اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
    وقتي بشه لقمه رو مستقيم گذاشت تو دهن چه دليلي داره دور سرتون بچرخونيد؟
    اين كار يعني قدر ناشناسي از كساني كه جيل مك رو ارائه دادن چون هنوز تو سايتشون اسمي از اين روش نبردن
    اين يه جور سرقت جلبريكهههههههه .....
    دوست عزیز قدر نشناسی برای وقتی هست که بدون ذکر نام اونها از روششون استفاده بشه ... این روش رو من گفتم نه کسه دیگه اشاراتی بوده کسی که داره می نویسه انجام داده .هر جای دنیا برید الان می دونن که استفاده از کرنا برای pod2g و تیمش هست پس اصلا هم قدر نشناسی نیست .
    معنی سرقت هم این هست که من از چیزی استفاده کنم و به نام خودم قرارش بدم این هم یه روش هست .
    بله میشه صبر کرد که خیلی خیلی راحت جیلبریک کرد .من خودم توی 5 مین ازطریق هکینتاش جیلبریک کردم تموم شد و رفت ..

pod2g هم اخر رفته اسکی خودش گفته و هیچگونه تکذیبی هم برای این روش ننوشتن . روش سختی هست اما قابل انجامه اما من خودم هم به همه دوستان پیشنهاد میکنم که صبر کنن تا برنامه اش بیاد

نظر

وقتي بشه لقمه رو مستقيم گذاشت تو دهن چه دليلي داره دور سرتون بچرخونيد؟
      اين كار يعني قدر ناشناسي از كساني كه جيل مك رو ارائه دادن چون هنوز تو سايتشون اسمي از اين روش نبردن
      اين يه جور سرقت جلبريكهههههههه .....
      شما اگه تو وبلاگ دیو تیم رو زحمت بکشید ببینید اونجا هست این روش و برنامه به همراه توضیحاتش قبلا تحقیق کنید بعد بیاید یه عده رو زیر سوال ببرید

Version 0.4.3 adds support for Windows users. It also makes the “-j” jailbreak option much more functional See the README.txt for usage.
      این هم توضیحات از بلاگ dev-team

http://www.i-phone.ir/forums/thread58274.html
      این هم تاپیک اموزشی توسط مدیران سایت
      ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 22-01-2012, 12:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alefmim
        بابا اگه روش معتبری بود مدیر بخش یه پست اموزشی تا الان ردیف کرده بود پس فعلا صبر کنیید
        شما یه سرچ میزدی میدیدی تاپیکشو تو پست قبلیم گذاشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
          شما اگه تو وبلاگ دیو تیم رو زحمت بکشید ببینید اونجا هست این روش و برنامه به همراه توضیحاتش قبلا تحقیق کنید بعد بیاید یه عده رو زیر سوال ببرید

version 0.4.3 adds support for windows users. It also makes the “-j” jailbreak option much more functional see the readme.txt for usage.
          این هم توضیحات از بلاگ dev-team

http://www.i-phone.ir/forums/thread58274.html
          این هم تاپیک اموزشی توسط مدیران سایت
          يعني شما ميگي اين روش ديگه آخرشه؟
          تا حالا اينهمه جلبريك اومده كدومش اين شكلي بوده؟
          ٢روز دندون رويگر بذاريد اصلش بياد ديگه

نظر

• الان كه ما با cmdجيلبريك كرديم چه بلايي سرمون اومد و چه كنيم

نظر

يعني شما ميگي اين روش ديگه آخرشه؟
              تا حالا اينهمه جلبريك اومده كدومش اين شكلي بوده؟
              ٢روز دندون رويگر بذاريد اصلش بياد ديگه
              شما با این روش جیلبریک نکن دیگه نمیدونم دلیل از سایت سازنده هم برای شما اوردن اما نمیخوای قبول کنی ولی دیگران رو هم گمراه نکن
              من خودم با این روش جیل کردم هیچ مشکلی هم ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط arman90 نمایش پست ها
                الان كه ما با cmdجيلبريك كرديم چه بلايي سرمون اومد و چه كنيم
                مگه قراره چیزی بشه؟ هیچ مشکلی نداره این روش به شایعه ها توجهی نکنید این روش توسط سازنده های جیلبریک ارائه شده و مشکلی نداره

نظر

• يه مشكل اين سفيدي آيكوناست كه تو مك اصلا اين اتفاق نميفته
                  پس يه گيري اين وسط افتاده كه اينجوري شده
                  بقيشم كمكم صداش در مياد

نظر

• من که اصلا همچین مشکلی ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                      من که اصلا همچین مشکلی ندارم
                      والا هركي با اين روش جيل كرده اين مشكلو داشته شما رو نميدونم
                      مشكل اين روش جلبريك همين هركي به هركي بودنشه ديگه
                      پر از error و ....

نظر

يه مشكل اين سفيدي آيكوناست كه تو مك اصلا اين اتفاق نميفته
                        بقيشم كمكم صداش در مياد
                        منم همچين مشكلي ندارم
                        با نصب overflow يكيش اينجوري شد كه با يه respring درست شد

نظر

• [QUOTE=amalgam1383;586799]والا هركي با اين روش جيل كرده اين مشكلو داشته شما رو نميدونم
                          مشكل اين روش جلبريك همين هركي به هركي بودنشه ديگه
                          پر از error و ....[/QUOTE
                          اولا که با asinthe هم همچین بی ارور نیست دوست من تو تاپیکش بری میفهمی
                          حتی ایفون 4 خودم رو هم که با رد اسنو جیل کردم خالی از ارور نیست که اونا هم دلیل داره و رفع میشه

نظر

بقيشم كمكم صداش در مياد
                            دوست من شما یک یا ریستور من و مراحل رو دوباره انجام بده
                            بعد از جیل یک بکاپو برگردون
                            اون موقع احتیاج نیست ۳۰ دقیقه واسی و زیر ۲ دقیقه انجام نیست بدون ارور و مشکل
                            من برای ۵ تا دستگاه این جان کردم و الان تا رو به خوبی و خوشی کار میکنن

نظر

بقيشم كمكم صداش در مياد
                              من از طریق مک نصب کردم.همین مشکل رو هم داشتم ... لطف کنید برای حرفاتون اول تحقیق کنید .الان خیلی از دوستان یا پیام خصوصی دادن که اقا ما جیلبریک کردیم به این روش چیکار کنیم از این حرفا ..فکر می کنن این روش رو ما از خودمون در اوردیم اونا هم گول ما رو خوردن .
                              بنده با ریستور و دوباره جیلبریک مشکلم حل شد و از طریق مک هم جیلبریک کردم

نظر

• ما صبر ميکنيم
                                من نميدونم اين amalgam1383 يا خيلي چيزي حاليشه يا هيچي حاليش نيست!
                                بهر حال ما رو انداخته توي شک
                                ما صبر ميکنيم

نظر

صبر کنید ..
                                X