اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مال من حتی به مرحله ی ریستور میره ولی وقتی که بالا میاد رو ویندوز مینویسه absinthe.exe has stopped working بعدشم مجبور میشم close program برنامه رو بزنم .ایبد که تغییری نمیکنه فقط گزینه ی جیلبریک میاد تو *** .مشکلم از کجاست

نظر

• منم انجام دادم
      اول یه بار ریستور کردم
      بعد جیلبریک کردم فقط چند ثانیه طول کشید
      بعد بک اپ هامو برگردندم همه چی درسته
      هچیچ مشکلی ندارم الان

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
        مال من حتی به مرحله ی ریستور میره ولی وقتی که بالا میاد رو ویندوز مینویسه absinthe.exe has stopped working بعدشم مجبور میشم close program برنامه رو بزنم .ایبد که تغییری نمیکنه فقط گزینه ی جیلبریک میاد تو *** .مشکلم از کجاست
        plz help me ...

نظر

• به نظر من یه بار ریستور کنید
          بعد مراحلو انجام بدید
          چون من چهار ساعت گیر بودم نتونستم انجام بدم
          ولی بعد از ریستور فقط چند ثانیه طول کشید
          بعد هم میتونید بک اپاتنو برگردونید
          ویرایش توسط korosh108 : https://i-phone.ir/forums/member/10944-korosh108 در ساعت 22-01-2012, 03:33 AM

نظر

• ريستور كردم ولي نمى دونم چرا رو خود لبتاب بعد از طي شدن نصف مراحل أرور ميده تا برنامه رو ببنده . البت بعد از ريبوت شدن .

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
              ريستور كردم ولي نمى دونم چرا رو خود لبتاب بعد از طي شدن نصف مراحل أرور ميده تا برنامه رو ببنده . البت بعد از ريبوت شدن .
              تمام لوازم امنیتی سیستم رو آف کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                تمام لوازم امنیتی سیستم رو آف کنید
                fire wall , antivirus هر دو خاموشن چيز ديگه اي هم هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                  شما wifi رو خاموش کنید و فقط روی اون jailbreak چی پی ان که ساخته شده بزنید تا ارور بده و ریبوت بشه
                  ارور رو میده اما ریبوت نمیشه

نظر

• سلام ما اومديم
                    خبري شده؟
                    جيلبريك اصلي ويندوز اومد؟
                    يه بوهايي مياد
                    لينكش؟

نظر

• سلام به همگي، تمام شب رو بيدار بودن پاي اين جيل بريك ، هزار بار امتحان كردم، مرتب تو مرحله ي آخر ( بعد از روشن كردن پي ان) گير ميكرد،
                      آخر سر به توصيه ي يكي از دوستان ريستور كردم و بعد بنگ ..... در عرض ٢ دقيقه بريك شد،
                      توصيم به همه ي دوستاني كه مشكل منو دارن اينه كه ريستور كنن به احتمال ٩٠ درصد جواب ميده،
                      موفق باشيد

نظر

• آقا مششکل داريم
                        چند بار تا حالا عمليات جيلبريک رو انجام دادم
                        1. هيچ آيکوني روي صفحه آيپد نيومده
                        2. تو قسمت setting/general/network/*** يه *** ساخته به نام jailbreak اونو انتخاب کردم ولي گزينه *** رو هرچي ميزنم on نميشه پيغام خطا ميده: a configuration error occurred
                        و هيچ اتفاق ديگه اي نميفته
                        ضمنا يه بار هم Erase All Content and Settings رو انجام دادم و مراحل جيلبريک رو از اول طي کردم ولي باز همون آش و همون کاسه
                        *
                        يه جوونمرد پيدا بشه به من کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
                          آقا مششکل داريم
                          چند بار تا حالا عمليات جيلبريک رو انجام دادم
                          2. تو قسمت setting/general/network/*** يه *** ساخته به نام jailbreak اونو انتخاب کردم ولي گزينه *** رو هرچي ميزنم on نميشه پيغام خطا ميده: A configuration error occurred
                          ضمنا يه بار هم erase all content and settings رو انجام دادم و مراحل جيلبريک رو از اول طي کردم ولي باز همون آش و همون کاسه
                          *
                          به به نميدونستيم به جاي چيزپي* ان ستاره ميذاره!!! منظور از ستاره ها همون چيز پي چيزه!! يعني وي چيز ان يا چيز پي ان يا وي پي چيز!!!

نظر

• حالا مگه ملت زودتر از 11 صبح بيدار ميشن...... اي خداااااااااااااااااااااا

نظر

• آقا مششکل داريم
                              چند بار تا حالا عمليات جيلبريک رو با نسخه اصلي absinthe انجام دادم
                              2. تو قسمت setting/general/network گزينه چيزپي ان يه چيزپي ان ساخته به نام jailbreak اونو انتخاب کردم ولي گزينه چيزپي ان رو هرچي ميزنم on نميشه پيغام خطا ميده: a configuration error occurred
                              ضمنا يه بار هم Erase All Content and Settings رو انجام دادم و مراحل جيلبريک رو از اول طي کردم ولي باز همون آش و همون کاسه
                              *
                              ویرایش توسط alefsinmim : https://i-phone.ir/forums/member/53339-alefsinmim در ساعت 22-01-2012, 08:53 AM

نظر

• دوستان نسخه اصلي absinthe واسه ويندوز عرضه شده!
                                اگه هنوز با cmd مشكل داريد با اين برنامه كار كنيد! اموزشش هم در انجمن موجوده! اما اموزش فقط واسه مك هستش كه خيلي با ويندوز فرق نميكنه!
                                اينم لينك برنامه
                                http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-win-0.2.zip

نظر

صبر کنید ..
                                X