اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    بچه ها من بالا خره متوجه نشدم
    ايپد ٢ رو چه ورژني قرار جيلبريك بشه 5.1.1 يا5.1

نظر

• نوشته اصلی توسط viano نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها من بالا خره متوجه نشدم
      ايپد ٢ رو چه ورژني قرار جيلبريك بشه 5.1.1 يا5.1
      خود pod2g گفته که در 5.1.1 ولی شاید مثل قبل تو هر دو جیلبریک شه
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• من الان توی 5.0.1 جیلبریک هستم.shsh برای 5.0.1 و 5.1.1 رو هم دارم.
        ارزش داره به 5.1.1 آپدیت کنم؟فرقی با 5.0.1 داره؟از نظر باتری؟
        ( ipad2 )

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
          من الان توی 5.0.1 جیلبریک هستم.shsh برای 5.0.1 و 5.1.1 رو هم دارم.
          ارزش داره به 5.1.1 آپدیت کنم؟فرقی با 5.0.1 داره؟از نظر باتری؟
          ( ipad2 )
          واقاً باتری عالی شده اگه اون موقع ۷ ساعت بود الان ۹ ساعته تا ۱۰ ساعت البته فقط مثال بود

نظر

• پس اومدم 5.1.1
            اگر هم خواستم بعد میتونم به 5.0.1 دانگرید کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
              پس اومدم 5.1.1
              اگر هم خواستم بعد میتونم به 5.0.1 دانگرید کنم
              بله با رد اسنو میشه اموزشش هم تو انجمن هست

نظر

• امروز كنفرانس hack in box در امستردام ادامه داره و موضوعش جيلبرك ايفونه. احتمال خيلي زياد ميره كه امروز بعد از ظهر جيلبرك انتترد ارائه بشه.

نظر

• سلام من ایپد ۲ ورژن ۵.۱.۱ دارم و نتونستم با tiny umbrella ش ش ذخیره کنم سوالم اینه که وقتی جیلبریک ۵.۱.۱ اومد و من جیلبریک کردم با استفاده از سدیا میتونمshe she i ذخیره کنم؟ و سوال بعد اینکه ش ش قبل و بعد جیلبریک با هم چه فر قی میکنه؟ من اگر الان که قبل از جیلبریک هست ش ش ذخیره نکنم ضرر میکنم؟ ببخشید سوالام زیاد شد مبتدی هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط sobhe vasl نمایش پست ها
                    سلام من ایپد ۲ ورژن ۵.۱.۱ دارم و نتونستم با tiny umbrella ش ش ذخیره کنم سوالم اینه که وقتی جیلبریک ۵.۱.۱ اومد و من جیلبریک کردم با استفاده از سدیا میتونمshe she i ذخیره کنم؟ و سوال بعد اینکه ش ش قبل و بعد جیلبریک با هم چه فر قی میکنه؟ من اگر الان که قبل از جیلبریک هست ش ش ذخیره نکنم ضرر میکنم؟ ببخشید سوالام زیاد شد مبتدی هستم
                    سلام
                    دوست من shsh ربطي به جيلبريك بودن يا نبودن نداره.الان بايد بتونيدshshذخيره كنيد چون هنوز فريمور جديدي نيومده.
                    ((شما از توي tiny ببين تيك request shsh from cydia هست؟اگه هست بردار.من اشتباه خودم سره گرفتن shsh٥.١.١ همين بود))
                    اگه الان shsh ذخيره نكني بعدا نمي توني دانگريد كني يا مثلا به فريموري كه الان هستي ريستور مجدد كني.

نظر

• سلام
                      دو سوال داشتم
                      من الان رو ۵.۰.۱ هستم برم ۵.۱.۱ یانه ؟
                      چون دگمه ی پاورم گیر کرده نمیتونم ایپد رو به dfu ببرم .حالا واسه اپدیت کردن یا دانگرید کردن حتما لازمه که دستگاه بره رو dfu

نظر

• نوشته اصلی توسط ashto نمایش پست ها
                        سلام
                        دو سوال داشتم
                        من الان رو ۵.۰.۱ هستم برم ۵.۱.۱ یانه ؟
                        چون دگمه ی پاورم گیر کرده نمیتونم ایپد رو به dfu ببرم .حالا واسه اپدیت کردن یا دانگرید کردن حتما لازمه که دستگاه بره رو dfu
                        برا دانگرید بله ولی برای آپگرید در شرایط خاصی که ارور بده

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                          سلام
                          دوست من shsh ربطي به جيلبريك بودن يا نبودن نداره.الان بايد بتونيدshshذخيره كنيد چون هنوز فريمور جديدي نيومده.
                          ((شما از توي tiny ببين تيك request shsh from cydia هست؟اگه هست بردار.من اشتباه خودم سره گرفتن shsh٥.١.١ همين بود))
                          اگه الان shsh ذخيره نكني بعدا نمي توني دانگريد كني يا مثلا به فريموري كه الان هستي ريستور مجدد كني.
                          آخه مشکل من اینجاست که tini umberella اصلا واسه من بالا نمیاد نه روی مک نه روی ویندوز با اینکه جاوا هم نصبیدم البته جدیدترین ورژنش را امتحان کردم به نظر شما با ورژن های قدیمی تر میشه ش ش واسه ۵.۱.۱ گرفت؟ اگه میشه لینک دانلود ورژن های قبل را مرحمت کنید بابت راهنماییتون ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sobhe vasl نمایش پست ها
                            آخه مشکل من اینجاست که tini umberella اصلا واسه من بالا نمیاد نه روی مک نه روی ویندوز با اینکه جاوا هم نصبیدم البته جدیدترین ورژنش را امتحان کردم به نظر شما با ورژن های قدیمی تر میشه ش ش واسه ۵.۱.۱ گرفت؟ اگه میشه لینک دانلود ورژن های قبل را مرحمت کنید بابت راهنماییتون ممنون
                            خیر نسخه ی قدیمی 5.1.1 رو ذخیره نمیکنه از ورژن های مختلف جاوا استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                              برا دانگرید بله ولی برای آپگرید در شرایط خاصی که ارور بده
                              میشه بیشتر توضیح بدین . این ارور چه مواقعی میاد . اگه وسطای اپدیت این ارور رو داد راه برگشت واسه ۵.۰.۱ هست یا نه ؟ من خودم وقتی از ۴۰۳۰۳ رفتم رو ۵.۰.۱ بردمش رو dfu .میشه حالا حالت اپدیت بدون بردن به dfu رو توضیح بدین .

نظر

• نوشته اصلی توسط Ashto نمایش پست ها
                                میشه بیشتر توضیح بدین . این ارور چه مواقعی میاد . اگه وسطای اپدیت این ارور رو داد راه برگشت واسه ۵.۰.۱ هست یا نه ؟ من خودم وقتی از ۴۰۳۰۳ رفتم رو ۵.۰.۱ بردمش رو dfu .میشه حالا حالت اپدیت بدون بردن به dfu رو توضیح بدین .
                                مثلا برای ارور های خاصی باید به dfu یا ریکاوری ببرید یا برای دانگرید لازم نیست و باید ببید به ریکاوری
                                تو بعضی از ارور ها اصلا نمیشه بدون dfu ریستور کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X