اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستانی که هنوز رو 5 هستید shsh از 5 بگیرید حتما بعد بیاید به 5.0.1 که هر زمان خواستید اگه 5.1 ریلیز شد و بهتر از دوتای قبلی نبود بتونید به هر ورژنی که خواستید دانگرید کنید و به مشکل نخورید.

نظر

• Pod2g دمو جيلبريك انتت د ٥.٠.١ روي ايفون ٤ را در وبلاگش گذاشته.ميتونيد روي youtube هم ببينيد

نظر

• نوشته اصلی توسط ladeffense نمایش پست ها
        Pod2g دمو جيلبريك انتت د ٥.٠.١ روي ايفون ٤ را در وبلاگش گذاشته.ميتونيد روي youtube هم ببينيد
        خبر دوستمون رو هم باید تکمیل کنم و بگم که
        گفته جیلبریک ها تقریبا اماده است فقط چند روز باید صبر کرد و انگار هم با redsnow میشه جیلبریک کرد و بصورت patch اضافه میشه به redsnow البته متاسفانه به غیز ار 4s و ipad 2

نظر

• دوستان pod2G تو وبلاگش يه دمو از جيلبريك آنتتر 5.0.1 روي آيفون٤ گذاشته و گفته كه فك نكننين فقط آيپاد رو جيل كردم
          يكي زحمت آپلود كليپ رو تو مديا فاير بكشه!!

نظر

• ترجمه کامل :

دمو جیلبریک آنتدر iOS 5.0.1 آیفون 4

سلام

در اینجا یک ویدئو جدید از وضعیت جیلبریک آنتدر iOS 5.0.1 که بر روی آیفون 4 اجرا میشود قرار داده ام .

این برای اطمینان بخشیدن به افرادی است که فکر میکردند این جیلبریک تنها در آیپاد های قدیمی کار میکند !

جیلبریک نزدیک به آماده شدن و عرضه است . (به غیر از آیفون 4S و آیپد 2)

پچ ها به وسیله Redsnow انتقال می یابد . با همان سطح پایداری و ثبات .

چند روز صبر کنید ، صبور باشید ، ما تلاشمان را میکنیم .

Pod2G

نظر

• لینک دانلود دمو
              iPhone 4 iOS 5.0.1 untethered jb demo.zip

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                دوستانی که هنوز رو 5 هستید shsh از 5 بگیرید حتما بعد بیاید به 5.0.1 که هر زمان خواستید اگه 5.1 ریلیز شد و بهتر از دوتای قبلی نبود بتونید به هر ورژنی که خواستید دانگرید کنید و به مشکل نخورید.
                مگه ميشه از 5.0 shsh گرفت رو آيپد٢؟؟؟
                اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد ما هم از اين سر در گمي در بيايم

نظر

• نوشته اصلی توسط akg1372 نمایش پست ها
                  با tinyumbrella میشه البته من موقعی sh sh گرفتم که 5.0.1 هنوز نیومده بود

shsh فقط ورژن هایی که الان هست رو میشه گرفت انگار که الان 5.0.1 و 5.1 بتا 1 هست که میشه گرفت
                  ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 22-12-2011, 01:10 AM

نظر

نه داداش نمیشه ش ش گرفت از ورژن 5
                    اولا iFaith که iPad 2 رو ساپورت نمیکنه دوما با Tiny هم الان میتونید فقط از 5.0.1 ش ش بگیرید

نظر

دوستان درست میگن. ظاهرا تا زمانی که 5.0.1 نیومده بود میشد با tinyumbrella ش ش از 5 گرفت ولی امروز رو آیفون یکی از دوستان هم تست کردم و نمیشه.
                      ifaith هم همونطور که گفتن ipad 2 رو ساپورت نمیکنه.
                      خدایی اپل هم یه iPad درست کرده که به هیج صراطی مستقیم نیست!
                      ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 22-12-2011, 05:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                        خبر دوستمون رو هم باید تکمیل کنم و بگم که
                        گفته جیلبریک ها تقریبا اماده است فقط چند روز باید صبر کرد و انگار هم با redsnow میشه جیلبریک کرد و بصورت patch اضافه میشه به redsnow البته متاسفانه به غیز ار 4s و ipad 2
                        این چند روزی رو هم که گفته باید صبر کنید همچین غیر مستقیم یعنی تا کریسمس صیر کنید که دیگه اون موقع به عنوان هدیه کریسمس براتون ریلیزش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                          این چند روزی رو هم که گفته باید صبر کنید همچین غیر مستقیم یعنی تا کریسمس صیر کنید که دیگه اون موقع به عنوان هدیه کریسمس براتون ریلیزش کنم
                          اميدوارم كريسمس بياد به تاريخ ما كريسمس ميوفته ٧ يا ٨ دي ، ما كه اين همه صبر كرديم بيه هفته هم روش ، اميدوارم نااميدمون نكنه

نظر

• دوستان من از وقتي٥.٠١ ريختم مثل چي باتريم تموم ميشه ،٥ اينكور نبود اما اين انگار باتري خوره داره از وقتي هم ٥.٠.١ ريختم اينطور شد، شما مشكل نداريد؟؟؟؟؟

نظر

• من خودم هنوز نريختم ولى چنتا از دوستام كه رو آيفون و آيپدشون ٥.٠.١ ريختن همين مشكل رو دارن
                              البته يكى دو تا از دوستان هم روى ٥ اين مشكل رو داشتن با مهاجرت به ٥.٠.١ تا حدى!!!!!حل شده

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                                دوستان من از وقتي٥.٠١ ريختم مثل چي باتريم تموم ميشه ،٥ اينكور نبود اما اين انگار باتري خوره داره از وقتي هم ٥.٠.١ ريختم اينطور شد، شما مشكل نداريد؟؟؟؟؟
                                کلا این ورژن 5 که باتری خوره داره و تجربه منم رو 5.0.1 بهتره. یه روز و نیم تقریبا شارژ دارم ولی رو 5 هر روز شارژ میکردم.
                                حالا مسله اینجاست که جیلبریک 5 و 5.0.1 هم که بیاد مشکل باتری رو چکار باید کرد. رو 4.3.3 که بودیم حالشو میبردیم اصلا یادمون نمیومد آخرین باری که گوشیو شارژ کردیم کی بوده ولی این 5 پدر باتر رو درمیاره

نظر

صبر کنید ..
                                X