اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به گفته ی خودش فردا خبرش رو میده
    من که به نظرم یا فردا میگه قابل جیلبریک شدن یا غیر قابل جیلبریک
    خودش که گفته به جیلبریک نزدیک شده امیدوارم کارش با مشکل رو به رو نشه .به هر حال اولین باره که روی چند هسته ای ها کار داره می کنه...
    فقط امیدوارم که بتونه جیلبریک کنه خیلی ها چشمشون به این کار این هکر هست

نظر

• pod2g راجبه iphone 4s فقط صحبت کرده هنور هیچ چیزی راجبه Ipad 2 نگفته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nimaghkh نمایش پست ها
        pod2g راجبه iphone 4s فقط صحبت کرده هنور هیچ چیزی راجبه Ipad 2 نگفته ؟
        iPhone 4s و iPad 2 هر دو از پردازنده A5 استفاده میکنن. اگه بتونه یکیشو جیلبریک کنه اون یکی دیگه زیاد کار نمیبره. فقط به گفته خودش یه سری تغییرات جزیی در کد نویسیش باید اعمال بشه. همونطور که در مورد دیوایسهای A4 با iPod 3G شروع کرد و بقیه رو هم در ادامه جیلبریک کرد.

نظر

• OK, figured it out, the A5 cache is not a problem anymore.
          I sorted it out by doing the untether in a single thread and by flushing all the dcache then all the icache in a row at a strategical point of the process.

It took me like a hundred of tests to find the key. Hard for the nerves.

For the tech guys, here is a link explaining issues related to self modifying code ( or code patching ) on the ARM platform : Caches and Self-Modifying Code - ARM Community

Another news : I discussed with @saurik today about the launchd boot process, and he's found one missing piece of the puzzle I needed to have a perfectly stable jailbreak. He's definitly one of the best iOS gurus out there. Thank you saurik!

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
            OK, figured it out, the A5 cache is not a problem anymore.
            I sorted it out by doing the untether in a single thread and by flushing all the dcache then all the icache in a row at a strategical point of the process.

It took me like a hundred of tests to find the key. Hard for the nerves.

For the tech guys, here is a link explaining issues related to self modifying code ( or code patching ) on the ARM platform : Caches and Self-Modifying Code - ARM Community

Another news : I discussed with @saurik today about the launchd boot process, and he's found one missing piece of the puzzle I needed to have a perfectly stable jailbreak. He's definitly one of the best iOS gurus out there. Thank you saurik!
            خداييش اگه كاراش درست باشه دمش گرمه،يك پشت داره تلاش ميكنه و خبر ميده
            مثل musclenerd نيست كه يه كليپ بده و بره ديگه حرفي نزنه

نظر

• دوستان ١كي بگه حالا اين كامل چي گفته

نظر

• كلاًمنظورش اينه كه يه كارايي كرده،اميدوار باشيد دوستان

نظر

• Pod2G تونست A5 رو جیلبرک کنه!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_peyman نمایش پست ها
                    pod2g تونست a5 رو جیلبرک کنه!!!!
                    توي همين متن نوشته بود؟ چرا من چيزي نديدم؟
                    يا جاي ديگه گفته؟

نظر

• یه راهنمایی اگه میشه به من بکنید !؟
                      من آیپدم الان رو 5.0 هستش به نظرتون جیل فقط واسه 5.0.1 میاد یا واسه 5.0 هم هست؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                        توي همين متن نوشته بود؟ چرا من چيزي نديدم؟
                        يا جاي ديگه گفته؟
                        دوستعزيز نوشته كه با كش a5 مشكلش حل شده و يه جورايي اميدداده كه به جيلبريك نزديكه.همينطور گفته كه ساوريك هم بهش كمك كرده و اوضاع نسبتاًخوبه

نظر

• نوشته اصلی توسط akg1372 نمایش پست ها
                          یه راهنمایی اگه میشه به من بکنید !؟
                          من آیپدم الان رو 5.0 هستش به نظرتون جیل فقط واسه 5.0.1 میاد یا واسه 5.0 هم هست؟؟؟
                          خيلي فرق نداره،احتمالاًواسه 5.0.1 مياد

نظر

• نوشته:

راهشو پیدا کردم. سیستم cache تو CPU های A5 دیگه مشکلی به حساب نمیاد
                            من اول جیلبرک آنتثرد رو روی مد تک هسته ای فعال کردم و بعد با پاک کردن dcache و بعد از اون icache به نقطه استراتژیکی تو پروسه جیلبرک رسیدم

مجبور شدم صدها تست انجام بدم که واقعا روی اعصابم بود.

برای افراد فنی یک لینک هست که مشکل مربوط به کد ویرایش شده ی مربوط به پلتفورم ARM توش توضیح داده شده

خبر دیگه اینکه امروز با Saurik درباره پروسه بوت صحبت کردم و اون هم یک قطعه از پازل رو که من جا انداخته بودم و برای ساخت یک جیلبرک پایدار بهش نیاز داشتم رو بهم یاآوری کرد. او قطعا یکی از بهترین متخصصات iOS محسوب میشه. ازت متشکرم saurik

اینطور که این میگه ظاهرا کار تمومه
                            به زودی جیلبرک آنتثرد پایدار برای 5.0.1 میاد (هم برای دستگاه های قدیمی و هم برای 4s و ipad2)

نظر

• اخرین ورژن 5.0.1 ئه ؟ من هنوز 4.3.3 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                                اخرین ورژن 5.0.1 ئه ؟ من هنوز 4.3.3 هستم
                                بله، آخرین ورژن 5.0.1 هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X