اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammadreza8 نمایش پست ها
    من ايپدمو اپديت كردم به ورژن 5.0.1 إمكان جيلبريكشو از دست دادم؟
    اینطور که معلومه فعلاً بله. کلاً آیپد ۲ برای جیلبریک دستگاه بدقلقیه، و روی ورژن ۴.۳.۳ یه کار استثنایی انجام شد. ولی ناامید نباش! تکنولوژی یعنی همین استثناها. شاید یه جیلبریکر فوق العاده ی دیگه ظهور کنه.
    ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 12-11-2011, 11:09 PM

نظر

همون یه ذره امیدی هم که به جیلبریک آیپدت بود از دست رفت .... متاسفم ، ما تمام تلاشمون رو کردیم.
      ویرایش توسط Peyvandian : https://i-phone.ir/forums/member/40369-peyvandian در ساعت 12-11-2011, 11:34 PM

نظر

خدا بهت صبر بده جوون !!!!

نظر

ما كه رو iOS 5 هستيم هم زياد اميدي برامون نيست، خودتو ناراحت نكن.

تازه زورش برا من بيشترم هست كه رو 4.3.3 بودم و جيل و همه جور رفاه و راحتي نميدونم چي رفت تو جلدم كه ييا برو 5 و رفتم 5.0.
          الانم با اينكه shsh هم دارم نميتونم دانگريد كنم iPad2 3G رو!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فك نكنم!!!
            تا حالا كسي نتونسته iPad2 3G رو دانگريد كنه

شما اگه مطمئني لينكشو بزار، منم ميگردم دوباره.....
            -----------------
            ويرايش:
            آقايون به نظرترن redsn0w كاري نميتونه برا از ريكاوري دراوردن iPad2 3G انجام بده!!!

ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 14-11-2011, 04:11 PM

نظر

بابا خسته شديم كسي نيدونه اين جيل كي مياد من كه ديگه كم كم دارم نا أميد ميشم اخباري چيزي از جيل نداريد بزاريد يكم دل گرم بشيم خدا كنه هرچي زودت بياد

نظر

نوشته اصلی توسط shayana30 نمایش پست ها
                بابا خسته شديم كسي نيدونه اين جيل كي مياد من كه ديگه كم كم دارم نا أميد ميشم اخباري چيزي از جيل نداريد بزاريد يكم دل گرم بشيم خدا كنه هرچي زودت بياد
                به محض اینکه عرضه شه در انجمن اطلاع رسانی میشه .

نظر

خوب دوست عزیز راس میگه دیگه بخدا ما هم خسته شدیم

میدونم کار خیلی* خیلی* سخت هست ولی* خوب واقعا بدون جیلبریک راه نداره

نظر

به جای اینکه اینجا اینقدر حرص بخورین بیاین یک ایتیون گیفت ۲۰ دلاری بخرین ۱۰ ۱۲ تا بازی و نرم افزار کاربردی بریزین با خیال راحت کار کنین !!

نظر

كار با اين ٢٠ دلار و ٤٠ دلارو اينا تموم نميشه.
                      دانلود نرمافزار با آيتونز طاقت فرساست، انقدر سرعت افت ميكنه كه نگو!!
                      با دانلود منيجر ٢٠٠ و ٣٠٠ سرعت داري با آيتونز ميشه ٢ حالا پر پر ١٠ كه حوصله ادم سر ميره خوب!!!!

نظر

من از همه بيشتر مشكلم اينه كه بتونم تبادل فايل داشته باشم كه متاسفانه فقط با جيلبريك حل ميشه.

نظر

راستى چرا ديگه هكرا هيچ خبرى نميدن حداقل بگن به زودى جيلبريك مياد. نكنه پروژه رو تعطيل كردن؟!!

نظر

من که تتر کردم ایپد۱ رو ...
                            دوستان اکه بعدا به untether تغییر بدم برانامه هایی که از installous دانلود کردم میمونه؟

نظر

دوستان چرا همه فازه منفی برداشتن؟؟! مطمئنین یعنی که دیگه جیلبریک نمیشه؟؟؟

نظر

دوستان نا اميد نشيد به گروه چيني دوباره ايفون 4s رو جيلبريك كرده . پس امكانش هست فقط همشون گفتن كه يكم كار ميبره . من خودم در روز چندين بار سايت هاي خارجي كه خبر جيلبريك رو قرار ميدن، نگاه ميكنم. مطمئن هستم مياد . فقط بايد صبر كردم . من كه شب ها خوابشو ميبينم كه جيلبريك شده
                                ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 18-11-2011, 10:27 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X