اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه من یه ایپد 2 ورژن 4.3.3 جیلبریک شده دارم ولی ازش sh sh ندارم میخواستم بدونم ورژن 5.0.1 چه برتریهایی نسبت به 4.3.3 داره تا من به این ورژن ریستور کنم

نظر

• سرعت بیشتر و ۱۵۲ تا ویژگی بیشتر

تو سایت در موردش زیاد گفته شده

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread57420.html

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
          شرمنده دوستان كسي ميدونه فرمت اصلي اين فايل هاست چه جوريه؟
          اگه آيتيونز رو دوبااره نصب كنم فرمت ديفالتش مياد؟
          شما اگه tinyumbrella نصب کردی برو توی اون قسمت advance و تیک set host to cydia on exit رو بردار فایل هاست به حالت اولیه برمیگرده

نظر

• با سلام
            من أولين بار هستش كه آيپد ٢ را جيلبرك مي كنم ، ولي إحساس مي كنم هم سرعتش كم شده هم يه سري مشكل بوجود
            اورده. از كدوم قسمت فروم من مي تونم استفاده كنم كه مشكلات رو بر طرف كنم؟ ايا اين حالت طبيعيه؟
            يه مشكل ديگه هم دانلود برنامه هاي جيل برك شده است كه معمولا ارور ميده.
            منون از راهنمايي دوستان
            iPad 2 - 64gb - 3G

نظر

• سلام دوستان
              میخواستم ببینم میشه من آی پد 2 3g رو که الان با فریمور 5.1 هست با هر ورژن دیگه ای مثلا 5.01 یا 4x.x.x جیل کنم؟
              من تازه گرفتمش و روی همین فریمور بود

نظر

• نوشته اصلی توسط imahmoud نمایش پست ها
                سلام دوستان
                میخواستم ببینم میشه من آی پد 2 3g رو که الان با فریمور 5.1 هست با هر ورژن دیگه ای مثلا 5.01 یا 4x.x.x جیل کنم؟
                من تازه گرفتمش و روی همین فریمور بود
                نه ۵.۱ هیچ طوری جیلبریک نمیشه

نظر

• دوستان مثل اينكه يه خبرايي براي جيلبريك iPad 2 و new روي 5.1 هست ، من نميدونستم منبعش معتبره يا نه ، بررسي كنيد به ما هم خبر بدين .

نظر

• نوشته اصلی توسط saleh-mrt نمایش پست ها
                    دوستان مثل اينكه يه خبرايي براي جيلبريك ipad 2 و new روي 5.1 هست ، من نميدونستم منبعش معتبره يا نه ، بررسي كنيد به ما هم خبر بدين .
                    شما اونجاکه این خبرهادیدی بگومانیزبررسی کنیم

نظر

• با سلام. ساعاتی پیش Pod2g در تو.ی.ت.ر خود ، خبر از آماده بودن اکسپلویت های مربوط به جیلبریک آنتدر iOS 5.1 داد. Pod2g اعلام کرد : در حال حاضر ما تمامی اکسپلویت های لازم را برای عرضه جیلبریک iOS 5.1 در اختیار داریم.

در این تو.ی.ت ،ت Pod2g اعلام کرد در حال کار بر روی روشی جهت دور زدن ASLR در زمان بوت شدن دستگاه ها می باشد.

iClarified.com
                      ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 18-04-2012, 01:19 PM

نظر

• سلام
                        پس يعني اميدوار باشيم به جيلبريك ٥٠١ ؟؟
                        من امروز مجبور شدم بيام به ٥٠١ و دوباره ديوايسم از برنامه كلا خالي شده

نظر

• بله این خبر صحت داره !! دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره  
                          فقط باید صبور باشید

نظر

• فعلا بین 2 هکر معروف یعنی pod2g و i0n1c اختلافات شدیدی پیش اومده .که i0n1c میگه نباید رایگان باشه اینجوری اکسپلویت ها به از بین می بریم این حرفا .. امروز یه دعوای حسابی بود
                            i0n1c هم به COMEX هم pod2g کلی تیکه انداخت

البته این رو هم بگم i0n1c جزء هکر های خیلی بزرگ هست .الان 5.1 رو جیلبریک کرده و فیلماش و عکس هاش رو هم قرار داده هم برای new ipad هم ipad2 اما نمی خواد عمومی سازیش کنه و در اختیار کسی قرار بده بصورت رایگان.اما حرفی هم در مورد اینکه پول بدید تا قرار بدم هم نزده.اما pod2g هم توی این دعوا ها گفت که i0n1c تونسته جیلبریک کنه اما ریلیزش نمی کنه

نظر

• به این صفحه که مال pod2g هستش برید و رای بدید که دوست دارید زودتر جیلبریک بیاد یا اینکه...
                              pod2g-ios.blogspot.fr

نظر

• جون هر کی دوست دارین دعوا رو بزارین کنار جیلبریک و بدین دست مردم

خسته شدم از بی برنامه گی

نظر

صبر کنید ..
                                X