اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
    اين جيلبريك معتبر نيست از فردا هركي جلبريك كرده توش ميمونه
    Comex تاييد نكرده ويندوزش رو
    استيو جابز داره کر و کر ميخنده به اونايي که با cmd جيلبريک کردن

نظر

• نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
      الان ما چی کار کنیم جیلبریک کردیم چطوری پاکش کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
        اونايي كه با cmd جيل كردن بيشتر از اينكه آيپدشونو جيل كردن خودشونو جيلبريك كردن

نظر

• با جیلبریک به صورت cmd هیچ مشکلی به وجود نمیاد .هیچ مشکلی
          فقط خیلی خیلی خیلی بهتره که بزارید تا برنامه اش به صورت برنامه مک ریلیز بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
            با جیلبریک به صورت cmd هیچ مشکلی به وجود نمیاد .هیچ مشکلی
            همين خيلي خيلي خيلي ها يعني اين جيلبريك معتبر نيست
            ولي دمتون گرم شبي روح استيو جابزو حسلبي شاد كردين
            حيف آيپد نيست كه با اين روش داس جلبريك بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط choobak نمایش پست ها
              ریستور کنید .. همین

نظر

• نوشته اصلی توسط choobak نمایش پست ها
                حالا اگه شانس بياري و فردا اپل 5.1.1 بده
                ديگه استيو جابز از خنده ايست قلبي ميكنه

نظر

• سلام
                  من میخوام جیلبریک آیپد رو شروع کنم به یه مشگلی برخوردم دستگاه من ipad 32 3g wifi هستش ولی نمیدونم کدوم یک
                  از این فیرمورها رو روش بریزم همه اینها 5.0.1 هستند

• iPad 2 WiFi
                  • iPad 2 AT&T
                  • iPad 2 Verizon
                  ویرایش توسط aliyekta : https://i-phone.ir/forums/member/7953-aliyekta در ساعت 21-01-2012, 11:53 PM

نظر

با جیلبریک به صورت cmd هیچ مشکلی به وجود نمیاد .هیچ مشکلی
                    دوست عزیز جیلبریکش یکم اذیت میکنه . من جیل بریک کردم الان آیکون کانتکتم سفید شده !

مشکل دیگه هم که داشتم اینه که حدود 3 گیگ فقط فایل بکاپم بود که مرحله بک آپ گرفتن خیلی طول کشید . و مجبور شدم که کل دیوایس رو Earase کنم تا اون مرحله زود بره ! مرحله آخرم -w باید بزنی حدود 30 مین طول کشید تا ریست کنه که آخرش دیگه خودش از *** اومد بیرون و دوباره اونو on کردم و ریست کرد . الانم کانتکتم سفیده !

با توجه به اینکه خسته هستم فردا صبح دوباره از اول رستور میکنم و جیل می کنم ببینم چی میشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
                      همين خيلي خيلي خيلي ها يعني اين جيلبريك معتبر نيست
                      ولي دمتون گرم شبي روح استيو جابزو حسلبي شاد كردين
                      حيف آيپد نيست كه با اين روش داس جلبريك بشه؟
                      شما در cmd به صورت کد کرنا رو فعال میکنید و سایدیا رو وارد دستگاه می کنید اما در نرم افزار تحت یک نرم افزار که این کد ها رو انجام میده .پس اصلا فرقی نمیکنه.اینکه خیلی خیلی بهتره برای کسانی هست که هنوز که هنوزه نتونسن پس دارن اذیت میشن
                      روح استیو جابز شاد شاد هست با کارایی که انجام داده و همیشه هم شاد میمونه
                      حیف بودن یا نبودن نداره دوست عزیز جیلبریک جیلبریک هست چه به صورت داس چه به صورت program . مهم اون سایدیاست .خود جیلبریک اصلا مهم نیست اونا خودشون رو میکشن که فقط سایدیا وارد بشه نه اینکه از چه روشی و با په قیافه اراسته یا زشتی وارد بشه دوست گلم

نظر

• شماها که چند ماهه صبر کرديد اين چند روز ديگه رو هم صبر کنيد با يه روش اصولي و معتبر جيلبريک کنيد
                        از ما گفتن

نظر

• نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
                          دوست عزیز جیلبریکش یکم اذیت میکنه . من جیل بریک کردم الان آیکون کانتکتم سفید شده !

مشکل دیگه هم که داشتم اینه که حدود 3 گیگ فقط فایل بکاپم بود که مرحله بک آپ گرفتن خیلی طول کشید . و مجبور شدم که کل دیوایس رو Earase کنم تا اون مرحله زود بره ! مرحله آخرم -w باید بزنی حدود 30 مین طول کشید تا ریست کنه که آخرش دیگه خودش از *** اومد بیرون و دوباره اونو on کردم و ریست کرد . الانم کانتکتم سفیده !

با توجه به اینکه خسته هستم فردا صبح دوباره از اول رستور میکنم و جیل می کنم ببینم چی میشه !
                          منم دقیقا همین رو میگم عزیز جیلبریکش اذیت کنندس .اگر اشنا به cmd باشی راحت تر میشه حلش کرد
                          برای رهایی از اون مشکل باید Earase کنید دوست عزیز
                          شما میتونی بدون جیلبریک ایکون ها رو درست کنید ها از طریق اموزش تو قسمت سایدیا

نظر

شما در cmd به صورت کد کرنا رو فعال میکنید و سایدیا رو وارد دستگاه می کنید اما در نرم افزار تحت یک نرم افزار که این کد ها رو انجام میده .پس اصلا فرقی نمیکنه.اینکه خیلی خیلی بهتره برای کسانی هست که هنوز که هنوزه نتونسن پس دارن اذیت میشن
                            روح استیو جابز شاد شاد هست با کارایی که انجام داده و همیشه هم شاد میمونه
                            حیف بودن یا نبودن نداره دوست عزیز جیلبریک جیلبریک هست چه به صورت داس چه به صورت program . مهم اون سایدیاست .خود جیلبریک اصلا مهم نیست اونا خودشون رو میکشن که فقط سایدیا وارد بشه نه اینکه از چه روشی و با په قیافه اراسته یا زشتی وارد بشه دوست گلم
                            وقتي بشه لقمه رو مستقيم گذاشت تو دهن چه دليلي داره دور سرتون بچرخونيد؟
                            اين كار يعني قدر ناشناسي از كساني كه جيل مك رو ارائه دادن چون هنوز تو سايتشون اسمي از اين روش نبردن
                            اين يه جور سرقت جلبريكهههههههه .....

نظر

• خیلی با حالید هدف فقط نصب سیداست که با این روش نصب مشه الان من 65 برنامه کرک شده نصب کردم بدون مشکل

شایعه نکن رفیق اکه ت ی و ت ر pod2g رو چک کرده باشی به این روش اشاره کرده البته باید زبانت خوب باشه !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sirsajjad نمایش پست ها
                                خیلی با حالید هدف فقط نصب سیداست که با این روش نصب مشه الان من 65 برنامه کرک شده نصب کردم بدون مشکل

شایعه نکن رفیق اکه ت ی و ت ر pod2g رو چک کرده باشی به این روش اشاره کرده البته باید زبانت خوب باشه !!!
                                گلپسر اون فقط به اين روش اشاره كرده و گفته كه امكان اين كار هم هست
                                ولي روش از طرف خودش ارائه نشده
                                يه ديكشنري بذار كنارت دقيق تر ترجمه كن

نظر

صبر کنید ..
                                X