشه به من کمک کنه
    دوست عزيز درسته بايد اين پيغام رو بده ولي اينكه بعد از اوكي كردن ريبوت نميشه يعني يه جاي كار مشكل داره، من خودمم همين مشكل رو داشتم يه بار ريستور كن و دستورالعمل ها رو تكرار كن وسه من كه جواب داد براي شما هم حتما جوا

نظر

• نوشته اصلی توسط aghmilad نمایش پست ها
      دوست عزيز درسته بايد اين پيغام رو بده ولي اينكه بعد از اوكي كردن ريبوت نميشه يعني يه جاي كار مشكل داره، من خودمم همين مشكل رو داشتم يه بار ريستور كن و دستورالعمل ها رو تكرار كن وسه من كه جواب داد براي شما هم حتما جوا
      ريستور؟؟؟؟!!!!
      يعني به آيتونز وصل بشم و شيفت رو بگيرم و گزينه ريستور رو بزنم؟؟

نظر

• ما كه با cinject جيل كرديم و راضي ايم... هيچ مشكلي هم نيست...

نظر

• خوب دوستان من از روش سایت خودشون استفاده کردم و خیلی عالی جواب گرفتم ... البته مثل دوستان گل اینجا توصیه میکنم که حتما قبلش یه ریستور کنید بعد برنامه رو نصب کنید ...

روشی که من انجام دادم :

1- ریستور کردن دیوایس .
          2- آیتونز رو بستن ( از این کارا که آنتی ویروس و فایروال رو ببندم نداشتم )
          3-وصل کردن دستگاه

4- برنامه رو اجرا کردن حتما As administrator اجراش کنید .

5-از فولدر absinthe-win-0.2 برنامه absinthe.exe را اجرا میکنید و منتطر می مونین تا دستگاه شما رو بشناسه

6- جیل بریک رو میزنین ( همونطور که می بینین هم دستگاه منو شناخته هم جیلبریک اومده )

7- دستگاه رو ریستارت میکنه و دست به هیچ چیز نمی زنید . صبر می کنید . خودش به شما روی صحفه پیغام میده که دستگاه خودتون رو انلاک کنید ( وقتی دستگاه بالا میاد Slide to unlock ) داره .

8. به Setting رفته و اینترنت خودتون رو به هر طریقی که هست راه میندازین منظورم سیم کارت و یا Wifi هست .

9. دنبال آیکون Absinthe در صفحات میگردید ( البته اگر رستور کرده باشید 2 صحفه دارین شکل ایکون هم در زیر معلومه ) . سپس روش تپ کرده و
          خیلی راحت شما جیلبریک کردین .

--- نکته : اگر بعد از باز کردن Absinthe با ارور باز نکردن سایت مواجه شدین یعنی داون باشه

ارورتون به این صورته :

error establishing a database connection

طبق توصیه سایت خودشون : مسیر زیر را دنبال کنید :

Settings > General > Network > *** و گزینه رو ان کنید . مطمئنا ارور رو نمیگیرین .

Jailbreak iPhone 4S iPad 2 5.0.1 Untethered With GreenPois0n Absinthe - Jailbreak 5.0.1 - 5.1 CydiaHelp

مبارک باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط Imanfh نمایش پست ها
            ما كه با cinject جيل كرديم و راضي ايم... هيچ مشكلي هم نيست...
            يعني منظورتون اينه که ما هم با cinject جيلبريک کنيم بهتره؟ کلي صبر کرديم تا نسخه اصلي بياد

نظر

بابا من هنوز سه روزه که از 4.3.3 اومدم 5.0.1 باز بايد ريستور کنم؟

نظر

سلام به همگي، تمام شب رو بيدار بودن پاي اين جيل بريك ، هزار بار امتحان كردم، مرتب تو مرحله ي آخر ( بعد از روشن كردن پي ان) گير ميكرد،
                آخر سر به توصيه ي يكي از دوستان ريستور كردم و بعد بنگ ..... در عرض ٢ دقيقه بريك شد،
                توصيم به همه ي دوستاني كه مشكل منو دارن اينه كه ريستور كنن به احتمال ٩٠ درصد جواب ميده،
                موفق باشيد
                نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
                ريستور؟؟؟؟!!!!
                يعني به آيتونز وصل بشم و شيفت رو بگيرم و گزينه ريستور رو بزنم؟؟
                بله بعد از ريستور كردن يه بار ديگه امتحان كنين به احتمال زياد درس ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                  هركي دان كرد يه جا دیگه اپش کنه

http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-win-0.2.zip
                  دارم تو آپ ميكنم تموم شد لينك ميدم
                  ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 22-01-2012, 09:39 AM
                  .:amgr:.

نظر

• من بالاخره تونستم ایپدم رو جیلبریک کنم

پیشنهاد :
                    ایپد رو یک بار ریستور کنید و با یک کامپیوتری به غیر از کامپیوتر خودتون که از نظر سخت افزاری بهتر است تست کنید . مطمئنا موفق میشید

نظر

• نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                      من بالاخره تونستم ایپدم رو جیلبریک کنم

پیشنهاد :
                      ایپد رو یک بار ریستور کنید و با یک کامپیوتری به غیر از کامپیوتر خودتون که از نظر سخت افزاری بهتر است تست کنید . مطمئنا موفق میشید
                      منم با دو تا كامپيوتر كردم!

نظر

• کسایی که ریستور کردن بازم جواب نداد یه نگاهی به درایو c شون کنن احتمالا پر بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
                          خوب دوستان من از روش سایت خودشون استفاده کردم و خیلی عالی جواب گرفتم ... البته مثل دوستان گل اینجا توصیه میکنم که حتما قبلش یه ریستور کنید بعد برنامه رو نصب کنید ...

روشی که من انجام دادم :

1- ریستور کردن دیوایس .
                          2- آیتونز رو بستن ( از این کارا که آنتی ویروس و فایروال رو ببندم نداشتم )
                          3-وصل کردن دستگاه

4- برنامه رو اجرا کردن حتما as administrator اجراش کنید .

5-از فولدر absinthe-win-0.2 برنامه absinthe.exe را اجرا میکنید و منتطر می مونین تا دستگاه شما رو بشناسه

6- جیل بریک رو میزنین ( همونطور که می بینین هم دستگاه منو شناخته هم جیلبریک اومده )

7- دستگاه رو ریستارت میکنه و دست به هیچ چیز نمی زنید . صبر می کنید . خودش به شما روی صحفه پیغام میده که دستگاه خودتون رو انلاک کنید ( وقتی دستگاه بالا میاد slide to unlock ) داره .

8. به setting رفته و اینترنت خودتون رو به هر طریقی که هست راه میندازین منظورم سیم کارت و یا wifi هست .

9. دنبال آیکون absinthe در صفحات میگردید ( البته اگر رستور کرده باشید 2 صحفه دارین شکل ایکون هم در زیر معلومه ) . سپس روش تپ کرده و
                          خیلی راحت شما جیلبریک کردین .

--- نکته : اگر بعد از باز کردن absinthe با ارور باز نکردن سایت مواجه شدین یعنی داون باشه

ارورتون به این صورته :

Error establishing a database connection

طبق توصیه سایت خودشون : مسیر زیر را دنبال کنید :

Settings > general > network > *** و گزینه رو ان کنید . مطمئنا ارور رو نمیگیرین .

jailbreak iphone 4s ipad 2 5.0.1 untethered with greenpois0n absinthe - jailbreak 5.0.1 - 5.1 cydiahelp

مبارک باشه .
                          من اینکارارو کردم به خطای خاصی هم برخورد نکردم.از کجا بفهمم جیل شده؟

نظر

• دوستان اگر نحوه کار با خط فرمان cmd را بلدند بهترین راه استفاده از cinject میباشد حتی در مک
                            ویرایش توسط omid555555 : https://i-phone.ir/forums/member/67243-omid555555 در ساعت 22-01-2012, 10:31 AM

نظر

• سلام.دوستان عزیز من ایپدم ورژن ۴.۳.۳ هست و جیلبریک شده هست.تو سایت دیدم که جیلبریک ۵.۰.۱ اومده میخواستم ببینم os رو به ۵.۰.۱ اپدیت کنم و جیلبریک کنم یا نیازی نیست.و ایا بر روی ۵.۰.۱ که جیلبریک کردم میشه نرم افزار ifile رو هم نصب گرد یانه؟لطفا یکی دقیق اطلاعات بده.مرسی

نظر

• اینم لینکای دانلود آپلود شده توسط خودم
                                وزژن ویندوز:

mediafire

4shared

ورژن مک:

mediafire

4shared

نظر

صبر کنید ..
                                X