اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نه خیر. جیلبریک ios 5 اومده و هکرها یک ویدیو از جیلبریک شدن ios5 گذاشتن. فقط چند روز مونده تا ریلیز شه.

نظر

فکر نکنم تا اومدن ios5.0.1 یا هرچی که قرار بیاد جیلبریک ریلز بشه حداقل تا زمانی که تکلیف shsh ها معلوم بشه چون الان بدن فردا ابدیت میاد که دیگه جیلبریک نمیشه
      گفته شده تو ورژن بتا 5.01 حفره امنیتی ایپد۲ بسته شده البته من که تا حالا منبع معتبری ندیدم!

نظر

بالاخره ios 5.0.1 هم اومد. حالا چى كار كنيم؟ آپديت كنيم يا نه؟

نظر

نه اصلا چون معلوم نیست با ابدیت به ۵.۰.۱ با داشتن shsh 4.3.3 بشه به ۴.۳.۳ برگشت امکان داره اپل جلو اینو هم گرفته باشه فعلا صبر کنید.

نظر

نه اپديت نكنيد

نظر

دوستان لطفا یه کمکی منو بکنید
              میخوام iPad2 بگیرم، ولی کلا سر در نیاوردم که اگه فردا من اینو گرفتم میتنوم روش برنامه بریزم یا نه...؟! کل کامنت های دوستان رو خوندم و اینجوری فهمیدم که اگه الان بگریرم ios 4 ورژن 4.3 فکر می کنم اونطور که فهمیدم روش هست... بعد این ورژن رو میشه جیلبریک کرد؛ ولی اگه آپدیت کنی به 5 نمیشه! درسته؟ فقط یه چیزی رو متوجه نمیشم! اگه من الان رفتم گرفتم و جیلبریک کردمش و روش برنامه ریختم، بعدا که آپدیت کنم برنامه ها یعنی اجرا نمیشن یا اصن مثه این میمونه که دوباره ویندوز ریخته باشی و برنامه دوباره باید بریزی و اون موقع چون جیلبریک ورژن 5 نیمده به مشکل آدم برمیخوره؟؟
              یه سوال دیگه اینکه کار معفولیه بخاطر ترس از اینکه جیلبریک واسه ios 5 نیاد نرم اصن آیپد2 بگیرم؟؟!!
              ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن
              ویرایش توسط saeid_gga : https://i-phone.ir/forums/member/79032-saeid_gga در ساعت 11-11-2011, 12:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_gga نمایش پست ها
                میخوام ipad2 بگیرم، ولی کلا سر در نیاوردم که اگه فردا من اینو گرفتم میتنوم روش برنامه بریزم یا نه...؟! کل کامنت های دوستان رو خوندم و اینجوری فهمیدم که اگه الان بگریرم ios 4 ورژن 4.3 فکر می کنم اونطور که فهمیدم روش هست... بعد این ورژن رو میشه جیلبریک کرد؛ ولی اگه آپدیت کنی به 5 نمیشه! درسته؟ فقط یه چیزی رو متوجه نمیشم! اگه من الان رفتم گرفتم و جیلبریک کردمش و روش برنامه ریختم، بعدا که آپدیت کنم برنامه ها یعنی اجرا نمیشن یا اصن مثه این میمونه که دوباره ویندوز ریخته باشی و برنامه دوباره باید بریزی و اون موقع چون جیلبریک ورژن 5 نیمده به مشکل آدم برمیخوره؟؟
                یه سوال دیگه اینکه کار معفولیه بخاطر ترس از اینکه جیلبریک واسه ios 5 نیاد نرم اصن آیپد2 بگیرم؟؟!!
                دوست من اینقدر ترس نداره ! اگه آیپدی که میگیری فریم ویر 4 باشه که جیلبریک میشه و برنامه ها و بازی کرک شده رو راحت نصب می کنی, اگر هم 5 بود فعلا یه مدت بدون جیلبریک با برنامه های رایگان میگذرونی تا جیلبریکش بیاد.

برای آپدیت هم نگران نباش یه بکاپ میگیری تمام اطلاعاتت منتقل میشه ( البته همه اینا جزئیات داره ولی در حد ساده برات گفتم )
                ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 11-11-2011, 12:52 AM

نظر

میخوام ipad2 بگیرم، ولی کلا سر در نیاوردم که اگه فردا من اینو گرفتم میتنوم روش برنامه بریزم یا نه...؟! کل کامنت های دوستان رو خوندم و اینجوری فهمیدم که اگه الان بگریرم ios 4 ورژن 4.3 فکر می کنم اونطور که فهمیدم روش هست... بعد این ورژن رو میشه جیلبریک کرد؛ ولی اگه آپدیت کنی به 5 نمیشه! درسته؟ فقط یه چیزی رو متوجه نمیشم! اگه من الان رفتم گرفتم و جیلبریک کردمش و روش برنامه ریختم، بعدا که آپدیت کنم برنامه ها یعنی اجرا نمیشن یا اصن مثه این میمونه که دوباره ویندوز ریخته باشی و برنامه دوباره باید بریزی و اون موقع چون جیلبریک ورژن 5 نیمده به مشکل آدم برمیخوره؟؟
                  عزیز جان، تنها آیپد ۲ یی که جیلبریک میشه ۴.۳.۳ است، که اونهم خیلی بعیده آکبند گیر بیاری. منتظر جیلبریک ورژن ۵ باش!

نظر

میخوام iPad2 بگیرم، ولی کلا سر در نیاوردم که اگه فردا من اینو گرفتم میتنوم روش برنامه بریزم یا نه...؟! کل کامنت های دوستان رو خوندم و اینجوری فهمیدم که اگه الان بگریرم ios 4 ورژن 4.3 فکر می کنم اونطور که فهمیدم روش هست... بعد این ورژن رو میشه جیلبریک کرد؛ ولی اگه آپدیت کنی به 5 نمیشه! درسته؟ فقط یه چیزی رو متوجه نمیشم! اگه من الان رفتم گرفتم و جیلبریک کردمش و روش برنامه ریختم، بعدا که آپدیت کنم برنامه ها یعنی اجرا نمیشن یا اصن مثه این میمونه که دوباره ویندوز ریخته باشی و برنامه دوباره باید بریزی و اون موقع چون جیلبریک ورژن 5 نیمده به مشکل آدم برمیخوره؟؟
                    دوست عزيز شما ميتونيد بريد سراغ فروشگاههايي كه برنامه هاي اورجينال رو خريداري كردن و بگيد برنامه ها رو براتون بريزن .هزينش خيلي باشه ٣٠ هزار تومانه بعدش وقتي جيل اومد ميتونيد اون برنامه ها رو كرك كنيد و با ifunbox استخراج كنيد و دوباره نصبشون كنيد و خودتونم برنامه هاي دلخواهتونو نصب كنيد.

نظر

دوستان با توجه به اينكه فرم رو 5.0.1 اومده من ميخواستم آيفون ٤اس بخرم بنظرتون زودنر بخرم تا هنوز آيفون هاي جديد با ورژن 5.0.1 نيومده يا اينكه صبر كنم تا هم قيمتش ارزونتر بشه هم جيلبركش بياد؟ 

نظر

نوشته اصلی توسط hes1751 نمایش پست ها
                        دوست عزيز شما ميتونيد بريد سراغ فروشگاههايي كه برنامه هاي اورجينال رو خريداري كردن و بگيد برنامه ها رو براتون بريزن .هزينش خيلي باشه ٣٠ هزار تومانه بعدش وقتي جيل اومد ميتونيد اون برنامه ها رو كرك كنيد و با ifunbox استخراج كنيد و دوباره نصبشون كنيد و خودتونم برنامه هاي دلخواهتونو نصب كنيد.
                        این یعنی تا وقتی جیلبریک بیاد باید فقط و فقط با همون برنامه ها سر کنی. چون اپل آی دی شما میشه همون آی دی فروشنده، و ایشون هم که به شما پسوردش رو نمیده! و با هر بار سینک اپلیکیشنها، همه شون می پرن!

نظر

نوشته اصلی توسط immortality_71 نمایش پست ها
                          دوستان با توجه به اينكه فرم رو 5.0.1 اومده من ميخواستم آيفون ٤اس بخرم بنظرتون زودنر بخرم تا هنوز آيفون هاي جديد با ورژن 5.0.1 نيومده يا اينكه صبر كنم تا هم قيمتش ارزونتر بشه هم جيلبركش بياد؟
                          صبر کن عزیز، ورژن ۵.۰.۱ حالا حالاها مونده که تو آیفون های جدید ریلیز بشه. حداقل تا یکی دو هفته دیگه تمام آیفونهایی که وارد بازار میشن ورژن ۵ خواهند بود تا محصولات خط تولید جدید وارد بازار بشن. تازه کلی طول میکشه که اون جدیدها از نظر تعداد به پای قبلی ها برسن و بعد هم به ایران برسن.

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                            صبر کن عزیز، ورژن ۵.۰.۱ حالا حالاها مونده که تو آیفون های جدید ریلیز بشه. حداقل تا یکی دو هفته دیگه تمام آیفونهایی که وارد بازار میشن ورژن ۵ خواهند بود تا محصولات خط تولید جدید وارد بازار بشن. تازه کلی طول میکشه که اون جدیدها از نظر تعداد به پای قبلی ها برسن و بعد هم به ایران برسن.
                            ممنون عزيز اليته من ايران نيستم. ميترسم حالا حالا ها جيلبرك نياد.. ولي فعلا صبر ميكنم.

نظر

دوستان میتوانند برای کسب اطلاع از ورژن دستگاه ایپد اکبند خود شماره سریال دستگاه را در سایت زیر وارد کنند .اگر هفته تولید مابین 19-28 باشد به طور حتم ایپد شما ورژن 4.3.3 میباشد و قابل جیلبرک.
                              http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

(ضمن تشکر از دوست عزیزمان moosavir )
                              ویرایش توسط hamid fc : https://i-phone.ir/forums/member/39988-hamid-fc در ساعت 12-11-2011, 10:45 AM

نظر

من ايپدمو اپديت كردم به ورژن 5.0.1 إمكان جيلبريكشو از دست دادم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X